Strona 115 z 468
Pokaż wyniki od 1,141 do 1,150 z 4679

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Ja też jestem bardzo sentymentalna, tylko znalazłam sobie swój sposób na to minimalizujący trzymanie przedmiotów. W domu rodzinnym cały czas pod łóżkiem mam pudełko z pamiętnikami z młodości

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Asia1487
    Mieszka w
    Podkarpacie
    O mnie
    Jestem mamą i staram się o drugie maleństwo
    hahaha Testu nie mam ale mam zdjęcie z tamtego czasu więc dlatego też wiem jaka ta krecha była.
    W czwartek albo w piatek wypłata więc wybiorę się po testy. Co do owulacji to wg. kalendarza wypadała jakoś tak 19-20, ale od 16 bolał mnie prawy jajnik. Przy planowaniu synka pilnowałam bardziej i temp. i śluzu. A teraz temp. mierze jak mi sie przypomni. Bardziej po śluzie domyślam sie jaka faza jest.
    A co do pamiątek to ja tez jestem taki mały chomiczek. Mam kartkę z łóżeczka Antosia z porodówki, pierwszy ścięty pukiel włosków i jeszcze kilka innych drobiazgów.

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Hej dziewczyny, niektóre z was mnie znają i pamiętają z innych wątków. Byłam na chcę zostać mamą w 2016 - nie udało się. Byłam w wątku chce zostać mamą w 2017 i niestety też się nie udało. 15 kwietnia urodziłam sn przedwcześnie synka który zmarł... moj ukochany wyczekany synek jestem wrakiem człowieka. Rozpoczynam terapię u psychologa bo sama sobie z tym nie poradzę. Na dodatek cierpię po porodzie na zakrzepice nóg co uniemożliwia mi normalne funkcjonowanie. Po terapii i dojściu do siebie pod względem psychicznym jak i fizycznym będę się starać o kolejne dziecko. narazie moje życie jest piekłem na ziemi..

Senior Member Awatar burzujka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-15 zobacz kalendarz
    Nati kochana... ciesze sie ze sie tu odzywasz.
    A jeszcze bardziej cieszy, ze jestes ja terapii. Na pewno Ci pomoze przebrnac przez ten najpkrutniejszy czas Twojego zycia.
    Sciskam Cie mocno :*
    I jeszcze jedno, patrzac na to ze raz poronilas, teraz stracilas synka i do tego masz zakrzepice to mnie to wyglada na trombofilie.
    Wiem, wiem wszystkim ją przypisuje, ale patrzac chociazby na ten watek jest nas tu troche z trombofilia wiec nie jest to takie rzadkie.
    Trzymaj sie kochana, zycze Ci duzo sily!

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cześć Nati, nie znamy się z forum, bo dołączyłam do starających dopiero niedawno, ale wspieram Cię duchowo:*
    Życzę Ci, żeby terapia szybko Cię podniosła po tych strasznych doświadczeniach i żebyś szybko wróciła do zdrowia. Odzywaj się tu u nas jeśli tylko sprawi Ci to ulgę. Będziemy się tu razem wspierać w dojściu do upragnionego celu..

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Nati Kochanie... :* strasznie mi przykro. Wierzę że psycholog pomoże uporać Ci się ze stratą. I wierzę że ginekolog pomoże Ci ustalić co się dzieje i za jakiś czas spełnią sie Twoje marzenia. Tak strasznie Ci współczuję ale cały czas trzymam za Ciebie kciuki :*
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Nati bardzo bardzo mi przykro, niestety życie jest cholernie niesprawiedliwe.... ale w końcu szczescie i do Was musi sie usmiechnąć.
    Działaj szybko na ile to możliwe z tym psychologiem i wracaj do zdrowia i sił !!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Nati poprostu nie wiem co powiedzieć. To straszne. Psychoterapia naprawdę pomaga. Polecam też ból i żal przekuć w działanie. Wydaje mi się że warto iść tokiem myślenia burzujki. Burzujka chyba kiedyś pisała że to tylko przez jakiś czas po poronieniu jest to wirarygodnego zbadania.

Cytat Zamieszczone przez nati89 Zobacz posta
    Hej dziewczyny, niektóre z was mnie znają i pamiętają z innych wątków. Byłam na chcę zostać mamą w 2016 - nie udało się. Byłam w wątku chce zostać mamą w 2017 i niestety też się nie udało. 15 kwietnia urodziłam sn przedwcześnie synka który zmarł... moj ukochany wyczekany synek jestem wrakiem człowieka. Rozpoczynam terapię u psychologa bo sama sobie z tym nie poradzę. Na dodatek cierpię po porodzie na zakrzepice nóg co uniemożliwia mi normalne funkcjonowanie. Po terapii i dojściu do siebie pod względem psychicznym jak i fizycznym będę się starać o kolejne dziecko. narazie moje życie jest piekłem na ziemi..
    Nati bardzo mi przykro, nie wyobrażam sobie nawet co czujesz Zostań z nami, chociażby dla zabicia czasu :* Mam nadzieję, że terapia przyniesie Ci ulgę.

Burzujka ma rację, też o trombofilii pomyślałam (którą sama mam).

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Dziewczyny, ja już po wizycie. Lekarz zdiagnozował Hashimoto i włączył mi Euthyrox.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów