Strona 117 z 468
Pokaż wyniki od 1,161 do 1,170 z 4679

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Wiem, że odpowiednią suplementacja i leczenie stabilizuje sytuację, ale już nie będę mogła oddawać krwi
    Ja biorę kompleks witamin + Wit. D i żelazo dodatkowo.
    Pogadam z ginem na najbliższej wizycie, ale mam nadzieję, że jak już mam Euthyrox to szybko mi się wszystko ureguluje endokrynolog powiedział, że do następnej owulacji będzie już dobrze...

2. dzieckozakupy.pl
    A czy stosowała któraś duphaston?
    Bo ja miałam teraz przez dwa cykle w drugiej połowie brałam aż do pojawienia się miesiączki.
    W pierwszym cyklu brania duphastonu było ok. A teraz okres wydłużył mi się o 5 dni, poza tym duphaston też działa na podwyższenie progesteronu - czyli wzmaga objawy jak w ciąży. Człowiek się nakręca jak diabli przy tym. Chyba następny cykl sobie odpuszczam duphaston i nie wybiorę się do lekarza. Może odpuszczę trochę i się uda

Natknęłam się ostatnio na książkę: "Równowaga twoich hormonów, równowaga twojego życia" autorka Welch Claudia. Nie polecam, bo nie czytałam, ale jestem ciekawa czy jest coś tam przydatnego

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Nessi przykro mi z powodu straty. Duphaston bierze się albo w ciąży żeby podnieść naturalny progesteron i utrzymać ciążę a przed ciążą bierze się po to aby wspomóc zajście w ciążę. I on nie wydłuża cykli. Powinno się przestać go brać bo inaczej miesiączka sie właśnie przesuwa. Niewiem jak lekarz kazał Ci go brać ale przed miesiączka powinno się go przestac brać żeby przyszedł okres normalnie.

Myślę że "odpuszczenie starań" na pewno pomoże. Przynajmniej psychicznie. A może akurat "zalapie"
    Ostatnio edytowane przez Kasia_88 ; 25-04-17 o 17:32
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Lekarz kazał brać po owulacji do momentu miesiączki właśnie na zwiększenie szansy zajścia w ciążę. Ale w drugim cyklu wydłużył mi się cykl i myślę, żeby lepiej je odstawić. W końcu to hormon, może w pierwszym cyklu progesteron mi się sam wyregulował i w drugim było go aż nadto I tak chyba zrobię - odstawiam i będzie co będzie więc czekam do owulacji

Witaj Nessi, nie chce negować zaleceń Twojego lekarza, ale jesli możesz sobie pozwolić na taki luZ, to to zrób organizm jesli jest zdrowy to sam daje sobie rade z regulacja

Szafirek wiem, w poprzedniej ciąży miałam dokładnie tak samo, piersi tez robią sie obiecujące. Ale wszystko to moze sie okazać mocnym pmsem po ubiegłym msc , w ktorym zasadzie moi organizm olał cos takiego jak cykl
    Wiec czekam spokójnie

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez Nessi Zobacz posta
    Lekarz kazał brać po owulacji do momentu miesiączki właśnie na zwiększenie szansy zajścia w ciążę. Ale w drugim cyklu wydłużył mi się cykl i myślę, żeby lepiej je odstawić. W końcu to hormon, może w pierwszym cyklu progesteron mi się sam wyregulował i w drugim było go aż nadto I tak chyba zrobię - odstawiam i będzie co będzie więc czekam do owulacji
    W drugim cyklu wydluzyla Ci się miesiączka bo nadmiar progesteronu blokował ją. Dupka bierze sie tylko jakiś czas po owu. Jakieś 10dpo robi się betę i jezeli jest negatywna to wtedy dupka się odstawia. Inaczej dzieją sie takie rzeczy. Zaburza to cykl. I wydłuża. Jeżeli masz taką możliwość to faktycznie na razi odpuść sobie chodzenie do gina. Postaw na luz a na pewno Ci się uda.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ankula, jednym slowem sie zgadzamy, bo dzieci sa, ale niestety nie kazdy jest w stanie ogarnac wszystko. U nas w osrodku nie mozna miec zyczen wiekowych, najnizsza kwalifikacja to 0-3lata wiec duzy rozstrzal. Trochre sie tego balam, ale juz sie oswoilam. A alkohol jest w wiekszosci rodzin wiec trzeba miec to na uwadze praktycznie zawsze.

Kloniki, tak, zdrecydowalismy sie

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Moi przyjaciele adoptować dwójkę dzieci. Starsza jest z nimi już z 6 lat. Są przeszczesliwi, a dzieci cudowne

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Burzujko obiecuję wszem i wobec że przebadam się teraz wzdłuż i wszerz. Nie przepuszcze żadnych badań. Chodziłam równocześnie do dwóch lekarzy żaden nie zauważył że mam macicę dwurożną? dopiero gdy już było za późno lekarz to zauważył. Nie mam pojęcia czemu życie jednych tak mocno doświadcza i kopie w tyłek a innym wszystko przychodzi ot tak...
    Zaglądałam do was często i kibicowała m i nadal mocno kibicuje każdej bo dziecko to skarb.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów