Strona 148 z 455
Pokaż wyniki od 1,471 do 1,480 z 4542

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Hathor, nie ma mnie w domu, korzystam z telefonu wiec nie mam jak z suwaczkiem zadziałać

Trzymam kciuki za staraczki ! Nie marudzić , że nie rezygnujcie tylko myślenie pozytywne włączcie !

Ja ten Msc mentalnie odpuszczam. Oczywiście starania bedą, ale mentalnie zostawiam temat. Akurat bedzie to miesiąc wykańczania domu wiec bedzie czym głowę zająć w tym msc wszystko było na Tip Top i nic z tego nie wyszło, wiec już nie mam pomysłu
    Ostatnio edytowane przez asiafaj ; 03-05-17 o 09:34

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Asia1487
    Mieszka w
    Podkarpacie
    O mnie
    Jestem mamą i staram się o drugie maleństwo
    Dzieki za życzenia :-*
    Test negatywny. Jak się nie pojawi @ to jeszcze w sobotę zrobię.

Mikallo od którego dc chcesz zacząć testować, bo my tak prawie w jednym czasie, a ja na @ mam termin 13-go, i dopiero wtedy myślę o testowaniu
    Asia1784 chyba trochę wcześnie test, trzymam kciuki za sobotę

Miało być Asia1487

Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Kasbaka chcę testować już w 10 dpo, z córką test w tym terminie już pokazał ciążę. Miałam czekać do terminu @ tj. 12.05 ale testowanie też jest dla mnie pewnego rodzaju cieszeniem się ze starań, więc zadecydowałam, że jednak wcześniej zacznę. Jak nie wyjdzie, to będę testować co 2 dzień póki nie zjawi się @ albo nie pojawi się 2 kreseczka Jakoś w tym cyklu bawię się tymi staraniami i mam nadzieję, że dobry nastrój mi pozostanie

Mikallo i super jesli negatywne testy Cie nie wkurzają, to rób nawet codziennie

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Trzymamy kciuki. Ja mam @ teoretycznie na sobotę. Ale może się opóźnić, bo mam nieregularne cykle, więc test zrobię dopiero poniedziałek, albo nawet wtorek, jeśli się nie pojawi do tego czasu.
    Ale się zupełnie nie nastawiam z wiadomych względów.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mikallo to trzymam kciuki za dobry nastrój niech trwa 9 miesięcy co najmniej, mi po 2 latach starań szkoda kasy na testy przed @, chociaż w domu mam na wszelki wypadek, chociaż osobiście jak miewam przeczucia to wybieram betę

Cytat Zamieszczone przez kaasiaa Zobacz posta
    Kurde, no to dupa ale nam ida te sterania.... ;/
    starania idą dobrze tylko nic z nich nie wychodzi ;(

patrycja0411 nigdy nie mów nigdy różne cuda się tu zdarzają

asiafaj ja tak miałam w marcu.. 2 testy wyszły z dwoma kreseczkami ale bardzo delikatnymi, objawy ciążowe miałam a później jak dostałam okres to myślałam że się z bólu i intensywności posiekam.. Też myślę, że to biochemiczna mogła być.

Mikallo dobre podejście oby przyniosło tylko pozytywne wieści

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Którejs musi sie udac na styczeń wskoczyć, to jest az niewiarygodne zeby na tyle Staraczek zadnej sie nie udało

no chyba ze umawiamy sie na jeden konkretny miesiąc i wszystkie przenosimy się na inne forum na lutowe mamy a niech sie któraś tylko spróbuje wyłamać ;P

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów