Strona 122 z 520
Pokaż wyniki od 1,211 do 1,220 z 5198

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez asiafaj Zobacz posta

U mnie temp nadal ponad 37 i rosną piersi. Zaczynam nieśmiało dopuszczać do siebie myśl....
    !!!!

kaasiaa ja mam 2 wesela w tym roku i też zamieszam się wyszaleć Chociaż po cichu liczę, że już nie będę mogła aż tak bardzo wirować na parkiecie ze względu na malucha w brzuchu

kamilaa trzymam kciukasy!

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Nie nakrecam sie a wrecz odpycham mysl o ciazy. Niedlugo sie okaze. Jesli ciaza bedzie poplacze sie ze szczescia jesli nie tez zaplacze ale trudno bedzie trzeba isc dalej nastepne starania od lipca.

A powiedzcie mi jeszcze czy taki posmak moze byc związany z tarczyca? Nigdy nie mialam problemow z tarczyca ale miesiąc temu wyszlo mi 2,7 i nic z tym nie zrobilam. Do endo nie poszlam bo nie mialam jak boje sie ze to tarczyca sie odzywaw jakis sposób . Dzis oddalam krew ale na morfologie w piatek pojde zrobic TSH

Kamila, Asiafaj trzymam kciuki żeby objawy były zwiastunami pozytywnych testów
    Ja po wizycie u genetyka kariotypy ok, więc super, od ginekologa nowa suplementacja i działamy dwa cykle, a jak nie zaskoczy to kolejna histeroskopia- mam nadzieje że nie bedzie potrzebna

Kamila , doooobre znaki !! Dobre !! Od jedzenia, to raczej nie
    Mnie przed okresem bardziej bolą i nie rosną. A w ciąży nie bolały , tylko urosły . A w o ogole to dzis dopiero środa, do niedzieli to dla organizmu masa czasu i organizm moze sie rozkręcić liczę , że Ci sie rozkręci :**
    Tak, wreszcie czuje sie poważnie zaopiekowana przez lekarza, a fakt , ze współpracuje z hematologiem tez jako plus biorę

Kasbaka, świetne wieści ! najważniejsze, ze genetyka ok, resztę sie leczy
    Ostatnio edytowane przez asiafaj ; 26-04-17 o 19:16

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    U mnie wątpię że z tego ciąża będzie. Ja po prostu w to nie wierzę. Przepraszam ze tak marudze ale komuś musze się zalic :P wole podchodzić do tematu na luzie niż wierzyć w te "objawy".
    Asiafaj za Ciebie trzymam mocno kciuki. To kiedy testujesz ? W niedziele ?

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Kamila, od tarczycy to na pewno nie. Czytałam, że to może być jeszcze oprócz ciąży od niedoborów lub nadmiaru pewnych pierwiastków np. Chromu. Ale Ty mówiłaś, że nie bierzesz żadnych suplementów więc wchodziły w grę jedynie niedobór czegoś... Oby to była ciąża

Cytat Zamieszczone przez Kamilaa2191 Zobacz posta
    U mnie wątpię że z tego ciąża będzie. Ja po prostu w to nie wierzę. Przepraszam ze tak marudze ale komuś musze się zalic :P wole podchodzić do tematu na luzie niż wierzyć w te "objawy".
    Asiafaj za Ciebie trzymam mocno kciuki. To kiedy testujesz ? W niedziele ?
    W piątek beta jesli beda symptomy, zeby do lekarza po receptę na zastrzyki. Jesli nie bede nic czuła to. Czekam na dzien @ i uderzam jak cos 2 maja do jakiegoś lekarza.
    Ale nie nastawiam sie, dopuszczam do siebie mysl, ze tak moze byc nakręcanie nie ma sensu, bo zawód podwójny

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Asia1487
    Mieszka w
    Podkarpacie
    O mnie
    Jestem mamą i staram się o drugie maleństwo
    Kamila, ja miałam w ciąży z synkiem taki metaliczny posmak. Caly 1 trymestr. Wiec trzymam kciuki :-*

A co 2 maja to nie nastawiajcie się ze u lekarzy cokolwiek zalatwicie chyba ze prywatnie. Bo lekarze w przychodniach chcą wolne. Na 100% to nam szefowa w piatek powie.

Kamila w końcu musi się udać więc czemu nie teraz. w grudniu sporo dziewczyn odeszło z wątku - może teraz też tak będzie, tego nam Wszystkim życzę
    Asiafaj super że trafiłaś na konkretnego lekarza, niestety takich ze świeczką szukać, ja mam mieć clexane w domu "na wszelki wypadek" chociaż o receptę nie muszę się martwić

Asia , naszym przyszpitalnym poz na pewno bedzie lekarz, bo NFZ nas Zobowiązuje kontraktem wiec ktos bedzie No ale wolałabym jednak jakiegoś swojego lekarza niż przypadkowego

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów