Strona 128 z 336
Pokaż wyniki od 1,271 do 1,280 z 3353

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    No własnie czytałam tą stronę i po niej zaczęłam mieć te wszystkie wątpliwości..

2. dzieckozakupy.pl
    hathor, to super, że nocnik już w działaniu Jesteście coraz bliżej sukcesu

Kasia, oooohahaha no to mieliście przygodę

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Rossiczka jakie nietolerancje pokarmowe np ? Bo tak Was czytam o tym hashi i wszystko zgrywa mi sie w jedna calosc...

O mnie
    Burzujka to ja chyba mam jeden z tych cykli gdzie czuje objawy a okaze sie ze ciazy brak. Po prostu organizm sam sobie wymysla to wszystko i rzeczywiscie te objawy sa odczuwalne a tak naprawde to tylko psychika plata nam figle

O mnie
    Asiafaj nie przejmuj sie ta beta byc moze jest duzo za wczesne. Trzymam nadal kciukasy :*

A u mnie posmak zanika, mysle ze to byl jednorazowy incydent mojej psychiki i ogolny spokoj u mnie cycki jeszcze nie bola nic a nic. Czekam do pon

O mnie
    Kasia u mnie takie cyrki byly dzien w dzien i czasami sa do tej pory czyli kupa na dywanie i rozjezdzanie jej samochodami :P a synek ma 3 lata i 2 miesiace robi juz na nasza toalete od 3 miesiecy. Pampersa na noc jeszcze zakladam bo duzo pije w nocy

dzieci chyba lubią ogarnąć kupę na dywanie i się nią bawić? Albo rozmazać gdzies?:P

Kamila, dzięki :* Jutro na pewno bety nie robię, bo sensu brak, w niedzielę sikańca, jeśli @ nie przyjdzie :P
    Ps. temperatura 37,2 - chora nie jestem. Może siłą woli wywołuję wzrost temp, albo jak okresu dostanę, to takiego, że się nie pozbieram :P
    Ostatnio edytowane przez asiafaj ; 27-04-17 o 13:42

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Haha niezłe przeboje z tymi nocnikami ja zamierzam psa nauczyć wynosić zwinięte pampersy do kosza :P zobaczymy czy załapie, ale myślę że jak kupię dobra kiełbę to tak
    U nas dziś moc kopniaków a matka słaba, chyba jakieś złe ciśnienie
    Co do objawów to ja nie miałam tak wcześnie, po dniu spodziewanej @ tak się czułam jak na grypę by szło, ale piersi, odrzucenie od kawy itp. To jednak po pozytywnym teście, który jak wiecie u mnie dopiero po tygodniu wyszedł pozytywny i to tylko dlatego, że dziewczyny kazały mi powtórzyć

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Za to mnie bolą piersi od wczoraj. Chyba się zaraziłam od was PMSem:P nawet mój mąż do mnie mówi, że nie zauważył nigdy u mnie objawów PMS:P

kloniki25 czasem jak mamy do nadrobienia 15 stron jak dziś po pracy to umykają nam odpowiedzi dla wszystkich. Czuj się tu jak u siebie- każda z nas jest tu z tego samego powodu- żeby się wspierać, panikować, dawać rady i najzwyczajniej w świecie pogadać z kimś kto ma w głowie ten sam cel.

cosima- przytulanki obowiązkowo zawsze kiedy jest ochota- teoretycznie owulacja może Cię zaskoczyć i być w 8,14, 18 a nawet 22 dniu

hathor, ja najpierw miałam stwierdzoną samą niedoczynność, dopiero inny lekarz powiedział że również hashi. U mnie na usg widać zmiany- przy każdej wizycie tarczyca się zmniejsza, TSH miałam na początku w okolicach 12 i 6 lat schodziłam do takiego wyniku jaki mam teraz. U mnie też przeciwciała (P-ciała p/tyreoglobulinie) gdzie norma jest do 115 wynoszą 663,2. Dodatkowo wypadanie włosów, senność, przytyłam 40kg w rok..., bardzo sucha skóra, huśtawki emocjonalne, rozkojarzenie, problemy z pamięcią krótkotrwałą i mogłabym tak wymieniać...

asiafaj nic straconego, więc na spokojnie czekaj na dzień @ dopóki jej nie ma zawsze jest nadzieja.

paatryszka ja też tak myślę, nakręcamy się nawzajem, wyszukujemy najmniejszych odchyleń i wszystko przypisujemy ciąży. No ale chyba taki nasz urok.

tak, panna- nienormalna nauczyłaś kilku z nas cierpliwości !

Ja jestem zła, że tyn cykl wygląda jak wygląda i nie czekam na kreseczki tylko okres ;/ i to 2 miesiąc już. No ale cóż.

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów