Strona 135 z 336
Pokaż wyniki od 1,341 do 1,350 z 3353

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Witaj Patrycja wśród staraczek! Współczuję przeżycia, oby teraz już było tylko dobrze
    Asiafaj, Kamila nadzieja ciągle jest! Ja tam myślę, że fasolki już u Was są

2. dzieckozakupy.pl
    Cześć Patrycja Witamy tez mam nadzieje, że w tym cyklu Ci się uda na kiedy testujesz ?

Senior Member Awatar Asia1487
    Mieszka w
    Podkarpacie
    O mnie
    Jestem mamą i staram się o drugie maleństwo
    Witaj Patrycja Współczuję przeżyć i powodzenia w staraniach:-*

A odnośnie recept to w aptece (najlepiej w tej gdzie sie najczęściej kupuje leki) powinni wydać leki jesli sie potem doniesie receptę. Przeważnie do tygodnia czasu można donieść. U nas w przychodni dużo pacjentów tak robi. Bo nie zawsze lekarz ma czas w danym dniu wypisać receptę jak pacjent przychodzi"ze rano wziął ostatnia tabletkę".

Witaj Patrycja, kiedy testujesz? Podbijam i trzymam kciuki

Testuje 5 maja zobaczymy co to będzie ,chociaż dziś robiłam bete była zerowa ,i progesteron 1,06nm/ml....masakra pewnie nic z tego

a jak tam dziewczyny u was starania? bo powiem szczerze że ja już się troszke podlamałam

Senior Member
    Mikallo

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Witajcie

Patrycja witaj!

Przepraszam, że się nie odzywam ale chciałam w tym cyklu wyluzować i nie myśleć o staraniach, nie udało się do końca... Dziś 14dc i teoretycznie owulacja. Testy owulacyjne jednak pomimo, iż robione od 9dc negatywne. Wczoraj miałam ból owulacyjny ale śluzu mam coś mało w tym cyklu. Temperatura dziś wzrosła o 0,3 więc teoretycznie owulacja już była. Bez przekonania poczyniliśmy starania rano, zobaczymy. Teraz jeszcze mnie brzuch pobolewa i piersi ciągną.
    Proszę trzymajcie kciuki!

Dziewczyny trzymam kciuki za Wasze starania i testowanie!
    Super pomysł z tymi suwaczkami

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Patrycja, na betę za szybko , nic straconego ;* trzymam kciuki abyś była styczniówka !

Co u Ciebie Caroleum?? Jest wyraźna druga kreska ??

Mikallo, kciuki zaciśnięte !

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez patrycja0411 Zobacz posta
    Testuje 5 maja zobaczymy co to będzie ,chociaż dziś robiłam bete była zerowa ,i progesteron 1,06nm/ml....masakra pewnie nic z tego
    Nie jestem pewna przelicznika tych jednostek progesteronu, ale jeżeli to jest 1, to wyglada na to, że owulacji w ogóle nie było. A jeżeli 10, to ewentualne zagniezdzeniw wymaga wsparcia Luteina albo Duphastonem.
    Poza tym znowu skrytykuje, ale pomysł, żeby robić dziś bhcg jak masz testować 5 maja był zwyczajnie bez sensu, bo co tam niby miało wyjść...

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Cieszę się, że pomysł się spodobał dużo łatwiej ogarnąć temat jak można zerknąć, kto kiedy testuje.
    Ja niestety nie czekam na testowanie, bo temperatura mi się nie podniosła zbytnio, więc raczej owulacji nie było.
    Zastanawiam się co zrobić z następnym cyklem, bo endokrynolog wolałby żebym opuściła jeden, żeby zobaczyć jak leki działają, ale trochę mi szkoda odpuszczać tak całkiem

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów