Strona 140 z 533
Pokaż wyniki od 1,391 do 1,400 z 5326

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Nati bardzo Ci współczuję kochana aż łezka zakręcila mi się w oku jak czytałam o tym pożegnaniu synka z Tobą straszny ból i smutek Was spotkał.. ale po takim przeżyciu juz tylko będzie lepiej. Zyczę Wam tego z całego serca. Zasługujesz juz teraz tylko na szczęście

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Asiafaj ja trzymam kciuki jednak za ciąże
    To raczej u mnie lipa z ciążą bo 7 miesięcy nic i nagle miałoby się udać ? Nie za bardzo w to wierzę. Zresztą wczoraj coś klulo mnie w środku i brzuch pobolewal jak na okres także już się chyba zbliża

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Asiu, progesteron w każdym labie zbadasz, normalnie z krwi, nie trzeba być na czczo, u mnie kosztuje takie badanie niecałe 30 zł.
    Najlepszy czas na badanie to 7-8 dpo.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Dzieki Mira ! Cos mi sie pomieszało i bym szła jesCze w czasie @, wkręciłam sobie, ze do 5 dc trzeba

Kamila, poprzednio sie udało tez po staraniach dłuższych, zatem teraz też sie uda :* testuj we wtorek i sie okaże szybko Ci zleci bo majówka

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Pomieszało Ci się z prolaktyną, to ją się bada na początku cyklu (2-4 dc).

Trzymam kciuki za testowanie, bo mam dobre przeczucia

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kamilaa2191 Zobacz posta
    Asiafaj ja trzymam kciuki jednak za ciąże
    To raczej u mnie lipa z ciążą bo 7 miesięcy nic i nagle miałoby się udać ? Nie za bardzo w to wierzę. Zresztą wczoraj coś klulo mnie w środku i brzuch pobolewal jak na okres także już się chyba zbliża
    Kamila u mnie tak bylo iles tam cykli nic az nagle w jednym cyklu zaskoczylo nie byl to jakis szczegolny cykl, w ktorym zrobilismy cos czego wczesniej nie robilismy.
    Dlatego wiecie, nadzieje trzeba miec do samwgo konca! Kciuki wciaz zaciskam

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Kamila, podobno normalnie płodna para średnio stara się o dziecko przez 6 miesięcy. Więc 7 cykl to dopiero pierwszy powyżej normy. Nie myśl w tak dolujący sposób. Ciąża zazwyczaj tak wygląda, że pyk i nagle zaskakuje:P

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    A mnie obudził dziś ból w podbrzuszu, totalnie nie ogarniam co się ze mną dzieje w tym miesiącu chyba za dużo stresu...

Nati kochana żadne słowa nie są tutaj odpowiednie, musisz przeżyć żałobę po tak wielkiej stracie i wierzyć że będzie dobrze, ściskam Cię mocno

Asiafaj może badania nie będą potrzebne :-))
    Kamilaa więcej optymizmu, przecież to "tylko" dwie komórki muszą się połączyć
    Dziewczyny trzymam kciuki przecież ktoś musi zacząć dobrą passe

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów