Strona 110 z 331
Pokaż wyniki od 1,091 do 1,100 z 3307

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Zapisałam się na pierwszy wolny termin. Do majówki muszę wytrzymać. To akurat będzie końcówka cyklu, ale mam nadzieję, że zdążę przed następną @.

Asiafaj, ja też je uwielbiam nie muszę wtedy sama liczyć. A jeśli Wy też takie macie to od razu wiadomo kogo kiedy pytać o wyniki

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    To hathor powiedz o tych wszystkich monitach które robiłaś. Powinien Ci tak czy inaczej dać clo. To wywoła Ci owu. A to bierze się na początku cyklu.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Dobrze, że mówisz. W razie czego będę wiedziała o co pytać jakby nie był chętny do pomocy. A jak przepisze coś na początek cyklu to akurat będzie czas

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Trzeba sobie pomagać pełna nazwa tego leku to Clostilbegyt, clo to tylko skrót teoretycznie lekarz może najpierw chcieć sprawdzić czy na pewno nie było owu. Może teraz tez to zauważy czy była czy nie. Ja generalnie miałam owy ale i tak mi to przepisała. Po tym leku trzeba jeździć na monitoring. Ale to już lekarz Ci powinien wszystko powiedzieć
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Ja zakładam, że nie było, ale nie mam 100% pewności, więc mogła w rzeczywistości być tylko później. Bo ja nie miewam owulacji bolesnych, więc z samopoczucia nic nie wywnioskuję. Liczę, że gin będzie mądrzejszy ode mnie:P
    Ostatnio edytowane przez hathor ; 24-04-17 o 11:39

Hathor i tak dosyć dokładnie "ogarniasz " temat

Mnie dzis boli JEDNA pierś, co to za klimat ? nie wiem :P

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Staram się. Chociaż cały czas mam wrażenie, że mogłabym się bardziej kontrolować. Mam problem z oceną śluzu, niby wiem jaki kiedy powinien być ale w praktyce nigdy nie jestem pewna.. A temperatura też mi tak się waha, że gdyby nie Baby Comp to bym sama w życiu nie oceniła kiedy mam owulkę:/

Czytałam, że czasem dziewczyny boli jedna pierś przed okresem, ale nie chcę Cię nastawiać negatywnie do testowania, bo jeszcze masz kilka dni. Mnie czasem boli lewa pierś bez powodu, albo na tle stresowym..

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    A to ja po śluzie wiem dokładnie akurat, później cała reszta mi się miesza :P

Mnie przed okresem zawsze obie bolą, nie chcę w ogóle się nastawiać. Taka o, ciekawostka. Boli mnie z której miałam wycinany guzek, tak pod blizną, więc zawsze szybciej reaguje.
    Szczerze, to się cieszę, że w ogóle mnie pierś boli ( jakby głupio to nie brzmiało), bo w tym ostatnim cyklu z lekami na torbiel to piersi w ogóle nawet na PMS nie zareagowały. Chciałabym aby mój organizm chociaż do normalności wrócił :P

A ja w ogóle nie zwracam uwagi na śluz, temperaturę itp. Nie wiem czy to dobrze czy nie. postanowiliśmy się "starać" co dwa dni... podobno tak najlepiej. I chcemy mieć z tego trochę przyjemności...a nie "chodź bo trzeba", "chodź bo dziś musimy". Domyślam się ze po jakimś czasie starań może zawiać nudą, ale trzeba wszystko robić aby tak nie było. Ale to zdanie kobiety która nie miała problemu z 1 ciążą. I nie wiem jak bym się zachowywała gdybym miała problem...

Zaczynamy pracować nad rodzeństwem

Kloniki, masz absolutną rację. Ale jak idzię do toalety, czy po stosunku to śluz widzę i tak. Przez lata łącząc go z kalendarzem po prostu wiem :P Dlatego też nie kupiłam tych testów owulacyjnych, bo nie chciałam zabić chemii między nami

A staramy się dla przyjemności , tak jak mówisz, tak często jak mamy ochotę ( mam nadzieję, że zajdę tak w ciąże w najbliższych miesiącach i nie będę musiała zmieniać zdania )

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów