Strona 164 z 453
Pokaż wyniki od 1,631 do 1,640 z 4527

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

panna-nienormalna spodziewałam się jej, ale masz racje- głupia!

asiafaj- maj jest nasz!
    U nas dziś zimno i pochmurno, przelotnie pada.
    Generalnie obiecałam sobie dietę po świętach i weekendzie majowym ale przyszła @, pogoda dobija, a mąż marudzi, że zjadłby sobie coś słodkiego więc... robię pankejki z sosem czekoladowym :P a co mi tam, raz się żyje. Dieta od poniedziałku

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

2. dzieckozakupy.pl
    Ja tez działam z nalesnikami tez mamy dzisiaj słodki dzień

PS. Watek styczniówek juz jest

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    No pięknie, my się tak staramy, a tu ktoś inny założył wątek
    Oby jeszcze kilka z nas się tam zapisało...
    Asia1487, co u Ciebie? Plamienie się nie powtórzyło?

Tydzień testowania przed nami więc szansa na kolejne styczniówki spora, życzę nam tego
    Asia1487 co u Ciebie?

Zawsze kiedy pojawia się nowy wątek odczuwam taką tyci tyci zazdrość. No ale.

Pankejki warte grzechu chociaż zaraz pęknę. kaasiaa podejrzewam, że naleśniczki równie smaczne

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Ja dziś jadłam królika w warzywach i też mam teraz ochotę na takie pankeiki... A zarazem czuje się jak balon, jakaś taka przepełniona i to już 3 dzień chociaż jem niewiele

Szafirek, zazdroszę pankejków ....aaale bym zjadła

Czemu zazdrość o nowy wątek?

Moja koleżanka WPADŁA ...... hehehe zaraz mnie coś trafi :P Oczywiście żartuję, ale wobec 4 cyklu starań trochę jednak mnie trafia:P

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar maggie_87
    O mnie
    jestem mamą i jestem w ciąży :)
    Cytat Zamieszczone przez kaasiaa Zobacz posta
    Asia chyba do mnie Twoj argument przemówił, chociaż strasznie sie boje, macie jakiś doświadczenia w laserowym usuwaniu znamion?
    Jak dostane @ to zaraz się umówie i bedzie z bańki, tylko tak sie zastanawiam czy lepiej chirurg onkolog czy lekarz medycyny estetycznej...?
    Kaasiaa ja miałam usuwane 2 znamiona chirurgicznie i po wycięciu były wysłane na badanie histopatologiczne. Tylko, że moje były podejrzane (szczególnie jedno, bo zmieniało kolor i kształt). Na szczęście wszystko było ok, zdążyłam je w porę usunąć, także nie ma co z tym czekać, szczególnie jak znamię jest na brzuchu, bo w ciąży będzie się rozciągać.

Trzymam kciuki za wszystkie testujace

Szafirek naleśniki pyszne jeszcze z konfiturą domową, jestem też obżarta ze ruszyć się nie moge, dobrze ze wieczór i można troche poleniuchować.

Z moim znamię sie nic nie dzieje mimo ciązy, duze tez nie jest bo 5 mm na 5 mm mniej wiecej i płaskie, ale tyle sie o tym słyszy ze zaczełam sie wachac no i chyba uderze do znawcy tematu zeby miec czyste sumienie.

Ja tez czuje zazdrość z każdym kolejnym wątkiem, ale narazie to pozytywna jeszcze zazdrość, tak bardzo chciałabym w koncu trafić do takiego wątku :P

Senior Member Awatar Asia1487
    Mieszka w
    Podkarpacie
    O mnie
    Jestem mamą i staram się o drugie maleństwo
    Powtorzylo się po spacerze z synkiem a tak to spokój. Poczekam jeszcze 2-3 dni

O styczniowy wątek Fajnie że wreszcie ktoś zaczął.
    Jutro do pracy. Jak te weekendy szybko mijają...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów