Strona 131 z 468
Pokaż wyniki od 1,301 do 1,310 z 4679

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

My weekend rodzinnie, mamy zamiar odwiedzić kilka miejsc m.in.. safarii w Borysewie, łódzkie zoo, ogród botaniczny, palmiarnie i coś jeszcze pewnie po drodze sie znajdzie. Także spacery i świeże powietrze

tez musze się kopnąć do fryzjera, ale tylko na solidne podcięcie, ja koloru boje się zmienić (przerażają mnie odrosty) :P

Szafirek dawaj fote

Asia Udanej imprezki

Kasbaka ja z wynikami tez nie pomoge bo nie mam pojęcia ;/

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Mayo, TSH masz chyba jeszcze do zaakceptowania z tego co się orientuję.

My na majówce nie poszalejemy, bo 2.05 w pracy oboje. Ale planuję relaks pierwszą część majówki planowaliśmy spędzić u teściów, żeby budować dla synka plac zabaw, 3.05 jedziemy do arboretum w Rogowie, żeby sobie pospacerować i pooglądać drzewka a 4-5 mam wolne i będę nadrabiać zaległości w domu i ogarniać sprzęt turniejowy, bo sezon za pasem. Moi panowie praca-żłobek, więc nic mnie nie będzie rozpraszać

Cytat Zamieszczone przez asiafaj Zobacz posta
    Mayo to dobre czy złe wyniki? Nie znam sie zupełnie
    Właśnie do końca nie wiem, dzisiaj ide do gin.
    Cytat Zamieszczone przez hathor Zobacz posta
    Mayo, TSH masz chyba jeszcze do zaakceptowania z tego co się orientuję.
    Cytat Zamieszczone przez Kasbaka Zobacz posta
    Mayo a jakie masz normy przy wynikach? To Tsh chyba ok, progesteron wydaje się niski - ale bez norm ciężko stwierdzić, na prolaktynie się nie znam nigdy nie robiłam po obciążeniu, napisz coś więcej
    TSH i prolaktyna przed są w normach, ale reszta chyba nie, zobaczę co mi powie lekarz.

My na majówke nic nie robimy, były jakieś plany ale na tym się skończyło...chyba że jakiś spontaniczny grill

Aniołek 13tc[']

Senior Member Awatar Asia1487
    Mieszka w
    Podkarpacie
    O mnie
    Jestem mamą i staram się o drugie maleństwo
    hej U nas bedzie remont. Musimy przemalować pokoje, bo Antoś ma talent do rysowania po wszystkim tylko nie po kartkach. No i może gdzies sie przejedziemy po okolicy jak tylko ogarnę gdzie warto.

Ja sie dzis czuje tragicznie w nocy prawie nie spałam
    , głowa pęka, kręci sie w niej, najchętniej bym sie zaszyła w domu , a zwolnić sie z roboty dzis nie moge :/ jestem pewna , ze to nie ma wspolnego mianownika z pmsem czy bycmozeciaza. choroba na majówkę .... najlepiej kurna.

Hathor super, fajne plany

Mayo daj znac po wizycie :*

Ja też mam fryzjera ,co by podciął mi włosy

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Asiafaj, jest fatalna pogoda, może po prostu jakaś zmiana ciśnienia Ci doskwiera?

może, wzięłam prochy i siedzie. Mam nadzieję, bo choroba na wolne dni to wyjątkowo niefartownie ;/

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Współczuję, oby Ci się poprawiło. Ale niefart, kolega z pracy właśnie zobaczył na jakim forum siedzę:/ nic nie powiedział, ale chyba moje plany ciążowe już nie są taką tajemnicą jak były dotąd

Witajcie,

u nas śnieg od rana, na przemian z deszczem... pogoda na weekend zapowiada się wyśmienicie...
    Dzisiaj pierwszy raz od wieku wstaliśmy po 8, ale jestem wyspana, nareszcie

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    my na majówkę planujemy pomalować pokój dla Grzesia znaczy mąż będzie malował może jak pogoda pozwoli wyskoczymy na działkę na jakiegoś grilla, ale póki co szałowo się nie zapowiada, dzisiaj od rana pada i pada...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów