Strona 13 z 122
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 1213

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Jeszcze raz Wszystkim dziękuję

Jestem tak teraz rozkojarzona, że nie wiem jak ja się spakuje...

panna-nienormalna, jednak Twoja metoda na cierpliwość popłaca.

Musze Wam się przyznać, że w piątek nie wytrzymałam i zrobiłam za namową mojej mamy test i był negatywny. Popłakałam się, a maż tak na mnie się wściekł, że wprowadzam złe fluidy zamiast czekać, aż będzie ten czas. Robiłam ten test, bo przez 2 dni wymiotowałam masakrycznie, miałam apetyt zero gorączki, a wymiotowałam po 50 razy. Stąd moja Mama wypaliła z testem.

Dzisiaj rano jak wstałam zrobić test, nadziei po piątku nie miałam prawie żadnej. Jedyny objaw to 37,2 i brak @. I pierwsze spojrzenie na test negatyw i tak leżał na pralce, ja umyłam zęby, mam test wyrzucać a tam patrzę że są dwie kreski (więc było to z 2-3 minuty po testowaniu) No i szok

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Teraz czekam na dwie kreski u Was Dziewczyny !

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    No no no Rossiczka
    Gratuluje pieknych II

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Az mam ciary na sobie ))))) superrrrrrrr!!!! bardzo sie ciesze!!!! i GRATULUJE )))
    No to dałaś dobry przykład teraz lecimy w Twoje ślady jupiiiii )))

Cytat Zamieszczone przez Rossiczka Zobacz posta
    Jeszcze raz Wszystkim dziękuję

Jestem tak teraz rozkojarzona, że nie wiem jak ja się spakuje...

panna-nienormalna, jednak Twoja metoda na cierpliwość popłaca.

Musze Wam się przyznać, że w piątek nie wytrzymałam i zrobiłam za namową mojej mamy test i był negatywny. Popłakałam się, a maż tak na mnie się wściekł, że wprowadzam złe fluidy zamiast czekać, aż będzie ten czas. Robiłam ten test, bo przez 2 dni wymiotowałam masakrycznie, miałam apetyt zero gorączki, a wymiotowałam po 50 razy. Stąd moja Mama wypaliła z testem.

Dzisiaj rano jak wstałam zrobić test, nadziei po piątku nie miałam prawie żadnej. Jedyny objaw to 37,2 i brak @. I pierwsze spojrzenie na test negatyw i tak leżał na pralce, ja umyłam zęby, mam test wyrzucać a tam patrzę że są dwie kreski (więc było to z 2-3 minuty po testowaniu) No i szok
    Wow super wieści, gratulacje

Aniołek 13tc[']

Byłam u gina, jeśli chodzi o trombofilie, powiedział, że mam ćwiczyć i nawet powinnam, bo trombofilia to skłonność do zakrzepów, i powinnam dużo ruchu mieć.
    Generalnie troche mnie uspokoił w tym względzie.

ALE żeby nie było tak kolorowo, to znalazł mi na jajniku "torbiel krwotoczna ciałka żółtego" , mówi, że to nic poważnego ale mam czopki 6 szt przyjąć aby się wchłonęła.
    Jako, że po raz pierwszy coś takiego mam, to poczytałam na ten temat; wychodzi na to, że może się ona stworzyć jeśli nie doszło do zapłodnienia. Zatem ten cykl oficjalnie u mnie spalony :P

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    asiafaj a guzik prawda bo ja mam torbiel krwotoczną i jestem w ciąży przez nią najpierw wylądowałam w szpitalu bo podejrzewano u mnie ciążę pozamaciczną. Jeszcze u Ciebie nic straconego

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez paatryszka Zobacz posta
    asiafaj a guzik prawda bo ja mam torbiel krwotoczną i jestem w ciąży przez nią najpierw wylądowałam w szpitalu bo podejrzewano u mnie ciążę pozamaciczną. Jeszcze u Ciebie nic straconego
    Patrzyszka, no to byłaby jakaś nadzieja :P jednak info z neta...to info z neta, żadnej pewności nie ma co do wiarygodności.

Przypisał mi Distreptaze , czopki 6 szt. Zapytałam, czy biorąc je, mogę się starać- powiedział, że jak najbardziej.

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    asiafaj bo to może być pęcherzyk, który nie pękł Ci w jakimś cyklu, ale wcale niekoniecznie w tym.

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    na info z neta trzeba jednak patrzeć przez palce, bo zaraz człowiek by zwariował... przynajmniej ja tak mam że każda rzecz dotycząca zdrowia którą sprawdzam prędzej czy później wg google sprowadza się do jakiegoś nowotworu albo ciężkiej choroby, dlatego ograniczyłam to do minimum różni lekarze mi mówili że takie torbiele zdarzają się często ale zazwyczaj o nich nie wiemy bo są małe i same się wchłaniają, moja ma 5 cm i czekam do piątku żeby sie dowiedzieć czy się wchłania bo ze względu na ciążę żadnych leków nie dostałam

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów