Strona 116 z 331
Pokaż wyniki od 1,151 do 1,160 z 3307

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Nati89...bardzo ci współczuję straty...trzymam kciuki, aby terapia szybko Tobie pomogła

2. dzieckozakupy.pl
    hathor, dobrze , że jest diagnoza, teraz się uregulujesz i będzie dobrze :*

U mnie temperatura 37 stopnii piersi zaczynają boleć. Senność milion, ale to akurat na 100% wina pogody- w Gdańsku leje.... Staram się nie nakręcać :P

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Asiafaj, dobrze objawy. Oby się utrzymały

Senior Member Awatar Asia1487
    Mieszka w
    Podkarpacie
    O mnie
    Jestem mamą i staram się o drugie maleństwo
    Nati, współczuję przeżyć. :-* Trzymam kciuki i wierzę mocno że będziesz jeszcze tulić maleństwo.

Asiajaf, może będziesz pierwsza styczniowka
    W Mielcu tez leje...:/ A jak bylam w pracy to taka ładna pogoda była.

Senior Member
    cosima88

O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Nati, cieszę się, że się odezwałaś. Dziewczyny właściwie już wszystko napisały, więc nie będę się powtarzać. Psychoterapia to najlepszy krok. Ja jej wiele zawdzięczam, bez psychoterapii nie dałabym rady po śmierci Mamy. Za chwilę pierwsza rocznica, to był najgorszy rok w moim życiu...przeprowadzamy się, zamykam ten etap. Muszę nauczyć się żyć na nowo, z dala od wspomnień...
    Tobie też tego życzę ! Jeszcze uśmiechnie się do nas szczęście, radość i zawita u nas nasze upragnione maleństwo!

nati bardzo mi przykro, że życie Cię tak doświadczyło. Ale pamiętaj po burzy wychodzi słońce.

hathor witaj w klubie hashimoto.. Musisz się z nią zaprzyjaźnić bo będzie z Tobą już zawsze..

Miałam iść na rower z mężem ale za oknem zaczyna się deszczowo robić. Dziś cały dzień na szkoleniu z pierwszej pomocy byłam. Teraz będę edukować dzieciaczki

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Ech, wiem o tym na razie nie dociera do mnie jakie to będzie miało konsekwencje. Bo jak dotrze to będzie mi to naprawdę ciężko zaakceptować

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    hathor, jeśli ustabilizujesz hormony to nie będzie źle. Ja biorę też selen, witaminę D witaminy z grupy B, a teraz przy staraniach też jod. Wszystko to ma pomóc również mojej tarczycy. Może zapytaj swojego lekarza o suplementacje.

Też się dołączam do grupy
    Ja - staraczka od początku roku, czyli już trzy nieudane cykle za mną. Pierwszą ciążę zaszłam 7 miesięcy temu, ale szybko ją straciłam w 5-6 tygodniu
    Badanie histopatologiczne - ok, tarczyca - ok, badania na przeciw ciała w krwi - ok, hormony - ok. Wszystko ze mną w porządku, a jednak coś nie jest do końca ok.
    W tą pierwszą ciąże zaszłam szybko bo już w drugim cyklu. A teraz wydaję mi się, że za bardzo chce być w ciąży i nie mogę się tego doczekać. Przez to nie potrafię się wyluzować, zapomnieć o tym że chce być w ciąży, a to by na pewno pomogło, ehhhh masakra....

Witaj Nessi, przykro mi z powodu Twojej straty.

Asiafaj nie nakręcam Cię, ale objawy są obiecujące

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów