Strona 127 z 520
Pokaż wyniki od 1,261 do 1,270 z 5198

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Hathor, ja też Hashimotka zdiagnozowana 11 lat temu. Po pierwsze Hashimoto to choroba autoimunnologiczna, w badaniach wychodzi jak w krwi sa obecne przeciwciala przeciwko własnej tarczycy, A także widoczne są charakterystyczne zmiany na USG. Z Hashimoto często chodzą inne dolegliwości w parze jak chociażby nietolerancje pokarmowe.

Ja też z tym wątkiem pożegnać się nie umiem. A co do objawów to racja, jak po pierwszym cyklu starań miałam wszystkie objawy, A ciąży brak. W drugim za bardzo nie liczyłam, A w trzecim nie miałam nic, zero. Oprócz braku pms-a co szybko mąż zauważył ;-) nie było nic, ani bolacych cyckow jak to było w pierwszej ciąży. A te braki objawów, mają już swoje serduszko które słyszałam ;-)

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez asiafaj Zobacz posta
    Bez zaskoczenia - nagatwywny
    W tej sytuacji nie robie jutro kolejnej, czekam sobie spokojnie.
    A może za szybko? Wiesz w sumie @ jeszcze nie ma...

Cytat Zamieszczone przez kaasiaa Zobacz posta
    ajjjj ale jeszcze nic straconego Asiula
    Wiem, dla mnie to znaczy tyle , ze jutro do lekarza nie cisne
    Temperatura nadal 37, cycki coraz większe. Moze byc dwojako

O mnie
    będę znowu Mamą
    Asiafaj może jeszcze się zmieni.

Kasiaa ja zazdroszczę, u nas nocnik to wciąż wróg publiczny. Mam nadzieję że uda mi się osiągnąć ten temat w wakacje jak Młody będzie mógł w samych majtkach po ogródku latać

Cytat Zamieszczone przez Hipp Zobacz posta
    A może za szybko? Wiesz w sumie @ jeszcze nie ma...
    Wiem wiem, w poprzedniej w 10dpo był negatyw tez. Wiec nie skreślam tego cyklu tylko spokojnie czekam. Zadzwoniłam sie z hematologiem już i mowi, ze nawet gdyby sie okazało, ze jednak w ciąży jestem to skoro dzis negatywny to na początku następnego tygodnia moge zaczac brać zastrzyki bez strachu. Wiec uspokoił mnie, bo ta przeklęta majówka spędzała mi sen z powiek

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Widzisz, to potwierdza moje wątpliwości. Ja mam za wysokie TSH i anty TG, natomiast reszta jest ok i usg tarczycy też było ok, a teraz mi lekarz nie kazał powtórzyć badania. Euthyrox dał od razu ze względu na starania. Tylko się zastanawiam, czy na poewno mam Hashimoto skoro brak objawów...

Mój synek zaczął się przekonywać do nocnika. A zaczęliśmy podstępnie, bo nie chciał siadać. Więc wykorzystaliśmy okazję, że rano zaczyna dzień od śniadania przy bajkach. Powiedziałam, że bajka będzie jak usiądzie na nocnik. Dwa dni marudził, a potem zaakceptował. Teraz poranny nocnik to rytuał, a z kupy bardzo się cieszy i sam zanosi nocnik do łazienki, żeby ją wyrzucić i umyć nocnik od kilku dni zaczął też wołać czasem na siku.. Więc widzimy, ze powoli się rusza w jego myślenia na ten temat

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    burzujka, Mira - coś w tym jest bo ja tez najwięcej objawów miałam przy cyklach, w których tylko wydawało mi się że jestem w ciązy, a w ten trafiony jedyne co to mnie brzuch bolał inaczej niż zawsze, ale żadnych więcej podejrzanych objawów powiem Wam, że wg mnie głównie przez to forum wydaje nam się że mamy wszystkie objawy ciąży, bo jedna powie to, druga tamto i wszystko jakoś sie w głowie kumuluje
    oczywiście każdej życze żeby objawy sie sprawdziły

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Rosiczka, powiem Ci ze sama jestem zaskoczona, bo tez planowałam na wakacje nauke kiedy bedzie ciepło i niech lata z gołym dupskie, a tu nagle sam z siebie zaczoł wołać siiii, nocnik stał i służył jako zabawka do siadania i wstawania, nigdy nie usiedział dłużej niż 5 sek, a tu nagle taki przełom, więc może i Ciebie synuś zaskoczy.

Ja korzystam z okazji może uda sie wczesniej pozbyć pamperów

Dziewczyny tak trochę z innej beczki... Miała któraś z was robione sono HSG?

O mnie
    będę znowu Mamą
    Hathor tu masz trochę o przeciwcialach w prosty sposób napisane http://www.endokrynologia.net/tarczy...wych-atpo-trab

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów