Strona 111 z 533
Pokaż wyniki od 1,101 do 1,110 z 5326

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

No właśnie asiafaj ja też tak mówię jeśli w najbliższych miesiącach zobaczę dwie kreseczki. Wiesz ja też na naukach uczyłam się tego wszystkiego ale jakoś nie miałam w głowie żeby to obserwować. Kiedyś nawet próbowałam ale często łapałam inf intym i śluz był co chwilę jakiś inny i z lenistwa przestałam Podziwiam cię za tą skrupulatność

Zaczynamy pracować nad rodzeństwem

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    My dopiero zaczynamy starania, więc jeszcze nie ma zagrożenia rutyną. Przy pierwszej ciąży to było bardzo spontaniczne. Spojrzeliśmy na BC, że początek płodnych, spróbowaliśmy raz i zapomnieliśmy o temacie. A po 18 dniach wyświetlił mi 3 światełka i była mała niespodzianka. Teraz postanowiłam się dobrze przygotować do ciąży, zrobić wszystkie badania itd, a tu dla odmiany zaczyna się jakimiś problemami z owulacją i tarczycą.
    Pewnie też za bardzo mi zależy, żeby mieć poród na początek roku, a wiadomo że im bardziej się człowiek nastawia tym gorzej znosi rozczarowanie...

czyżby się udało? chyba będę kwietniową mamą

hathor, widzisz jesteś żywym przykładem.... poszliście na żywioł nawet nie myśleliście ze się uda, nie myślałaś nie czekałaś i proszę...niespodzianka A teraz zaczęłaś skrupulatnie planować myśleć i zakładać no i znajdują się problemy... a może na razie odpuść? Idźcie na całość? A dopiero za jakieś 6 mcy jak się nie będzie udawać pójdziesz sprawdzić co i jak? Kochana to Twoja decyzja ale moim zdaniem już masz blokadę w głowie... A przecież nie jest ważne czy urodzisz w styczniu marcu czy w maju ważne że urodzisz

Cytat Zamieszczone przez kloniki25 Zobacz posta
    No właśnie asiafaj ja też tak mówię jeśli w najbliższych miesiącach zobaczę dwie kreseczki. Wiesz ja też na naukach uczyłam się tego wszystkiego ale jakoś nie miałam w głowie żeby to obserwować. Kiedyś nawet próbowałam ale często łapałam inf intym i śluz był co chwilę jakiś inny i z lenistwa przestałam Podziwiam cię za tą skrupulatność

Źle mnie zrozumiałaś, miałam na myśli kalendarz pt " oho, to jakoś połowa cyklu" na tym się skończyła moja skrupulatność Ale mój płodny śluz jest tak rasowy, że nie da się go pomylić i jest go masa :P
    Dopiero w tym cyklu na temp patrzę, bo się rozregulowałam i chcę ogarnąć temat.

Hathor, czemu poród na początek roku chciałabyś ?

asiafaj, aha ok Więc trzymam kciuki za 2 kreseczki :*

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jak Wam powiem to pomyślicie, że jestem stuknięta:P mamy takie dosyć oryginalne hobby, zajmujemy się rekonstrukcją historyczną i chciałam, żeby dzieciątko było już odchowane na tyle, żeby nie stracić całego sezonu i móc pojechać na turnieje. To dopiero początek starań, więc ustaliliśmy z mężem, że pierwsze kilka cykli będziemy starali się uwzględnić nasz system funkcjonowania i spróbujemy też zaplanować płeć. A dopiero jak się nie uda przez kilka miesięcy to wtedy pójdziemy na żywioł.
    To prawda, że trochę mam blokadę. To wynika z mojego charakteru. Jestem analitykiem, jak już coś planuję to tak na 110%. Niestety w przypadku ciąży tak się nie da.
    Wiem, że w kontekście dziewczyn, które starają się od lat i mają takie ciężkie przejścia to może się wydawać fanaberią, ale to jest silniejsze ode mnie:P

czyżby się udało? chyba będę kwietniową mamą

Hathor nie pomyślę ze jesteś stuknieta każdy ma jakieś ustalenia plany Ja też zaplanowałam różnicę wieku, kiedy bym chciała urodzić itp ale nie na stawiam się na to aż tak mocno a jeśli mogę ci zadać pytanie... Jak macie zamiar zaplanować płeć?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Komputer cyklu mi pokazuje. Poprzednio się sprawdziło, ale nie nastawiam się na tą płeć jakoś bardzo, bo to i tak jest tylko jakieś prawdopodobieństwo, że się uda.

O, widze, ze pojawil sie temat adopcji. Wodze, ze u Was idrealny obraz musze niestety rozczarowac. Dzieci jest za malo w stosunku do ilosci oczekujacych par - dziecko zgloszone do ado znajduje rodzica natychmiast, a pary czekaja nawet kilka lat. Chyba, ze chcecie wziac dziecko powyzej 7roku zycia, duze rodzenstwo lub dziecko chore - takiw czekaja na laske ludzi. Dzieci bez rodzicow jest duzo, ale wiele z nich nie ma jasnej sytuacji prawnej, bo bilogiczna rodzina sobie o dziecku przypomina raz na kilka miesiecy... A adoptowanie przez rodzine z dziecmi bilogicznymi - zdarza sie w niewielu przypadkach. Takie rodziny szybciej bywaja rodzinami zastepczymi.

Arwen , pozwoliłam odwiedzić twój profil... i widzę ze wy zdecydowaliscie się na adopcję?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów