Strona 136 z 533
Pokaż wyniki od 1,351 do 1,360 z 5326

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Ja tez w tym cyklu na nic nie licze, mam wrazenie ze odpuscilismy i sie obijaliśmy w decydującym momencie cyklu
    chyba ze był "złoty strzał" ale pewnie @ przyjdzie

Mikallo trzymam kciuki

Patrycja moim zdaniem Mira ma racje, kurcze to 7 dni do @ wiec chyba dużo za wczesnie tą bete zrobiłaś, a co do progesteronu to ja nie mam zielonego pojęcia, chyba nigdy tego badania nie robiła

Hathor, tez byłoby mi szkoda i pewnie nie posłuchałabym lekarza, ale nie namawiam do złego

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Niestety nie chcieli mnie przyjąć w przychodni. Nie mam zaprzyjaźnionej apteki, ani takiej w której robię głównie zakupy. Przeprowadziłam się tu rok temu i w różnych miejscach zakupywałam leki.
    Asia ale oni w tej aptece tak wierzą na słowo czy mają gdzieś w danych, że ta osoba już brała konkretny lek?

patrycja witamy! Przykro mi z powodu straty. Jak długo się staracie po poronieniu?

No właśnie Caroleum jak tam?!

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Hej dziewczyny! U mnie bez zmian, rano nadal słaba druga kreska, więc nie wiem, zobaczymy jak będzie za parę dni może. Trochę mi dziś smutno, bo dowiedziałam się, że nie dostałam pracy na którą troszkę liczyłam:/ no cóż, trudno się mówi. Jutro jedziemy na wypoczynek, więc będzie jak naładować akumulatorki.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez asiafaj Zobacz posta
    Dziewczyny Wy tez macie niewesoło z tymi tarczycami
    Burzujko , jak sie czujesz ? Maluch juz kopie ?
    A dziekuje, dobrze sie czuje
    Mlody kopie jak najety i wciska w dziwne miejsca w brzuchu, przyznam, cudne uczucie.
    Hathor, to ciekawe, ze anty tpo w normie Ci wyszlo.. ale skoro lekarz zdiagnozowal hashi to coz...
    Powodzenia w testowaniach kochane!

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Mikallo u mnie też owu wczoraj, ja byłam na monitoringu i testy owu potwierdzały, jakie robisz testy? z apteki, rossmana czy Allegro? Trzymam kciuki za nasze testowanie
    A teraz pełen emocji weekend dziewczyny testujcie i piszcie - trzymam kciuki
    Asiafaj jak zdrówko?

[QUOTE=burzujka;3062270]A dziekuje, dobrze sie czuje
    Mlody kopie jak najety i wciska w dziwne miejsca w brzuchu, przyznam, cudne uczucie.
    Ale to musi być uczucie, dla tych chwil warto się starać

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Właśnie dlatego pisałam kilka dni temu, że jakoś mnie niepokoi szybką diagnoza. Mam za wysokie tsh i antyTG, reszta w normie. Usg tarczycy robione prawie rok temu nie wykazało żadnych zmian. Planuję na następnej wizycie go spytać o te wątpliwości.
    Ale po Euthyrox ie rano mam niesmak w ustach. A tempka uparcie ani drugie...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Cytat Zamieszczone przez Kasbaka Zobacz posta
    Mikallo u mnie też owu wczoraj, ja byłam na monitoringu i testy owu potwierdzały, jakie robisz testy? z apteki, rossmana czy Allegro? Trzymam kciuki za nasze testowanie
    A teraz pełen emocji weekend dziewczyny testujcie i piszcie - trzymam kciuki
    Asiafaj jak zdrówko?
    Testy mialam z apteki i z allegro ale jakies tansze i uznaje ze do du.... W zeszlym cyklu tez nie chcialy wyjsc ale byly prawie pozytywne a teraz nic. No coz, wczoraj mialam caly dzien sluz rozciagliwy i duzo go wiec moze, moze
    Kabaska to razem bedziemy testowac ;D Czekasz do terminu @?
    Dziewczyny a orjetujecie sie jak to jest z tym skokiem temperatury? Zawsze jest po owulacji ? Czytam i czytam ale sprzeczne informacje mam.

Burzajka Ty juz w takiej wysokiej ciazy, a dopiero co testowalas Zaraz nas ciaza prosze Bedziesz miala synka? Probowalas "ustrzelic" kakretna plec dzidzi czy bylo Ci to obojetne?

Hathor chyba dobrze byłoby skonsultować się z endo i zrobić aktualne usg tarczycy, żeby nie rozregulować się
    Mikallo ja czekam do @, moje psm wykazuje 1000% objawów ciążowych i zawsze łudziłam się że to tym razem i robiłam testy przed i po którymś z kolei cyklu stwierdziłam STOP cierpliwie czekam

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Ja dziś sobie zatestowałam choć termin @ mam na wtorek z tego co teraz się zorientowałam a nie na niedziele jak asiafaj. Test negatywny, nie wiem kiedy była owulka wiec może być jeszcze za wcześnie. Choć wydaje mi się ze nic z tego. Cycki mnie zaczęły boleć także tylko czekam na @ I idę zbadac prolaktyne

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów