Strona 15 z 226
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 2257

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Hipp, dzięki

Nie mam zielonego pojęcia ile dni po owulacji, bo ja nigdy nie czuję kiedy to , A testów też nie robiłam. Bo bałam się, że wpadniemy w rygor kiedy mamy to robić.

2. dzieckozakupy.pl
    Tobie to dobrze. Kasia chyba mówiła że min 13 dni? Ja mam owu potwierdzone w usg płyn w zatoce jest cialko tez ale endo 5mm także okrutnie się martwię ze sie nie zagnieździ. Tak bardzo bym chciała żeby się udalo.

Rossiczko życzę ci teraz duzo zdrówka i spokoju. Wizytę u gina już planujesz? Jakie masz objawy? Piersi bolą boja sie marwtie

Hipp, dzis gin mi mówił ze endometrium mam 6mm i że jest bardzo ładne , wiec 5mm to chyba też bez tragedii ?
    Chyba, ze u mnie patrzył przez pryzmat tej torbieli przeklętej
    Ostatnio edytowane przez asiafaj ; 29-03-17 o 16:59

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Beta z krwi może być nawet 10 dpo. A sikaniec w dniu spodziewanej miesiączki albo i nawet później...choć i cuda jak bladziochy 8dpo już tu widziałyśmy (Agag), a u Evlin i panny-nienormalnej bardzo długo nic nie wychodziło.
    Dlatego nie ufam sikańcom

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Obawiam sie ze nie wytrzymam tyle. Pewnie w poniedziałek na bete skoczę.

Cytat Zamieszczone przez asiafaj Zobacz posta
    Hipp, dzis gin mi mówił ze endometrium mam 6mm i że jest bardzo ładne , wiec 5mm to chyba też bez tragedii ?
    Chyba, ze u mnie patrzył przez pryzmat tej torbieli przeklętej
    A ktory masz dzień cyklu bo ja dzis mam 14. Gdzieś czytałam ze do zagniezdzenia najlepiej minimum 8mm im więcej tym lepiej ale tez nie za duzo bo to juz moze oznaczać patologie

Hipp, 20 dc dzis mi wypada. moze przez pryzmat tej torbieli patrzył....
    ja i tak juz ten cykl spisałam na starty , lepiej niech mi sie ta torbiel wchłonie, bo 4 cm to nie taka mała :/

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez rossiczka Zobacz posta
    ja też już jestem

w 2017 się już raczej nie załapie (no chyba, żeby zdarzył się cud)

2018 też brzmi świetnie :d
    kolejny cud na forum Tak jakoś odnalazłam..

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Rossiczka GRATULACJE!!!! Pół dnia mnie nie było, aaaaaaa tu takie super wieści!!!!!!! Mega się ciesze :* :* :* :*

A u mnie pękła torbiel endometrialna 5 cm...narozlewało się w całym brzuchu, dostałam antybiotyk, antykoncepcje i staranka musimy odlozyc na za 3 miesiace ALEEEEE podobno po tych hormonach łatwiej będzie mi zajść w ciąże więc nadzieje na wakacje wciąż mam SEZON pięknie zaczełyśmy to teraz trzymam kciuki za reszte :*

Senior Member Awatar Evlin
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-22 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny znalazłam Was
    życzę powodzenia na 2018 rok
    Rossiczka ogromne gratulację bardzo się cieszę, że się udało, i może teraz już pójdzie hurtem Życzę Wam tego kobietki

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów