Strona 126 z 533
Pokaż wyniki od 1,251 do 1,260 z 5326

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Dziewczyny każda staraczka jest tutaj mile widziana, i tak jak dziewczyny piszą każda tutaj chce zostać mamą, fakt faktem część osób jest tutaj któryś rok i "są nieocenionym ciałem doradczym" inne szybciutko zmieniają wątek. Bardzo dobrze że są osoby bez większych mniejszych problemów zdrowotnych bo inaczej można by tutaj oszaleć, nikt nie chce czytać tylko o problemach, a my diagnozując się dzielimy się wynikami badań i planem działania, bo może komuś też być przydatne

2. dzieckozakupy.pl
    Asiafaj trzymam kciuki, dawaj znać

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Sa i tez takie, co sie z wami rozstac nie moga... i z calego serducha Wam kibicuja!
    Dodam jeszcze od siebie apropos objawow. Staralam sie jakies 1,5 po drodze jedno poronienie i jedna ciaza biochemiczna. W kazdym nieudanym cyklu bylam pewna ze jestem w ciazy bo mialam cale mnostwo objawow i to takich, ktore znalam z ciazy, ktora poronilam.
    I najlepsze jest to, ze ja je na prawde czulam! W cyklu, w ktorym udalo sie zajsc w te ciaze byla cisza nawet piersi tak nie bolaly jak zwykle.. dopiero jakos dwa dni przed terminem jakies bole sie pojawily... testy mialam w domu to na odwal sie zrobilam i ku mojemu zdziwieniu bladzioch! U mnie w 15dpo beta wynosila 11,7! Pewnie jakbym poszla 10dpo to jeszcze bylaby negatywna..

Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić.

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    *1,5 roku

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Szafirek, jakie masz objawy Hashimoto?
    Ja im więcej czytam o tym tym bardziej głupieję. Mam wrażenie, że lekarz za szybko podjął diagnozę. Wiem, że leczenie teraz jest dobrą decyzją, bo do zajścia potrzebuję wyrównać wyniki, ale nie wiem czy na pewno mam to Hashimoto...

czyżby się udało? chyba będę kwietniową mamą

Asiula czekamy, kciuki zaciśnięte

Na poprawe humoru napisze Wam co mi zgotowało dzisiaj moje Maleństwo

Uczymy sie sikać na nocnik, wtaliśmy rano, pięknie siku, kupka na nocniku zrobiona, ok 11 woła ze cche siku, no to znowu pamper w dól i sikamy, siku zrobione. Mówie dobra to niech pobiega troche z gołym tyłkiem, nie zakładamy na razie pampera.
    I wyszłam do kuchni dokończyc obiad. Cos sie cicho zrobbiło w pokoju wiec ide z powrotem.... wchodze... a tu pole minowe na wykładzinie... ja nie wiedziałam czy sie smiac czy płakać.... )))))))) poprostu ręce mi opadły, a teraz już sie z tego śmiejemy
    A zeby jeszcze było mało to chyba nie dokońca wiedział co sie stało i zaczoł latać po pokoju zamiast stac w miejscu i oczywiście musiał jeszcze powchodzić w te miny i roznieść je jeszcze dalej
    Miłego dnia dziewczyny

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    No właśnie Burzujko u mnie było identycznie. Jak nie byłam w ciąży, to czułam wszystko jak dziewczyny. Szczególnie po inseminacji odwalałam takie cyrki, że aż mi teraz wstyd A jak w niej już byłam, to nic i tak jest w sumie do dziś. Betę zrobiłam na odwal się mojej mamy bo szłam na profil tarczycowy (babcia miała nosa), bo sama miałam milion ale, że teraz to na pewno nie. Dlatego jestem taka sceptyczna, ale boże broń każda z Was może mieć inaczej, bo nie ma dwóch takich samych organizmów.

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Bez zaskoczenia - nagatwywny

W tej sytuacji nie robie jutro kolejnej, czekam sobie spokojnie.

ajjjj ale jeszcze nic straconego Asiula

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów