Strona 163 z 333
Pokaż wyniki od 1,621 do 1,630 z 3322

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Wiadomo, że zaraz Wam napisze jaki wynik
    A test robi się tylko rano?

2. dzieckozakupy.pl
    Rano jest największe stężenie beta hcg, ale jeśli ciąża jest starsza to wyjdzie nawet popołudniu.

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Senior Member Awatar Asia1487
    Mieszka w
    Podkarpacie
    O mnie
    Jestem mamą i staram się o drugie maleństwo
    Nadzieja caly czas jest bo @ brak. Rano bylo brązowe plamienie i teraz spokój.

Gratulacje dla pierwszej styczniowki

Trzymam kciuki za wszystkie czekające

No w końcu ktoś rozpoczyna styczeń, gratuluje i witam u nas
    Kaaasia moje objawy nie są urojone, mam bardzo mocne psm, a że są co miesiąc to ciąży w nich się nie dopatruję, zresztą chyba tydzień po owu to na objawy trochę wcześnie, ale jak co miesiąc nadzieja jest
    Hathor trzymam kciuki

Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Cytat Zamieszczone przez kaasiaa Zobacz posta
    Asia chyba do mnie Twoj argument przemówił, chociaż strasznie sie boje, macie jakiś doświadczenia w laserowym usuwaniu znamion?
    Jak dostane @ to zaraz się umówie i bedzie z bańki, tylko tak sie zastanawiam czy lepiej chirurg onkolog czy lekarz medycyny estetycznej...?
    Ja miałam usuwane 3 pieprzyki ale jakieś 12 lat temu. Najpierw skonsultowałam wycięcie z onkologiem, później miałam wizytę u chirurga. Ostatecznie z uwagi, iż bardzo wystawały usunięte zostały ciekłym azotem. Doktor zamrażał je ciekłym azotem- nie bolało tylko troszkę piekło, tak jakby ktoś dotykał mi szyję pokrzywą. Po jakimś tygodniu pieprzyki zaczęły czernieć i się powiększać aż w końcu uschły i same odpadły. Jak dla mnie to ulga, że ich już nie ma i komfort w codziennym funkcjonowaniu

Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    mikoomikoo witaj i gratuluję!

hathor już 17dpo testy powinny wyjść pozytywne również w ciągu dnia aczkolwiek jest to bardzo indywidualna sprawa

Asia 1487 hoho kciuki zaciśnięte!!!

A więc ja zaczynam dziś nowy cykl. @ przyszła i to bez większych bóli i sensacji. Usłuchana bestia no

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Harhor, coś mam dobre przeczucie, zrobiłaś test? Zrób teraz, a jak będzie negatyw to powtórzysz jutro rano
    Szafirek, głupia@

Szafirek zatem staramy sie razem na luty
    W Gdańsku piękna pogoda sie zrobiła wlasnie wróciłam z leśnych wędrówek booooskoo

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Mam tylko jeden test w szafce, a nie chce mi się jechać do sklepu:P jak zrobię dziś to jutro kupie test dopiero po pracy.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów