Strona 124 z 455
Pokaż wyniki od 1,231 do 1,240 z 4542

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Czytam was i najpierw pomyślałam.... chyba przestanę pisać. Ja jak na razie nie mam żadnych większych problemów no chyba ze o nich nie wiem. W pierwszą ciążę zaszlam w 2 cyklu. W ciążę trochę problemów z bakteria w moczu parę dni w szpitalu i to tyle. Teraz zaczęliśmy działać i zobaczymy. Nie patrzę na ow tylko działamy jak nam się chce i najpier myślałam ze nie pasuje tu. Większość jest was z jakimiś mniejszymi większymi problemami. Piszecie między sobą ja się na tym kompletnie nie znam, i zauwazalam ze jestem trochę olewana przez was Ale z drugiej strony przecież to jest forum dla wszystkich nie tylko dla tych co nr mogą ale przede wszystkim dla tych co chcą. Wiec co jakiś czas będę się odzywać czytać was. A przede wszystkim trzymam kciuki za każdą z was :*
    aha jeszcze jedno Asiafaj i Kamilaa2191 moim zdaniem jeśli chcecie mieć spokój idźcie na betę a potem ja powtórzcie

2. dzieckozakupy.pl
    Ja jestem zwolenniczka teorii Miry. Przed @ trudno o objawy ciazowe, bo to etap zagniezdzenia. Po prostu skupiamy sie na ciele, bo chcemy te objawy widziec i nic w tym zlego. Podswiadomosci nie da sie wylaczyc ze swojej 4letniej przygody ze staraniami wyciagnelam wnioski, ze im czlowiek ma mniej czasu na myslenie o swojej macicy tym wieksze szanse na ciaze, a mniejsze na objawy. Bylam w ciazy 6 razy, a ilosc cyklu starankowych: ponad 12.

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    kloniki, też miałam takie odczucia na początku. Ale po prostu trzeba się odzywać, żeby wszyscy zapamiętali Twój nick i wtedy takie odczucie znika

Kloniki, dokładnie tak jak piszesz, to jest wątek dla kobiet które chcą zostać mamami w 2018 roku, a nie tylko ze schorzeniami , zatem jak najbardziej WSZYSTKIE pasujemy
    Ostatnio edytowane przez asiafaj ; 27-04-17 o 08:06

Cytat Zamieszczone przez Kamilaa2191 Zobacz posta
    Ja właśnie zjadłam śniadanie a posmak nadal się utrzymuje, lekki ale wyczuwalny. Boje się ze jak to nie ciąża to będę musiała iść z tym do lekarza.. choć może minie i nie wróci
    A beta ma sens jesli nie chcesz dluzej czekac. 10dpo juz można zrobić
    Nooo właśnie w pierwszej ciąży betę zrobiłam w 10 dpo i była negatywna. Tylko się wkurzyłam, bo byłam niemal pewna, że zaskoczyło. Czułam i już.
    A kilka dni później pozytywny test i beta wysoka.

Mo tez sie wydaje ze Asia powinno już niska bo niska ale być ale nie namawiam, posuchaj intuicji

klonik masz racje, wszystkie tu jesteśmy nie po to tylko żeby sie wspierac w chorobach i problemach, ale tez pogadac o codzienności i zarażać II kreseczkami :P

Dobra wyskoczyłam zrobić betę, telefon do hematologa mnie przekonał - jest jutro do 12. Bałabym się, że mi bety jutro do 12 nie zrobią i bym do niego nie zdążyła. Jak nie wyjdzie to czekam spokojnie na @ lub jej spóźnienie.
    Do 13 powinny być wyniki, powinny bo system rano miał awarie , więc mają nawał pracy ( zawsze, jak ja oddaje krew to system ma awarie .....)

W ogóle nie wiem jak Wy macie dziewczyny, ale u mnie żyły liche, za każdym razem po 3 razy się wkłuwają i jeszcze tą igłą miesza, szukając żyły.....brrrrrrr

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Asia1487
    Mieszka w
    Podkarpacie
    O mnie
    Jestem mamą i staram się o drugie maleństwo
    kloniki, ja też się na początku czułam ignorowana, Ale tak jak dziewczyny piszą, trzeba się odzywać. Nawet jak będziemy o głupotach pisać to też fajnie, bo można nie myśleć wtedy o staraniach i trochę się zresetować. No i wszystkie chcemy zostać mamami w 2018 roku. I nieważne czy po raz pierwszy czy kolejny.
    Nam się Antoś udał za pierwszym razem, co było dużym zaskoczeniem dla samego gina, bo raptem 2 m-ce wczesniej miałam zabieg ginekologiczny, no i pracowałam wtedy na oddziale paliatywnym gdzie trzeba się było odźwigać i było ryzyko, że nic z tego nie będzie.

A dzień zaczął się od dobrych informacji w pracy- 2 maj wolne. Przychodnia nie pracuje. Współczuję tylko koleżnakom z pogotowia. bo całe 5 dni muszą obstawić. Za to my w czwartek będziemy mieć sajgon w pracy.

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Asiafaj, taka szczuplutka jesteś, że nie dziwne:P ja też mam słabo z żyłami. W prawej ręce mam już zrosty od oddawania krwi, a w lewej takie słabe żyły, że ciężko się wkłuć

Hathor, no to znasz mój ból
    Ps. ja nie jestem wcale taka szczuplutka, wszystko zbiera mi się w dolnych partiach ciała - mam rozmiar różnicy między górą, a dołem

Za to mój mąż to "mokry sen pielęgniarki", wszystkie żyły na wierzchu, mimo, że taki chudy nie jest

Kasia, no może rzeczywiście coś wyjdzie. Ale szczerze wątpie, odstatnio to było zbyt szybko. No ale wtedy jutro nie robię i nie uganiam się za lekarzami :P
    Ostatnio edytowane przez asiafaj ; 27-04-17 o 09:12

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów