Strona 119 z 520
Pokaż wyniki od 1,181 do 1,190 z 5198

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Kasia słusznie ! Aleee bym na wesele poszła !

Tak, ale to wszystko niestety świadczy o jednej rzeczy, niby lekarze, niby specjaliści..... a i tak nie można im zaufać i mieć spokojnej głowy, że wszystko ogarnęli. Przeraża mnie to

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Mnie też to przeraża... Niby jesteśmy pod fachową opieką, a ile faktycznie tej fachowości jest to nie wiadomo:/ czasem po kilku latach leczenia okazuje się, że problem tkwił gdzie indziej i był banalny. Czytałam o takich przypadkach

Mi się właśnie pojawiło wesele w wakacje. Już się nie mogę doczekać mam nadzieję, że będę się już z brzuszkiem bawić

Kasia, zazdroszczę Ci. Ja już wiem, że ten cykl stracony i to mnie strasznie dołuje bo znów trzeba czekać cały miesiąc

Senior Member Awatar Asia1487
    Mieszka w
    Podkarpacie
    O mnie
    Jestem mamą i staram się o drugie maleństwo
    Dzień dobry wszystkim :*
    Asiajaf, wspaniałe wiadomości z rana. Może gin już potwierdzi

Też bym poszła na jakieś wesele ale się na razie nie zapowiada.

Wczoraj mnie wszystko wkurzało i cała huśtawka emocji. W końcu usiadłam w łóżku z książką jak synek usnął. A mój mąż tak: " Chyba jesteś w ciąży, bo szalejesz jak tamtym razem. " Mąż twierdzi, że przy Antosiu to on wiedział wcześniej ode mnie że się udało. Ciekawe skąd? ;P

Asia, oby mąż miał racje!

My mamy wesele w czerwcu, akurat pierwsza rocznica nam o północy na nic wypadnie więc fajnie

Senior Member Awatar Asia1988x
    Mieszka w
    wielkopolska
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    cześć Dziewczyny, obserwuję Was cały czas, tylko nie wiem co pisać, ale pojawił się temat o którym wczoraj bardzo zaczęłam myśleć i właśnie chciałam Was podpytać bo wiele z Was ma wiedzę... chodzi właśnie o tą dwurożną macicę. Siostra męża zaszła w ciążę, 2 tygodnie temu na usg widoczny zarodek, jeszcze bez serduszka, wczoraj poszła potwierdzić i niestety obumarła. To była jej 2 ciąża (pierwsza szczęśliwie zakończona), czyli identycznie jak u mnie. Ale nie o to chodzi. Wieczorem mąż rozmawiał z kuzynką i jej o tym powiedział, a ona właśnie spytała czy nie ma dwurożnej macicy, bo jak się okazało ma taką moja teściowa (mimo wszystko urodziła 4 dzieci, wszystkie trochę wczesniej i z ułożenia miednicowego, jedna dziewczynka zmarła po paru dniach), i mają także ta kuzynka z którą rozmawiał. Niedawno dopiero u niej zdiagnozowano, i to tłumaczy dlaczego jej synek urodził się ze złamanym obojczykiem, lekarz jej powiedział, że przez to może być ciężej zajść w ciążę, może być problem z utrzymaniem ciąży, a jeśli się uda to dziecko ma mało miejsca. Może rzeczywiście warto u tych z Was, które poroniły parę razy pójść tym tropem? Wiecie może jak diagnozuje się taką dwurożność i czy można to leczyć? Szwagierka ma stawić się w czwartek w szpitalu, jest podłamana ale chcą dalej się starać i tak myślę może coś mogłabym jej podpowiedzieć... może coś mogliby jej tam jeszcze pomóc... mocno trzymam kciuki by każdej się udało :*

22.10.2016(*)6tc
    tabela październikowych mam
    https://docs.google.com/spreadsheets...N9M/edit#gid=0

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Asia dwuroznosc leczy się operacyjnie z tego co lekarz mi mówił. Teoretycznie wykazuje to badanie usg. Ja przy histeroskopii powinnam mieć to stwierdzone. O ile jest dwurozna. Może być tak że gin który mi to powiedział chciał na mnie więcej zarobić. Musze to sprawdzić dokładnie. Ale podczas histeroskopii badają tez dokładniej układ macicy. Na wypisie mam ze jest prawidłowa. Także niewiem co mam myśleć.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    A i teraz się dowiedziałam że macice mam w przodozgieciu. Cokolwiek to oznacza.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Kasia przodo i tylozgiecie nie ma znaczenia to jak kształt nosa czy piersi obie wersje sa prawidłowe :ad

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Teoretycznie przy tyłozgięciu może być trudniej zajść w ciążę. Ale musi być duże. Przy przodozgięciu nie słyszałam, żeby to przeszkadzało.

Witajcie dziewczyny. Ja się nie wypowiadam na temat tych wszystkich schorzeń bo tak jak niektóre z was nie miałam z nimi doczynienia chyba ze ze słyszenia albo gdzieś co nie co przeczytałam.

Już się nie mogę doczekać pierwszych testowan stwierdzam że Asiafaj pierwsza zobaczy II kreseczki mam taką nadzieję. I wierze ze każdej z nas się uda Jednym szybciej innym później ale na pewno każda z nas zostanie mamą

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów