Strona 129 z 468
Pokaż wyniki od 1,281 do 1,290 z 4679

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Szafirek, siebie też nauczyłam, a raczej życie mnie nauczyło, więc czemu nie przekazać dalej :P

2. dzieckozakupy.pl
    Cześć dziewczyny. Odnośnie omawianego testowania i szukania objawów ciąży - tak sobie czytam co piszecie i to czytanie powiem Wam tak mnie nakręciło, że dziś sama zrobiłam test. I jestem teraz na siebie zła, bo zawsze parę dni odczekiwałam od daty spodziewanej @, a dziś to jest dopiero dzień, kiedy @ miała się w ogóle pojawić. Wyszła mi druga baaaaaardzo słabo widoczna kreska, ale za wcześnie na świętowanie, teraz przez najbliższe parę dni będzie chwila napięcia,czy jednak okres się pojawi czy nie. Niby nic mnie nie boli jak na okres, ale zobaczymy, jak to będzie. Dobrze że zaraz majówka i wyjazd, to nie będę cały czas tak o tym myśleć.

Jaaaa az mnie ciary przeszły, trzymam kciuki Ceruleum zeby za kilka dni była mega wyrazna!!

Ceruleum bardzo dobre informacje! Termin @ to jest dobry termin na testowanie, jutro pewnie bedzie wyraźna kreska !

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Ceruleum bladzioch to już II kreska więc chyba powoli możesz się cieszyć

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Dziewczyny a ja mam zagwozdkę teraz co do terminu testowania.

Od 2 miesiący miałam cykl 26 dni, wcześniej przez lata 27,28 dni. W pierwszej ciąży zobaczyłam dwie grube kreski w 28 dniu cyklu. Wg aktualnego cyklu 26 dniowego powinnam testować w niedzielę, ale może to i to za szybko? poczekać ze dwa dni jeśli @ nie przyjdzie w niedzielę?

(wybaczcie, że Was tak sobą absorbuję- dajcie znać jeśli dosyć macie).

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    asiafaj ja myślę, że powinnaś poczekać przynajmniej do tego 28dc.

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cerulem ALE SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Trzymam mocno kciuki!!!! :* :* :* :* Musi się udac!!!! Lec na bete

Za Was wszystkie trzymam kciuki !!! :* I wiecie co.... ja w pierwszej ciąży już tydzień po zapłodnieniu zasłabłam i mdliło mnie w metrze jak pociąg przyspieszał !! I wierze,że niektóre z Nas są bardziej wrażliwe na wzrost hormonów i czują ciąże od samego początku!!

Asia ja teraz czekam minimum do 30 dc, czyli dwa dni po @ zrobie test, o ile bede miała taką możliwość. I nikt mnie nie namówi na wczesniejszy test

I u Ciebie tez bym poczekała do 28 dc, tylko ze Ty musisz brac zastrzyki wiec chyba lepiej jakbys wczesniej sprawdzała, dla dobra dzieciątka.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów