Strona 134 z 533
Pokaż wyniki od 1,331 do 1,340 z 5326

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Też sugerowałam niedobór żelaza lub innego pierwiastka:P
    Ale życzę, żeby to jednak była ciąża:P

czyżby się udało? chyba będę kwietniową mamą

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Ja tez mam hashi i niby nietolerancji pokarmowych nie mam. ALE jest taka teoria, ze hashi bierze sie od jelit...
    Moja ciocia, ktora tez nie miala zadnych nietolerancji, ale miala bardzo duzo innych hashimotowych objawow lacznie z depresja, przeszla na diete bezglutenowa i bezlaktozowa

Cytat Zamieszczone przez hathor Zobacz posta
    Też sugerowałam niedobór żelaza lub innego pierwiastka:P
    Ale życzę, żeby to jednak była ciąża:P
    Hathor fakt ! Wybacz, że Cie pominęłam :*

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Ucielo wiadomosc...
    No i ta ciocia przeszla na diete i wszystkie objawy od hashimoto jej odeszly. Schudla bardzo i jak to mowi, zyje od nowa! A bylo z nia bardzo kiepsko.
    Dlatego warto chorujac na hashi przejsc na doete bo jest to korzystne.
    Ja osobiscie po dzieciach tez odrzuce gluten i laktoze. Teraz nie chce kombinowac.
    Poza tym ja zostalam zdiagnozowana 15 lat temu i nie mam zadnych objawow, moze poza sucha skora i ze czesto jestem zmeczona. Ale np z waga nigdy nie mialam zadnych problemow.
    Dlatego to nie jest powiedziane, ze jak nie masa objawow to nie jestes chora
    Zachecam by zrobic sobie antyTPO

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Dziewczyny Wy tez macie niewesoło z tymi tarczycami
    Burzujko , jak sie czujesz ? Maluch juz kopie ?

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Z tym ze ja przewaznie mam niedobor zelaza lub anemie i nigdy posmaku przy tym nie bylo. Fakt ze moze nie skupialam sie tak nad tym, Teraz przy staraniach kazdy objaw jest wyolbrzymiany i stad moze w koncu zauwazylam ten posmak apropo staran. Byc moze racja ze to od zelaza to po nadzieji :P

Asiafaj ja tez jestem dzis do niczego, ciagle bym spala. Ogólnie przewaznie dzien w dzien jestem zmeczona i nie do zycia ale dzisiaj to przegiecie ledwo na oczy patrze. To u mnie raczej nie ciaza a efekt stresu i nieprzespanej nocy daje dzis takie skutki.

Sorka, tez mi to gdzies umkneło w kwestii niedoboru tych pierwiastków

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    hej wszystkim
    dołączam do was
    jestem po przebytym poronieniu w 6 tyg ,ciężko mi było się z tym pogodzić ,mam 5 letnią córę .
    zaczeliśmy starania zaraz po poronieniu i nic mam nadzieje ze w tym cyklu sie uda

Kamila, czy ciąża czy nie to sie okaże w poniedziałek

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Asiafaj, tak tylko żartobliwie to wypomnialam ;P
    Burzujka, a u mnie żeby było zabawnie antyTPO idealne, dopiero antyTG pokazało złe wyniki

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów