Strona 151 z 454
Pokaż wyniki od 1,501 do 1,510 z 4533

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Tez osobiście nie jestem fanką szybkiego testowania. W pierwszej ciąży zrobiłam test w czasie @ a w drugiej dluuuugo po owulacji.

Natomiast uważam że nic nam do tego że dziewczyny testują np. 10 dni po owu, wmawiają sobie objawy ciazy itp. To jest ich życie ich ciąże ich @ i ich suwaczki.
    I nic nam do tego.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Mam podobne odczucia...
    Ciągnięcie tej rozmowy robi się nie miłe. Te drobne różnice jak widzę zaczynają się robić coraz większe.. Może już zakończymy temat?
    Idę zaraz do gina... Zobaczymy co mi powie na moje podejrzenia dot. tego cyklu...
    Trzymajcie kciuki.

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Oj dziewczyny widzę ze wyszła niepotrzebna dyskusja. Po prostu Ankula wyraziła swoje zdanie. Ja ją poparłam. Ale oczywiście to Wasze życie i Wasze stresy. Ja tylko uważam ze to tylko nasila Wasza frustrację bo może teraz nie przeszkadzają Wam negatywne testy na x dni przed @ ale nie wiecie ile potrwają starania. Oczywiście życzę Wam aby trwały jak najkrócej ale jak potrwają nie daj Boże kilka cykli to te negatywne testy zaczną przytłaczac. Ale macie racje, to Wasza sprawa.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Hathor, trzymam kciuki aby było ok. Daj znac po wizycie

hathor powodzonka, trzymam kciuki i daj znac szybciutko co i jak

Hej dziewczyny :-)widze ze jakis goracy temat sie zaczal ,w moim przypadku jest tak ze testuje wczesniej poniewaz musze mam bardzo niski progesteron i jakbym sie dowiedziala ze jestem w ciazy to musialabym brac odrazu konskie dawki duphastonu i luteiny bo u mnie ciezko z ciaza aby sie utrzymala ,moja ginekolog pow zebym wrzucila na luz ,jutro ide na bete i progesteron zobaczymy co to bedzie ,od poronienia minely 3 cykle .mam nadzieje ze w koncu sie uda :-)a w zwiazku z tym ze jest to forum chce byc mama w 2018 ,kochane kobietki ktorym zblizaja sie @ macie jakies objawy wskazujace ze sie udalo ? :-)

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Już po wizycie. Dobra wiadomość jest taka, że mam wyczekiwac @ bo szansa na ciążę w tym cyklu nie jest przekreślona. Dostałam skierowanie na badanie progesteronu, prolaktyny i estradiolu (cokolwiek to jest) po @. Jeśli wyjdą słabo to dostanę ten lek po owulacji, o którym wspomnialyscie.
    Zła wiadomość, jeśli będzie @ to sugerował odpuszczenie jednego cyklu żeby wyrównać najpierw Tsh

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Hathor to dobrze ze mimo to jest szansa ze mogło się udać kolejny raz moja teza sie sprawdziła ze nie ma co wierzyć domowym sposobom na sprawdzanie owu. Ze tylko info od gina jest pewne a nawet jak będziesz musiała odpuścić cykl to szybko minie.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

hathor, dobrze, że dostałaś skierowania na badania. Jeden cykl to tylko chwilka ( wiem, jak to brzmi :P) :*
    Być może nie będziesz musiała wyczekiwać i już jest fasola, za niedługo się okaże

Hathor super aby ta @ nie przyszla :-) życzę ci tego z całego serca :-) masz jakies objawy ktore byc moze wskazywaly by na ciążę?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów