Strona 138 z 331
Pokaż wyniki od 1,371 do 1,380 z 3307

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Hathor euthyrox Ci się przyda by zbić tsh. Prawda taka, że lepsza niedoczynność niż hashi.
    My jak wieczorem pojechaliśmy na zakupy do Auchan to też ludzie robili zapasy jakby koniec świata nadchodzil ;-) ale tak jest przed każdym długim weekendem

Ja jestem zaskoczona tym wyjazdem, bo od kad kupiliśmy ziemię, na której w budowie jest dom to mój T. W każdej wolnej chwili tam jeździ, by coś tam w ogrodzie porobić. A tu tyle dni wolnego A on wyjazd zorganizował. Może nastrój mi się poprawi ..... :-)

2. dzieckozakupy.pl
    Hathor, ja sie akurat z dziewczynami nie zgadzam. Masz podwyzszone antytg czyli przeciwciala typowe dla hashi. Nire zawsze musi byc to w pakiecie z anty tpo? Uszkodzona tarczyca widoczna na usg to juz skutek dzialania przeciwcial, twoje hashi moze byc w poczatkowej fazie. Koniec koncow skoro masz wysokie tsh i przeciwciala to lleczenie hormonami jest konieczne. Chociaz oczywisvie druga opinia lekarza na pewno nie zaszkodzi.

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Zazdroszczę...

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    No ja właśnie zgłosiłam bo niektórzy twierdzą, że antyTG to w ogóle są mało ważne antyczny i antyTPO pokazuje hashi
    Euthyrox mi potrzebny bo jak nie zabije tsh to pewnie nie zajdę w ciążę

Dziewczyny, u mnie chyba po sprawie już na ten msc.
    Po seksie z mężem śluz zrobił się żółtawy, jak na zbliżającą się @. Lepiej zaopatrzę się w leki przeciwbólowe, bo chyba będzie grubo....

Ps. temperatura dziś spadła tez do 36,8.

Rossiczka, zazdroszczę wyjazdu!
    Ostatnio edytowane przez asiafaj ; 29-04-17 o 13:11

Asiafaj póki nie ma @ jest nadzieja

Senior Member
    cosima88

O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Trzymam kciuki za testujace!

My mieliśmy nockę na SOR-ze, wieczorem erka zabrała męża prosto z pracy. Wyszło niedokrwienie mięśnia sercowego. Najadłam się strachu...Na szczęście wszystko już w porządku, wyniki badań ok.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cosima, całe szczęścię, że wszystko ok! Dbajcie o siebie teraz ! :*

Nie wiem, co się dzieje z moim organizmem, weszłam na 3 piętro ze spaceru z psami, serce wali jak szalone, w głowie się kręciło. Chyba to jakaś infekcja po prostu, bo i temp znów skoczyła do 37,2. Wyniki krwi mam z tego miesiąca idealne, więc to żadna anemia itp.
    Jutro będzie @ skoro dziś zaplamiłam po stosunku. Teraz znów kompletna susza, albo biały śluź ( jak już sprawdzę). Idziemy dziś na imprezę do znajomych, mam zamiar się bawić wobec tego
    Ostatnio edytowane przez asiafaj ; 29-04-17 o 14:52

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Oj Asiafaj, źle z Tobą.. ''to chyba infekcja bo to nie infekcja'' :P
    A ciśnienie mierzylas? Może masz niskie i stąd te zawroty i koła tanie serca?
    Plamienie nic nie przesądza. Jeśli szyjka jest rozpulchniona to może to być zwykle podrażnienie to stosunku..

A mi w poprzednim poście chodziło, że zglupialam, a nie zglosilam

Hathor, Ha! poprawiłam zanim opublikowałaś

Ciśnienie niskie, puls wysoki- ale tak to ja mam zawsze, puls ponad 90 spoczynkowy.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów