Strona 150 z 468
Pokaż wyniki od 1,491 do 1,500 z 4679

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Generalnie forum o tematyce "czekam na..." siłą rzeczy daje efekt nakręcania się. Jak ktoś nie ma ciśnienia to się nie zapisuje do takich wątków. Taka prawda... Nie wiem jak to bo w poprzednich latach, ale mam wrażenie odwrotne, że teraz trochę sobie wszyscy odpuścili, bo chętnych do testowania zaraz po @ jest mało...
    Dobrze, że każdy ma prawo do swojej opinii. Ja chciałam tylko powiedzieć to co już zostało tu poruszone, że każdy może pisać co czuje i jak się czuje, nawet jeśli ma jakieś niepokojące objawy, które nie mają szans Zwiastowania ciąży bo za wcześnie. Bo po to jesteśmy, żeby się wzajemnie wspierać. A jeśli wygląda to jak zbiorowa ciąża to trudno:P

2. dzieckozakupy.pl
    Hathor "A jeśli wygląda to jak zbiorowa ciąża to trudno:P" Mistrz

Dziewczyny, co do zbiorowych ciąż i nakręcania się, to na pewno tak jest, że siebie nakręcamy. Tyle, że mi osobiście to w ogóle nie przeszkadza Ja kibicuję każdej z Was, aby każdy z tych objawów był oznaką ciąży.
    Z tego co zaobserwowałam, większość z nas w ciąży już była/ ma dziecko i wie, jak pierwsze objawy wyglądają ( jasne, że tak samo jak PMS :P ).
    Wszystkie jesteśmy dorosłe i świadome statystyk, szczególnie, że na forum wylądowałyśmy już - zatem temat dogłębnie oczytany jest na pewno
    Pracuję w szpitalu i przez ręce przechodzi mi wiele historii chorób z niepowodzeniami położniczymi, z martwymi ciążami- znałam statystyki, pamiętałam o nich. A i tak informacja o ciąży obumarłej od lekarza zmiotła mnie z nóg. Bo jedno to wiedza, a drugie to uczucia- nadzieja zwyczajna. Więc znamy fakty medyczne, statystyki, znamy ryzyko, ale nadal mamy nadzieję.
    Wydaje mi się, że skoro wszystkie jesteśmy w wątku "chcę zostać mamą....." to bardzo wszystkie chcemy i tak to się objawia.
    Radość z oczekiwania i obserwowania jest duża, a jeśli można się nią dzielić to tym bardziej jest miło. Jeśli komuś nie szkoda kasy na testy przed terminem @, to czemu ma ich nie robić jeśli nie wpędzają go depresje?:P
    Podsumowując mój wywód, mi nie przeszkadza, chętnie razem pokibicuję. Ale jeśli podejmiecie większością decyzję, że darujemy sobie takie informację, oczywiście się dostosuję Bo to chyba o to chodzi, aby było nam razem miło
    Ostatnio edytowane przez asiafaj ; 03-05-17 o 20:05

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Ja popieram Mikallo. Każda ma prawo testować kiedy chce i nikomu nic do tego Jak ktoś ma ochotę tydzień po owulacji to proszę bardzo- tylko i wyłącznie jego sprawa, jeśli ktoś chce tydzień po spodziewanej @ proszę bardzo, również tylko i wyłącznie jego sprawa nie ma co tego roztrząsać i negować. Dlaczego chcemy narzucać komuś jak ma żyć i jak ma postępować...? Bez spiny dziewczyny

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Poza tym jednak spora wiekszosc z dziewczyn staraczek sa to osoby po przejsciach, ktore wlasnie powinny wiedziec odrazu o ciazy...
    Ale fakt, calkowicie zdrowa osoba powinna uzbroic sie w cierpliwosc.
    Mnie osobscie forum dalo bardzo duzo w czasie staran, mimo ze nakrecanie tez sie zdarzalo... a z drugiej strony czerpalam caly ogrom wiedzy, ktory sama przetestowalam i moge dzielic sie dalej

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Asiafaj, Kamila ściskam :-* szkoda, że się nie udało, A tak mocno kciuki trzymałam

Co do zbiorowej ciąży to coś w tym jest. Ja jak od stycznia zaczęłam udzielać się w wątku, to miałam więcej objawów ciąży, niż w obu faktycznych ciążach miałam. Gdy naprawdę się udało, ja już trochę odpuscilam więc żadnych objawów nie było, oprócz dwóch kresek i to po terminie @. Pamiętam moje zdziwienie ;-)
    Muszę się także zgodzić, że każdy ma prawo robić tak jak chce , trzeba to uszanować

Myślę, że termin testowania jest bardzo indywidualny, ale czy jest coś złego w tym że ktoś chce wiedzieć już teraz, w końcu czeka na to cały cykl (czasem nawet enty cykl) i to bez względu czy ma potem frustracje czy nie,
    Trzymam kciuki za wszystkie II kreski czy to w dniu @, czy tydzień przed @, zresztą czasami tęsknie za tą naiwną ( w moim przypadku) nadzieją testowania
    Przecież każda nie może doczekać się II kresek, bijącego serduszka, bez problemowej ciąży, szczęśliwego porodu i zdrowego dzieciaczka, więc jakie znaczenie ma kiedy testujemy

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Chyba tylko takie znaczenie, że 10dpo raczej nic nie wyjdzie w teście no ale co kto lubi, macie rację jednak warto pamiętać że głowa muru się nie przebije.
    Rossiczka, z Twojego szczęścia bardzo bardzo się cieszę! również pamiętam jak testowałaś
    Mira, ja mam również to wrażenie że trochę inaczej tu, niż, jak my wtedy robiłyśmy testy, ale może to po porostu kwestia tego że to już za nami i mamy maluchy pod sercem?

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Panna, myśmy suwaczków do testowania nie robiły i to jest właśnie ta drobna różnica, ale każdemu według potrzeb. Nie moja piaskownica, nie moje zabawki

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Pamietajcie ze jest ta "drobna" róznica ze Wy swoje serduszka macie juz pod serduchem, a my ciągle o nie walczymy. Więc sposób myślenia napewno różni nas kolosalnie. Na szczescie, nikt nikogo tutaj na siłe nie trzyma, wiec nie kazdy musi czytac "nasze brednie i wyznania"

Miłego dzionka Dziewczyny

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów