Strona 118 z 468
Pokaż wyniki od 1,171 do 1,180 z 4679

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Nessi witaj

Nati dołączam się do dziewczyn i ściskam mocno:*

Hathor najważniejsze ze już masz diagnozę teraz tylko leczenie i dzialanie

Arwen, super ze się zdecydowaliscie Podziwiam i trzymam kciuki:*

Wiecie co wiele razy sobie myślę dlaczego tak jest kiedyś nikt nie słyszał o chorobach kobiecych, o tych wszystkich staraniach itp a teraz? Co chwilę choroby nowotwory niepłodność, nie wiem co się dzieje z tym światem.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Dzialaj dziewczyno! To tez pomaga psychice. Mam tylko nadzieje, ze trafisz teraz na dobrego specjaliste, ktory nic nie przeoczy, bedzie umial dobrze sie Toba zajac.
    Slyszalam kiedys, ze zycie doswiadcza tych silniejszych bo slabsi ludzie by sobie po prostu nie poradzili z trudnymi doswiadczeniami...
    Dlatego gleboko wierze, ze z czasem bedzie lepiej, Twoje zycie pozbierasz do kupy a twoj Synus juz zawsze bedzie Twoim ukochanym Aniolkiem.
    Przytulam mocno :*

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez nati89 Zobacz posta
    Burzujko obiecuję wszem i wobec że przebadam się teraz wzdłuż i wszerz. Nie przepuszcze żadnych badań. Chodziłam równocześnie do dwóch lekarzy żaden nie zauważył że mam macicę dwurożną? dopiero gdy już było za późno lekarz to zauważył. Nie mam pojęcia czemu życie jednych tak mocno doświadcza i kopie w tyłek a innym wszystko przychodzi ot tak...
    Zaglądałam do was często i kibicowała m i nadal mocno kibicuje każdej bo dziecko to skarb.
    Nati i to to było przyczyną poronienia??? Mi lekarz w listopadzie tez powiedział ze mam macice dwurozna. Jako jedyny. Żaden inny mi tego nie powiedział a usg miałam robione srylion razy przez x lekarzy. W szpitalach i wogole. W sumie nie dawno dowiedziałam się że lekarz który mi to powiedział naciagał pacjentki na różne niepotrzebne badania, aby tylko zarobić. Niewiem czy powinnam dążyć temat u innego lekarza żeby to sprawdził.
    Nati trzymam kciuki żeby zaświecilo i nad Tobą słoneczko. No życie jest niesprawiedliwe. W sumie to się przyzwyczaiłam ze dla mnie też.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Jak tylko dojdę do siebie psychicznie i fizycznie to zacznę działać​. Obiecuję to wszystkim.
    Kasia ty też masz macicę dwurożną? Lekarz w szpitalu się mnie zapytał czy nie miałam problemów z zajściem w ciążę. Ale że byłam wtedy w takim szoku to co się ze mną i z dzieckiem moim dzieje że nawet nie pamiętam co mu odpowiedzialam wtedy. Ale powiedział to tak jakby ta macica miała jakiś wpływ na zajście w ciążę. U mnie dopiero zauważył lekarz tą macicę gdy dziecko było już duże i ułożyło się jakby w jedynym rogu tej macicy. Synek rósł i napieral na całą macicę i pojawiły się bóle. Jak się okazało później tak mocne że były to bóle porodowe. Do tego doszło jakieś zapalenie pęcherza. Ehhh:-( walczyłam o każdy dzień.

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Kasia popatrz na to...
    Macica dwurożna może, ale nie musi dawać objawów. Zwykle niewielka wada jest wręcz niemożliwa do rozpoznania. Im bardziej zaawansowana dwurożność macicy, tym większe prawdopodobieństwo wystąpienia objawów. Mogą nimi być m. in. problemy z zajściem w ciążę, poronienia nawykowe czy powtarzające się przedwczesne porody.

Ja się tą macica napewno zajmę. Nie chcę ponownie urodzić skrajnego wcześniaka lub poronic.

O mnie
    Podobno operacyjnie się to usuwa. Tak jak pisałam. Nie do końca wierze ze to prawda. Niewiem czy lekarz nie chciał mnie naciągnąć na kasę. Ale na pewno się o to dopytam tego prof. Szkoda ze nie zrobiłam tego w szpitalu...
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

O mnie
    A no i mi lekarz powiedział ze mam lekko dwurożną macice. Kurcze nie mam konkretnych chorób. Mam lekka dwuroznosc, mam prawie PCOS. Kurde a nic nie leczę bo nie mam tego na 100%. I niewiadomo dlaczego poronienia. Kurde jakie to jest okropne. Mam wrażenie ze ktoś na górze się śmieje ze mnie i robie sobie jaja...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Dziewczyny a nie jest tak ze macica dwurożna powinna wyjsc w HSG?

Witajcie dziewczyny, fachowe rzeczy piszecie o tych macicach, ja kompletnie nie mam wiedzy w tym temacie, ale chyba warto podążyć tym tropem. Będziecie miały pewność, że zrobiłyście wszystko

Idę dziś gina nowego, mam nadzieję, że wyjdę spokojna i z poczuciem, że da się ogarnąć te paskudne mutacje :P

U mnie temp nadal ponad 37 i rosną piersi. Zaczynam nieśmiało dopuszczać do siebie myśl....
    Ostatnio edytowane przez asiafaj ; 26-04-17 o 07:47

Asia budujesz cudowna atmosferę )) trzymam kciuki
    dla mnie to tez same nowosci co dziewczyny pisza i za kazdym razem otwieram coraz szerzej oczy ze zdziwienia ;/

ja obiecałam sobie ze w ten cykl sie nie nakrecam, ale pewnie i tak nic z tego nie wyjdzie.
    W sobote idziemy na wesele to mam zamiar sie wybawic i rozluznic psychicznie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów