Strona 154 z 533
Pokaż wyniki od 1,531 do 1,540 z 5326

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Dobra dziewczyny, ile nas tyle opinii odnośnie terminu testowania. Każda i tak będzie robić jak uważa Myślę, że każda z nas ma dużo racji w tym co napisała Zakończmy proszę tę dyskusję.

Co do "zbiorowej ciąży" to ja w pewnym momencie miałam wrażenie, że panuje tu jakaś paranoja złych myśli,a nie radość ze wspólnego przeżywania objawów ciążowych czy testowania, ale może ja to tak interpretowałam. Dlatego chciałam wprowadzić trochę optymizmu, a wyszła ostra wymiana myśli...

Hathor trzymam kciuki za Ciebie! Co by nie było będzie dobrze Ważne, ze wiesz co dalej robić

Patrycja0411 ja mam dziś 7dpo i czuję się inaczej niż zazwyczaj ale nie chcę tego interpretować jako ciążę, więc nie będę na razie nic opisywać. Jak zobaczę dwie kreski na teście napiszę coś więcej

ankula kciuki jutro będą zaciśnięte!

2. dzieckozakupy.pl
    Mikallo, trzymam kciuki aby Ci tak zostało

Dziewczyny w Gdańsku tak leje, że robią się już potoki na ulicach .... gdzie ta ładna pogoda ? Nawet moje psy na spacer nie chcą wyjść, muszę ciągnąć jak cielaki

Mikallo ja takze mam 7-dni do testowania ale od jutra mam codziennie na bete chodzic bo od razu jak cos wyjdzie na becie mam zaczac przyjmowac odpowiednie dawki lekow i nie czuje sie jakos inaczej tylko non stop jestem zmeczona i brzuch mnie pobolewa .wogole to z moich cykli powinnam miec dopiero jutro @ ale moja gin powiedziala ze tak mi sie wszystko poprzesuwalo.

Patrycja, jeśli można wiedzieć, jakie leki będziesz przyjmowała?
    To Cię biedną pokłują!

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez patrycja0411 Zobacz posta
    Mikallo ja takze mam 7-dni do testowania ale od jutra mam codziennie na bete chodzic bo od razu jak cos wyjdzie na becie mam zaczac przyjmowac odpowiednie dawki lekow i nie czuje sie jakos inaczej tylko non stop jestem zmeczona i brzuch mnie pobolewa .wogole to z moich cykli powinnam miec dopiero jutro @ ale moja gin powiedziala ze tak mi sie wszystko poprzesuwalo.
    Ale to codziennie? To chociaż co drugi dzień lekarz powinien kazać. To jakie Ty leki bierzesz ze aż tak wcześnie musisz wiedzieć? I tak za każdym cyklem jeżeli się nie uda tym razem?
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Mama 2 Aniołków [*], staram się o pierwszą szczęśliwie zakończoną ciążę
    Kochane moje nadrobić Was to pół dnia :P

U mnie pod stolicą raptem 3 godziny nie padało...
    Pawełek[*] 19 tc - 04.03.2017 r
    Aniołek[*] 8 tc - 30.06.2017 r.

"Nienarodzone dzieci nie odchodzą...one tylko zmieniają datę swojego przyjścia na świat"

Bralabym duphaston 5xdziennie ,luteine i witaminy i lezec non stop ,tak codziennie niestety zeby zobaczyc czy progesterom sie utrzymuje i czy hcg wzrasta

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Patrycja zatem trzymam kciuki aby szybko sie udało ! Ciezko bedziesz miała kochana

Asiafaj a ja trzymam kciuki za cb i za siebie aby wszystki sie ulozylo tak jak chcemy i za wszystkie dziewczyny w tym watku zeby juz inne musialy zakladac ten sam watek tylko ze z dalsza data:-)

Sam moj maz powiedzial ze jezeli befzie trzeba to mam lezec nawet plackiem tylko zeby w przyszlosci urodzic zdrowego maluszka :-)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów