Strona 130 z 331
Pokaż wyniki od 1,291 do 1,300 z 3307

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Kasia, no właśnie, tak do bym czekała na spóźnienie @ z testowaniem.

Mam jakiś podwójny test z ubiegłego miesiąca , pink test? z Rossmana jakiś. Poczekam sobie spokojnie, wszystko przez te krótsze cykle mi się pomieszało

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez Ceruleum Zobacz posta
    Cześć dziewczyny. Odnośnie omawianego testowania i szukania objawów ciąży - tak sobie czytam co piszecie i to czytanie powiem Wam tak mnie nakręciło, że dziś sama zrobiłam test. I jestem teraz na siebie zła, bo zawsze parę dni odczekiwałam od daty spodziewanej @, a dziś to jest dopiero dzień, kiedy @ miała się w ogóle pojawić. Wyszła mi druga baaaaaardzo słabo widoczna kreska, ale za wcześnie na świętowanie, teraz przez najbliższe parę dni będzie chwila napięcia,czy jednak okres się pojawi czy nie. Niby nic mnie nie boli jak na okres, ale zobaczymy, jak to będzie. Dobrze że zaraz majówka i wyjazd, to nie będę cały czas tak o tym myśleć.
    Może i lepiej ze wcześniej zrobiłaś test. Teraz pędź do gina. Może ustawi jakieś leczenie i tym razem wszystko będzie super. Trzymam kciuki za Ciebie i Twoja fasolkę :*
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Ceruleum będzie pierwszą styczniówką <3

Ceruleum bladzioch czy nie to zawsze II kreseczki - super teraz do mądrego lekarza i niech Cię ustawia - gratulacje, trzymam kciuki żeby tym razem było tylko z górki
    Asiafaj najważniejsza intuicja, w naszej sytuacji im wcześniej się wie tym lepiej ale póki nie ma @ wszystko jest możliwe

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Ale fajnie, że coś się rusza w styczniowkach oby teraz się zdrowo rozwijało

Dzięki dziewczyny za wsparcie! Jutro albo w sobotę powtórzę test, tylko z samego rana, bo ten był robiony o nieco późniejszej porze. Zobaczymy. Gin na ostatniej wizycie powiedział, że w przypadku pozytywnego testu mam zacząć brać od razu standardowy pakiecik leków, który miałam ostatnio, a potem na wizytach będzie się na bieżąco sprawdzać, co jeszcze należy dorzucić. Także po majówce, o ile okres się nie pojawi, będę już wiedziała coś więcej.

Martwię się tym, że teraz jestem dosyć mocno osłabiona, bo mąż mi sprzedał wirusa i od wtorku praktycznie nie wychodzę z domu, męczy mnie katar:/ Na szczęście mam "bezpieczne" leki, które brałam też ostatnim razem, wtedy też przyplątało mi się przeziębienie. Może jutro mi odpuści, oby.

Dziewczyny zaszalałam i w domowych czeluściach sprawiłam, że z nijakiej szatynki jestem ognistowłosa hahah
    Zobaczymy jak szybko tego pożałuję. Ale potrzebowałam zmian.

Macie jakieś plany na długi weekend ?

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Gratulacje Ceruleum

Dopiero nadrabiam z 20 stron czytania!!!

Moje wyniki z 19dc:

TSH3 - 1.977 mlU/l
    progesteron 1.6 ng/ml
    prolaktyna 15.68 ng/ml
    prolaktyna po t. 216 ng/ml

Aniołek 13tc[']

Szafirek super ! Pokaz foto !!

My robimy majówkę- parapetówkę na działce i w domu, grill, tańce zatem bedzie sie działo, 40 osob

Mayo to dobre czy złe wyniki? Nie znam sie zupełnie

Ja ostatnio też zaszalałam z kolorem nawet fryzjer był zaskoczony jak powiedziałam że już dość ciemnych i rozjaśniamy po 2 tyg jeszcze nie żałuję, Szafirku zmiany czasami potrzebne
    Mayo a jakie masz normy przy wynikach? To Tsh chyba ok, progesteron wydaje się niski - ale bez norm ciężko stwierdzić, na prolaktynie się nie znam nigdy nie robiłam po obciążeniu, napisz coś więcej

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów