Strona 132 z 331
Pokaż wyniki od 1,311 do 1,320 z 3307

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, w niedzielę już ma być ładniej! A poniedziałek ma już być bajka

2. dzieckozakupy.pl
    hathor, nic się nie przejmuj, masz prawo planować dzieci, nie daj się zwariowac w pracy
    XI 2012 - zaczynamy starania, I i VII 2013 - 2 aniołki + 4 ciaze biochemiczne
    V 2016 - pierwsza wizyta w OA
    IX 2016 - testy, spotkania
    X-XI 2016 - szkolimy się... I mamy kwalifikację Czekamy!

"Nie chcę się skarżyć na swój los - Nie proszę więcej, niż dać możesz - I ciągle mam nadzieję, że... - Że chyba wiesz, co robisz, Boże"

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Wiem, ale wolałabym żeby na razie nikt nie wiedział ogólnie to wiedzą, że planuję jeszcze jedno dziecko, ale nie muszą wiedzieć, że już się o nie staram:P

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem w ciąży
    Ja nie mam żadnych planów na majówkę. Nie mam planów na następne pół roku. Ciągle tylko chodzę po lekarzach i urzędach załatwiam różne sprawy jeszcze.
    Narazie to chciałabym zasnąć i obudzić się za jakieś 3 miesiące.

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Panna nienormalna, niestety prognoza dla Warszawy to tylko deszcz jedynie we wtorek ma być jako tako.

Nati89 w końcu wyjdzie słońce, zobaczysz. Ja też mam taki charakter, że jak źle się dzieje, to zamykam się w sobie i najchętniej bym przespala. Więc doskonale rozumiem Twój stan i dlatego dobrze wiem, że trzeba z tym z całych sił walczyć

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Nati ja mam tak samo. Problemy najlepiej jak przespie. Niedlugo bedziesz znow szczesliwa cierpliwosci kochana wytrzymasz. Jestes silna, poznacie diagnoze i juz bedzie tylko lepiej.

Hathor, rzeczywiście niefartownie, ale już tego nie cofniesz, zatem nie przejmuj się :* Przecież to nic złego, a na pewno nikt nie życzy Ci źle :*

Kaasia, super ! Pewnie już coraz więcej takich dni będzie a potem, no cóż kolejny bobas

patryszka, na jaki kolor malujecie? wrzuć fotkę jak będzie gotowe

panna-nienormalna- no u nas podobno też, dlatego główna impreza poniedziałek-wtorek

Nati, ściskam Cię. Wiem , że to brzmi pewnie okropnie, ale z czasem będzie ciut lepiej. Trzymaj się :*

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Kamilaa wczoraj pytalas się o nietolerancje. Przeważnie gluten i laktoza, reszta bardziej indywidualnie. Ja mam oprócz glutenu i laktozy , np na marchew, botwinkę, soje, ryż i drożdże
    Objaw bardzo charakterystyczny to tak zwana ciąża spożywcza, czyli np jak zjem pizzę to brzuch mam jak w 6tym miesiącu.

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Rossiczka, a masz jakieś inne odczucia? Typu bolesność, wzdęcia czy coś? Bo ja też miewam takie nadymanie brzucha, ale do tej pory nie przywiązywałam do tego takiej wagi... Myślałam, że nietolerancja daje jakies bardziej dokuczliwe objawy..
    Ostatnio edytowane przez hathor ; 28-04-17 o 11:19

O mnie
    będę znowu Mamą
    Jak jest brzuch mocno wzdety to boli. Oczywiście problemy kibelkowe też. No u mnie w dodatku powodowało to tycie, żadne diety nie działały, ani ćwiczenia. Po prostu nic. Po takich produktach jak np pizza to też mam wyniki tarczycowe szalejace, muszę po takich rzeczach odczekać 10 dni zanim zrobię badania tarczycowe.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów