Strona 139 z 468
Pokaż wyniki od 1,381 do 1,390 z 4679

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Hahaha, anemia brzmi w tym zdaniu zdecydowanie lepiej. Dziś gwałtownie ciśnienie atmosferyczne rośnie, jak swoje masz niskie to możesz się tak źle czuć. Ja mam niskie i chce mi się spać cały dzień

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Mikallo Zobacz posta

Burzajka Ty juz w takiej wysokiej ciazy, a dopiero co testowalas Zaraz nas ciaza prosze Bedziesz miala synka? Probowalas "ustrzelic" kakretna plec dzidzi czy bylo Ci to obojetne?
    O tak! Czas leci nieublaganie szybko! Tez pamietam to moje testowanie i ten stres z poczatkow jakby to bylo wczoraj..
    Bede miala synka, chcialam bardzo dziewczynke nie staralismy sie wstrzelic z plcia, bo wiesz ja juz bylam na etapie ze cokolwiek byle w koncu sie udalo. Teraz na drugie bardzo bede chciala miec dziewczynke. Ale jak bedzie chlopiec tez bede szczesliwa

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Kamilaa2191 Zobacz posta
    Panna mnie moj Alanek kilka dni przed porodem tak kopnął w żołądek ze się poryczalam z bólu tylko raz tak dotkliwie, reszta kopniakow do zniesienia
    To moj tylko wciska glowe w dziwne miejsca i wtedy jest to malo przyjemne uczucie.
    Ale fakt, jao dzieco sie rusza to czlowiek jest duzo duzo spokojniejszy o dziecie w brzuchu

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Czuć dziecko w brzuchu to cudowne uczucie...
    Ostatni tydzień w brzuszku życia mojego Franusia w ogóle już nie czułam. Dzień przed porodem poczułam przez chwilę kopniaczki.
    Tak mój synek prawdopodobnie się ze mną pożegnał. Nie zapomnę tego uczucia do końca życia.

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    ;( tak się nie powinno zdarzać ;(

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez nati89 Zobacz posta
    Czuć dziecko w brzuchu to cudowne uczucie...
    Ostatni tydzień w brzuszku życia mojego Franusia w ogóle już nie czułam. Dzień przed porodem poczułam przez chwilę kopniaczki.
    Tak mój synek prawdopodobnie się ze mną pożegnał. Nie zapomnę tego uczucia do końca życia.
    Nati aż serce mnie boli jak sobie pomyślę co Ty teraz przezwywasz jakie to jest oropne. Czemu dzieją sie takie rzeczy tak strasznie mi przykro [*]
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Cytat Zamieszczone przez cosima88 Zobacz posta
    Trzymam kciuki za testujace!

My mieliśmy nockę na SOR-ze, wieczorem erka zabrała męża prosto z pracy. Wyszło niedokrwienie mięśnia sercowego. Najadłam się strachu...Na szczęście wszystko już w porządku, wyniki badań ok.
    Współczuję to musicie na siebie uważać ...

Aniołek 13tc[']

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez asiafaj Zobacz posta

Mayo daj znac po wizycie :*
    Progesteron za niski, a prolaktyna po tabletce za wysoka.

Dostałam dostinex i mogę go brać już w tym cyklu. Oprócz tego duphaston mam brać od 16dc do 26dc. Mam zacząć od następnego cyklu tak powiedział. Chociaż według ulotki mogłabym brać już teraz do pierwszego dnia @. Więc teraz nie wiem nigdy tego nie brałam. Natomiast na prolaktynę brałam bromergon kilka lat temu i leczyłam się przez ponad rok.

Aniołek 13tc[']

O mnie
    Mayo bralam dostinex do samej ciazy, on potrzebuje mniej wiecej 2,3 cykli i prolaktyna ladnie sie normuje.

Nati Franus to piekne imie! [*] dla Frania.

Nati, wielka niesprawiedliwość współczuje z całego serca.

Chyba zmierzę sobie ten progesteron w tym miesiącu. To w zwyczajnym labo pobierają z krwi? Trzeba byc na czczo?

Wczoraj byłyśmy na imprezie, wróciliśmy o 3 w nocy z pieśnią na ustach, wyluzowałam całkiem Dziś w Gdańsku ładna pogoda, wiec zabieramy sie za przygotowania do jutrzejszej imprezy tymczasem temp nadal mam 37 stopni, a piersi jak to mąż ujął " jeszcze większe niż wczoraj " zatem boje sie aż, z jaką siłą bedzie ta @, pewnie z mocą wodospadu

Udanej niedzieli :**

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów