Strona 123 z 466
Pokaż wyniki od 1,221 do 1,230 z 4651

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Kasbaka , ale to masz 100% płatne wtedy? 130 zł nie uśmiecha mi sie płacić .... taka receptę to moge ogarnąć ale wolałabym ze zniżka jednak

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Dziewczyny czytam Was od kilku dni i niestety ale aż się prosicie o kubeł a nawet dwa zimnej wody na głowy. Jesteście góra 10 dpo. W tym czasie NIE MA szans na realne objawy ciazy, bo przecież zarodek ledwie co zaczął się zagnieźdzac, organizm jeszcze nawet nie wie, ze jest w ciazy nawet jak w niej jest, bo stężenie bhcg jest we krwi minimalna. Mam w 15 tc 1/10 z tego o czym piszecie i to czasem i nigdy na raz, także proszę Was uspokojcie głowy, bo będzie ryk i czekajcie cierpliwie. Przepraszam, ale musiałam

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

Mira na pewno masz racje, jednak w pierwszej ciąży wlasnie w tym momencie miałam objawy i robiłam testy ( oczywiście negatywne ) wiec swoje objawy znam bo do 11 tygodnia jednak bylam w ciąży. Dlatego tez pisałam, ze nie chce sie nastawiać i jest to albo mocny pms albo pierwsze objawy
    Ja akurat jestem z tych co zawsze sa gotowe na negatywny scenariusz i wole sie miło zaskoczyć , wiec ryk mk nie grozi Ale zimne wiadro zawsze dobrze wiec dziękuje :*
    Ostatnio edytowane przez asiafaj ; 26-04-17 o 21:44

arwen noo w sumie tak, się zgadzamy I gratuluję decyzji o adopcji, znam dwie rodziny które adoptowały, mój kuzyn dwóch chłopaczków 2 i 5 lat mieli, nie powiem, że bez problemowo było i jest ale...zmiana w nich po pojawieniu się dzieci w domu kolosalna !!
    nati89 jestem nowa, nie znam historii ale strasznie współczuję aż mi włoski na karku stanęły dęba jak przeczytałam twój wpis i datę...15 kwietnia moja córeczka skończyła 5 lat...nie dawaj się, nie poddawaj, dobrze, że masz potrzebę rozmowy, terapii, działania...musi się poukładać wszystko i los wam wynagrodzi te cierpienia.
    burrzujka coś jest w tym co napisałaś o tym, że los doświadcza ludzi silnych psychicznie bo słabi nie daliby sobie rady z kopniakami...przypomniałaś mi dzień sprzed 2 lat kiedy czekalismy na OIOMIe na naszego synka aż wróci z operacji, po 7 godz ja już byłam zryczana na maksa i jedna z mam już dłużej przebywających z maluszkiem na OIOMie powiedziała mi że dzieci wymagające większej troski wybierają sobie silnych rodziców bo trzeba mieć twardą dupę żeby to wszystko znieść i nie wylądować w pokoju bez klamek..
    asiafaj u mnie w obu ciążach jedynym objawem były bolesne cyce kilka dni przed terminem okresu do końca pierwszego trymestru trzymam kciuki
    hathor jako osoba, która nie miała dotąd problemów z zaciążeniem jak poczytam o przejściach większości udzielających się to normalnie mi głupio że mam z górki kiedy dziewczyny mają ciągle pod wiatr i wolę się nie odzywać żeby nie drażnić bezstresowym podejściem do starań...choć ja będę panikować już po ujrzeniu dwóch kresek pewnie...
    My dziś spędzilismy kilka godzin w Centrum Zdrowia Dziecka i jak zawsze wyszliśmy wkurzeni i umęczeni...fachowość lekarzy super, ale burdel jaki tam panuje wprawia mnie w osłupienie od dwóch lat...niezmiennie...
    Padam na pyszczek, zmykam do wanny, dobrych nocek.

Ankula, ja uważam, ze nie ma nic złego w Waszych bezstresowych staraniach. Sa cudowne i miło sie czyta, że mozna bez strat i chorób to daje pozytywne nastawienie :* wiec wiecej wiecej takich wypowiedzi o pozytywnych staraniach Wasze obawy wcale nie są jakieś umniejszone, tak samo ważne :*

My z tym szaleństwem weselnym to tez tak nie do końca, bo pierwsze wesele zaliczamy z synkiem, moi rodzice tez idą i nie mamy Go z kim zostawić. Zobaczymy jak się bedzie bawił, w razie czego pokoj obok zamówiony to bedziemy sie wymieniac jak będzie śpiochał. Ale zabawa o jednym drinku bo wracamy ok 1-2 w nocy do domu więc zobaczymy pierwszy raz jak mój M potrafi bawić się bez alko ;P

Kamila Asia, trzymam dale kciuki!!

Dobrej nocki dziewczyny a upojnej dla tych z owulką :P

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Mira dzięki za postawienie do pionu ale nie masz całkowitej racji. Są kobiety które mają charakterystyczne objawy ciąży jeszcze przed terminem @. Wiem po sobie z pierwszej ciąży. Także nie potrzeba tu az tak kubla zimnej wody bo każda z nas inaczej na wszystko reaguje fakt, że te objawy mogą byc usilnie wyolbrzymione ale lepsze to niż nic

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Kamila, jak tam dziś? :*

Ja się cały czas zastanawiam czy ta beta ma jutro sens, to będzie 12 dzień po owulacji. Biorąc pod uwagę, że ostatnie cykle 26 dni, to dwa dni przed terminem @. Nie za szybko?

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Ja też słyszałam, że niektóre kobiety mają charakterystyczne objawy jeszcze przed miesiączką. Ale trzeba do nich podchodzić ze spokojem, bo tak jak Kamila pisze, psychika potrafi działać cuda i tworzyć objawy tam gdzie nie powinna.

Ankula, ja zasadniczo też jestem z tych bezstresowych starań. Oczywiście, jakieś utrudnienia się pojawiły, ale generalnie przy szybkim leczeniu zaraz powinno być w normie.. A mimo tego się odzywam, bo myślę, że fajnie jest się wspierać wzajemnie w oczekiwaniu, niezależnie czy mamy duże problemy, małe czy żadnych.. W końcu nasz cel jest ten sam a przy okazji jak czytam wpisy dziewczyn to nabieram pokory do swojej sytuacji i nie dołuje się tak jak bym pewnie robiła gdybym nie wchodziła na forum.

Dzisiaj poranek z Euthyroxem. Już zapomniałam jaki on zostawia okropny posmak:/

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Ja właśnie zjadłam śniadanie a posmak nadal się utrzymuje, lekki ale wyczuwalny. Boje się ze jak to nie ciąża to będę musiała iść z tym do lekarza.. choć może minie i nie wróci
    A beta ma sens jesli nie chcesz dluzej czekac. 10dpo juz można zrobić

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów