Strona 121 z 455
Pokaż wyniki od 1,201 do 1,210 z 4542

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Kasiu, Ty masz trudniej, ale jesteś siłaczką, będzie dobrze :*

No chyba nareszcie trafiłam na dobrego doktora! Zbadał, wypytał, wytłumaczył jak będziemy działali. Powiedział, że będziemy się widywali częściej w ciąży aby sprawdzać czy wszystko ok, a i żebym ja była spokojniejsza po przeżyciach w poprzedniej ciąży. Wypisał receptę na zastrzyki. Zbadał dokładnie, zapytał czy jest możliwość, abym teraz w ciąży była, powiedziałam, że opcja jest. Odpowiedział " proszę przyjść 10 maja na wizytę, jakby jednak dostała Pani miesiączki to zadzwoni Pani odwołać". Czytam to jako dobry znak, ale nic pewnego, bo przecież nie są w stanie niczego wypatrzeć jeszcze :P

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Wow, ale Ci się trafił super lekarz. Oby tylko dobre chęci szły w parze z umiejętnościami... Ja właśnie kupiłam Euthyrox i zaczynam le żenię od jutra

Hahtor, polecił mi go mój hematolog - guru od ciąż z hematologicznymi problemami, więc mam nadzieję, że tak będzie. Co cieszy, na NFZ wszystko
    Leki włączasz, wszystko na dobrej drodze
    Ostatnio edytowane przez asiafaj ; 26-04-17 o 17:08

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    No to wygląda na to, że dobrze się Tobą zajmie. Ja też mam nadzieję, że szybko wyrównam wyniki.
    Sorry za dziwne słowa. Jak pisze na komórce to mi przerabia i nie zawsze zauważe przed zatwierdzeniem.

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Asiafaj takiego gina to ze swieca szukac.. Super ze taki Ci sie trafil
    Choc ja na moja ginke nie narzekam oprocz tego ze ostatnio za duzo wolnego sobie robila przez co musiala czekac na wizyte 2 miesiace :P

Asiafaj dzięki Twojemu suwaczkowi wiem kiedy testuje haha :P z tym ze chyba zaznaczylas niedziele a to bedzie termin @ wiec ja testuje w pon.
    Ogolnie u mnie oprocz zwiekszonego niz zawsze apetytu co przewaznie mam przed okresem dzis pojawil sie metaliczny posmak w ustach. Kurcze nie chce sie nakręcać. Ciaza to dla mnie jakas abstrakcja bo ciagle sie nie udaje i juz w nic nie wierze. Probowalam ten posmak zagryzc chrupkami orzechowymi później popilam woda a na koncu tak sie wkurzylam i poszlam umyć zeby. Posmak nadal jest. Moj organizm wariuje boje sie tego jak cholera ze cos sie dZieje nie tak. Tak bardzo odrzucam mysl o ciazy bo boje sie rozczarowania. To bylby 8 stracony cykl.. Tak doszlam do wniosku pozniej ze posmak takze mialam przy pierwszej ciazy ale duzooooo intensywniejszy. Powiedzcie mi dziewczyny czy taki posmak moze zrobic sie od laczenia smakow np chrupki orzechowe i lody czekoladowe ? Bo to jadlam zanim aie pojawil :P nie patrzcie na polaczenie smakow w kontekscie ciazy bo ja od zawsze lacze rozne smaki ze sobą
    Aaa i druga rzecz. Piersi w ogole mnie nie bola a powinny juz. ZAWSZE przed okresem bola jak oszalale a teraz cisza i spokoj.

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Kurcze, ale by było fajnie jakby się zrobił wysyp styczniowek też słyszałam, że metaliczny posmak jest charakterystycznym objawem. Nie słyszałam, żeby jedzenie go powodowało. Jeśli już to może żelazo?

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Fajnie Wam, że macie objawy owulacji i PSM. Ja to nie mam takich charakterystycznych objawów. Czasem tylko bardzo delikatne... Dziś zauważyłam jakąś obrzmialosc piersi i lekkie swędzenie.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Kamila nie słyszałam nigdy o takim metaliczny posmaku...Ale od razu jak przeczytałam twój post wpisalam w Google metaliczny posmak w ustach i co mi wyskoczylo ???? Jeden z objawów ciąży wiec trzymam kciuki :*

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Ja juz mialam raz ten posmak wlasnie zanim dowiedzialam sie o ciazy.. Teraz tez jest wyczuwalny ale ja mysle ze po prostu sie nakrecam i te objawy przyszly sobie same bo za duzo o tym mysle i za bardzo chce. Zobacze czy minie do jutra. Zelaza nie biore, w ogole teraz juz przestalam brac cokolwiek. Nawet kwasu foliowego nie jem juz tylko jak mi sie przypomni lykne femibion czyli wczoraj rano dzis jeszcze nic nie lyknelam.

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Też miałam metaliczny posmak w poprzedniej ciąży..
    Lepiej się nie nakręcać. Ale już niedługo testowanie to będziesz wiedziala

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów