Strona 137 z 331
Pokaż wyniki od 1,361 do 1,370 z 3308

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Mikallo, ogólna zasada jest taka, że po owulacji tempka ma podskoczyć o co najmniej 0,2 stopnia. Jeśli nie skoczy to znaczy, że cykl był bezowulacyjny. Ale czytałam o przypadkach ciąży, gdzie tempka nie skoczyła. Każdy organizm jest inny. Ale to raczej były wyjątki, regułą jest, że musi skoczyć.
    Dlatego ja obstawiam bezowulacyjny bo mi nie skoczyła.

2. dzieckozakupy.pl
    Kasbaka, Mikallo rozumiem, że wczoraj działaliście?

Burzujka, bosko! zazdroszczę tych kopniaków <3

Ceruleum, może jeszcze musisz poczekać no bo blada druga kreska to nadal druga kreska

Kamila, na sikańca, to w ogóle za szybko chyba? Chyba , że jakiś turbo czuły? Skoro masz termin na wtorek, to testuj we wtorek rano, albo środę?

Co do skoków temp to się nie znam, dopiero pierwszy cykl mierzę temperaturę.

Kasbaka, spałam 9 godzin o i obudziłam się zdrowa Wszystko ok już, to musiała być wina tej pogody wczorajszej. Brzuch mnie pobolewa u dołu, ale nie jestem w stanie stwierdzić, czy to na @. Ostatnie dwie @ zaskoczyły mnie kompletnie na dwa dni wcześniej, w ogóle nie wyczułam, że idą.
    Ostatnio edytowane przez asiafaj ; 29-04-17 o 09:38

Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Ja miałam skos temperatury wczoraj o 0,3 stopnia, więc może, może )) Teoretycznie skok następuje po owulacji ale jak czytałam różne artykuły to różnie dziewczyny pisały, dlatego się zapytałam. No cóż zobaczymy za 2 tyg.

Asiafaj oczywiście starania poczynione Trzymajcie proszę kciuki

Czekam dziewczyny na Wasze 2 kreseczki na testach Coś czuję, że maj będzie dla nas owocny w ciąże Tego sobie i Wam życzę!

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Asiafaj wiem, że najlepiej testować we wtorek lub środę Zrobiłam dziś bo myślalam ze termin mam na jutro a zobaczyłam juz po fakcie ze jednak na wtorek. Ciągle patrzyłam na Twój suwaczek
    Dziewczyny które mają za sobą już starania, trzymam kciuki
    Burzujka kopniaczki są najlepsze z całej ciąży tęsknię za tym. Juz nie mogę się doczekać kiedy znów je poczuje.

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Ooo tak, nawet takie o 3 w nocy prosto w pęcherz
    Chyba mnie moja córka trenuje do nieprzespanych nocy...

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Panna mnie moj Alanek kilka dni przed porodem tak kopnął w żołądek ze się poryczalam z bólu tylko raz tak dotkliwie, reszta kopniakow do zniesienia

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Cytat Zamieszczone przez burzujka Zobacz posta
    A dziekuje, dobrze sie czuje
    Mlody kopie jak najety i wciska w dziwne miejsca w brzuchu, przyznam, cudne uczucie.
    Hathor, to ciekawe, ze anty tpo w normie Ci wyszlo.. ale skoro lekarz zdiagnozowal hashi to coz...
    Powodzenia w testowaniach kochane!
    A już myślałam, że tylko ja jestem zdziwiona diagnozą. Mi mój endokrynolog powtarza że aTG podwyższone to najczęściej niedobór jodu.

Dziewczyny życzę miłego długiego weekendu, mi mój mąż zafundował niespodziankę i dziś wieczorem lecimy się wygrzewac. Ale ja na niego zła wczoraj byłam, bo czuję się tak brzydko w tej ciąży że szok. No ale postarał się, więc cóż poświęcę się.

Trzymam za Was kciuki, mam nadzieję że po powrocie kilka dobrych nowin będzie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Ja nie przepadalam za tymi ruchami, najgorsza była czkawka. Wieczorem spać przez to nie mogłam. Ale przynajmniej miałam spokój, że z dzieckiem wszystko ok skoro się rusza.
    Ja właśnie też nie jestem pewna czy przy dobrym usg i niskim antyTPO to na pewno jest Hashimoto. Poczytałem trochę i mam wątpliwości. Ale przez miesiąc będę brać Euthyrox i zobaczymy co powie na wizycie kontrolnej.
    Chyba poszukam jeszcze drugiego endokrynologa...

Senior Member Awatar Asia1487
    Mieszka w
    Podkarpacie
    O mnie
    Jestem mamą i staram się o drugie maleństwo
    Szafirek jeśli juz w jakiejś aptece kupowalas leki na receptę a skoro bierzesz letrox to myślę że tak jest to oni z recepty mają w systemie Twoje dane.Więc nie powinni robić problemów z wydaniem leków.

Niedawno wróciłam z zakupów. Wszędzie kolejki ogromne, a zakupy ludzie robią jakby koniec świata się zbliżał.

Rosiczka ale Ci zazdroszczę cieplejszego klimatu, myśmy za późno się zdecydowali i za bardzo nie było już w czym wybierać, a już udało mi się przekonać partnera że to do celów zdrowotnych, bo mam niedobór wit D,
    Asiafaj czyli gotowa zdrowotnie na imprezę :-)
    Hathor chyba racja z tym drugim endo, ja naszczęście tematem tarczycy nie muszę się interesować bo wyniki mam ok,

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów