Strona 145 z 466
Pokaż wyniki od 1,441 do 1,450 z 4651

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

@ przyszła na maksa . Jestem na imprezie majówkowe 3 dniowej. Jest mi przykro ale No trudno. Nic sie nie stało
    Nie czytam Waszych postów bo słaby internet , nadrobię jak wrócę

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    No to pozamiatane raczej
    To właściwie kto jeszcze czeka na testowanie? Kamila, Asia, Kasia.. ktoś jeszcze?
    Mnie już komputer cyklu pyta o @, więc spodziewam się jej dziś lub jutro..
    Ostatnio edytowane przez hathor ; 02-05-17 o 07:17

Senior Member Awatar Asia1487
    Mieszka w
    Podkarpacie
    O mnie
    Jestem mamą i staram się o drugie maleństwo
    Ja czekam Test zrobię jutro albo dopiero w sobotę, bo w czwartek i piątek do pracy. Chyba że @przyjdzie.

Witam serdecznie wszystkie obecne i przyszłe mamy :-) Przy poprzedniej ciąży starannie śledziłam wszystkie wpisy przyszłych mam (2014 rok) ale nie miałam odwagi się dołączyć do forumowiczek. Teraz jest inaczej. Muszę się z kimś podzielić swoimi obawami/ tęsknotą za magicznymi II kreskami- proszę pomóżcie mi wytrwać do czasu pierwszych testów bo zwariuję :P
    Staramy się pierwszy miesiąc- teoretycznie @ mam zawsze dwa dni wcześniej niż poprzedni. Ostatnio miałam 11 kwietnia po małej anomalii (37 dc- w marcu miałam ostrą dietę, schudłam 5 kg w miesiąc). Teraz liczę na poprawny cykl. Wg internetowych kalkulatorów owulację miałam 24-25 kwietnia. Kochaliśmy się 25. Liczę na sukces ale mam taki mętlik w głowie że chyba oszaleję nim wytrzymam do 9-go maja żeby się przetestować :P.
    Zależy mi szczególnie mocno gdyż 10-go maja mój M ma urodzinki- może mogłabym go ucieszyć niezwykłym prezentem :-) Zamówiłam pierwszy raz "słynne" testy z allegro za 1zł bo mam zamiar często je robić to tyle o mnie- ufff aż mi lepiej :P

Ja tez czekam na @, jakoś w tym miesiacu jestem pewna ze przyjdzie ;/

Witaj mama_m w grupie raźniej przetrwać od owu do testowania
    Asiafaj trzymaj się, kolejny cykl będzie Wasz
    Kamilaa no no może brak objawów to dobry objaw
    Hathor a kiedy testujesz?

Hej dziewczyny, wpadłam na chwilę na forum, nie mam jak przeczytać wpisów ze stron poprzednich, jestem na wyjeździe i net mocno zamula,i nie wiem jak tam u Was zbytnio, nadrobię po majówce...
    U mnie ciąża pod znakiem zapytania nadal, wciąż jest druga blada kreska i okresu brak (teoretycznie powinnam mieć w zeszły czwartek-piątek). Boję się obecnie jednego, że to może być ciąża pozamaciczna, bo często "czuję" lewy jajnik (a to z lewego jajowodu usuwali mi kiedyś pozamaciczną, no i wiem, że w tym cyklu owulacja była też z lewej strony - tak wykazał monitoring). Nie jest to ból, raczej nazwałabym to uczuciem napięcia...ale mimo wszystko, lęk przed powtórką jest. W przyszłym tygodniu wracam z wyjazdu i maszeruję do lekarza. Trzymajcie kciuki, by jednak było ok.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez kaasiaa Zobacz posta
    Ja tez czekam na @, jakoś w tym miesiacu jestem pewna ze przyjdzie ;/
    kaasiaa dlaczego tak myślisz? Ja mam takie dni że myślę że nic z tego a kolejny jest pełen nadziei - głowa do góry. Widzę że mamy podpbny czas testowania

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Cytat Zamieszczone przez Kasbaka Zobacz posta
    Witaj mama_m w grupie raźniej przetrwać od owu do testowania
    Asiafaj trzymaj się, kolejny cykl będzie Wasz
    Kamilaa no no może brak objawów to dobry objaw
    Hathor a kiedy testujesz?
    Kasbaka, nie nastawiam się na testowanie za bardzo bo miałam tak rozjechane temperatury po owulacji, że podejrzewam jej brak. Straciłam już nadzieję, że jest szansa na ciążę.
    Jeśli do soboty nie pojawi się @ to pewnie w niedzielę zrobię test ale naprawdę nie wierzę już w powodzenie tego cyklu

Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Asiafaj szkoda, ze jednak @ przyszla
    Mama_m witaj, juz nie duzo zostalo Ci do testowania, dasz rade!
    Ceruleum czekam na wiesci od Ciebie, nie mysl negatywnie, musi byc dobrze!
    Czekam dziewczyny na wiesci o pozytywnych testach
    Ja tez czekam na testowanie ale jeszcze ponad tydzien

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów