Strona 109 z 455
Pokaż wyniki od 1,081 do 1,090 z 4542

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Dobry wieczór.
    Witam po świętach, odpoczęlismy u dziadków, młodzież wymęczyła seniorów a my odespalismy trochę no i chyba zacznę biegać bo ilość jedzenia ...szkoda gadać :P
    Widzę sporo nowych ników, fajnie, może w 2018 będzie baby booom Moja kuzynka urodziłą wczoraj córeczkę...taka kruszyneczka..aż mi się już znowu chce takiego okruszka Jeszcze 2 tyg do okresu i startujemy ze staraniami
    Miałam do przeczytania tyle stron, że nie będę się cofać do zamkniętych wątków.
    Trzymam kciuki za każdą z was, mam nadzieję, że niedługo wszystkie przytulimy małe różowe wrzeszczące okruszki Czy to po raz pierwszy czy po raz kolejny.
    Podziwiam dziewczyny po stratach za siłe. Ja bym się chyba poddała a nie jestem mięczakiem. Miałam okazję obserwować walkę dwóch bliskich mi kobiet o dziecko. Jedna po 7 latach bezowocnych starań tak po prostu zaszła w ciążę - kilku lekarzy, kilka miast, kupa kasy i leków..lekarze rozkładali ręce a kiedy się w sumie poddali zaskoczyło i synek w listopadzie skończył 2 latka. Druga trafiła w końcu na bardzo mądrego lekarza, który widząc ile ją te straty i walka kosztują zapytał na kolejnej wizycie "czy pani chce być w ciąży czy pani chce być mamą ? proszę się dogadać ze swoim sercem w tej kwestii bo utrzymanie ciąży będzie u pani cudem a mama to nie kobieta która urodziła...nie tylko ". Strasznie wstrząsnęły nią te słowa i ...18 mies później adoptowali 13 mies dziewczynkę, która dziś ma 5 lat a za chwilę finalizują adopcję jej przyrodniego braciszka, młody ma 3 mies i od miesiąca jest już z nimi Kochać można nie tylko dziecko urodzone Ja oczywiście nie sugeruję zadnej z was żeby się poddała !!! Nie !!! Póki sił póty szansa jest i musi !! się w końcu udać. Tak mnie tylko refleksja naszła, ze może gdyby adopcja była inaczej postrzegana w naszym społeczeństwie więcej par po przejściach decydowałoby się na takie rozwiązanie. Bo dzieci do adopcji jest dużo.
    Trzymam kciuki za wszystkie starania i testy Samych pozytywnych i otwierajcie te styczniówki z hukiem

2. dzieckozakupy.pl
    Kamila u mnie to samo, NIC cisza Ale jeśli ma się nie udać, to chciałabym żeby nie było żadnych symptomów, jak w ubiegłym msc, jasna sytuacja , żadnych łez zawodu

Ankula, masz świętą rację. Udało się bez awantury z mamą?:P Pamiętam, że pisałaś, że może być gorąco
    Życzę nam wszystkim aby udało się zostać mamą

Senior Member Awatar Rossiczka
    O mnie
    będę znowu Mamą
    Co do adopcji to my wciąż z T. O tym rozmawiamy. Mimo że mamy dziecko i drugie w drodze (jak wszystko dalej będzie dobrze) . Ja od dawna czuje taką potrzebę by dac komuś dom, rodzinę, szansę na lepsze życie. Jednak pojawiają się też obawy. Więc o tym rozmawiamy. Myślałam zawsze, że to tylko moje marzenie, ale okazało się że mój mąż też o tym myśli. Zobaczymy.

To trzymać będę kciuki w weekend majowy ;-)

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Też się zawsze zastanawialiśmy z mężem czy nie chcielibyśmy adoptować jednego dziecka, żeby zrobić coś dobrego w tym smutnym świecie...

Ja już na 99% jestem pewna, że miałam cykl bezowulacyjny, więc nie ma co na mnie liczyć w maju jeśli chodzi o testowanie..

Senior Member Awatar Asia1487
    Mieszka w
    Podkarpacie
    O mnie
    Jestem mamą i staram się o drugie maleństwo
    Hathor, ale zawsze ten 1% szansy jest

Ja w pracy. Rano kolejka do rejestracji jak za komuny. Chyba ludzie lubią stać w kolejkach. Oczywiście dla niektórych miejsc brakło do szefowej.
    A ja odliczam dni.Ale testować bede albo 3 albo dopiero 6 maja, bo 4-5 w pracy więc rano jest wszystko na szybko.

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Właśnie zostawiłam sobie ten 1% nadziei, bo nie lubię się tak całkiem poddawać:P
    Ale trochę się zdołowałam, że początek starań tak pechowo się zaczął...

Widzę, że mój pomysł z suwaczkiem do testowania się przyjął. To miło

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Hathor a dlaczego mówisz ze na pewno nie masz owulacji? Miałaś monitoring?
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    1. robiłam sobie przez tydzień testy owulacyjne i wszystkie wyszły negatywnie
    2. @ była 1.04 i od tamtej pory nie podniosła mi się temperatura
    3. monitor cyklu pokazuje cały czas czerwone lampki po terminie spodziewanej owulacji, a to według instrukcji oznacza cykl bezowulacyjny.
    Do tego w tym cyklu mam jakieś plamienia śródcykliczne co mi się zdarza bardzo rzadko.
    Monitoringu u ginekologa nie robiłam.
    Do tego wyniki tarczycy świadczą, że coś się z nią ostatnio dzieje.
    A podobno rozregulowanie tarczycy też jest jednym z głównych powodów cyklów bezowulacyjnych.
    To wszystko mi się składa na taką diagnozę. W przyszłym tyg zapisałam się do mojego gina to jeszcze to skonsultuję, ale jestem prawie pewna, że dziecka z tego nie będzie....

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    To upewnij się u gina. Bo ja np nie wierze ani testom owulacyjnym ani innym monitorom. Jedynie ginowi wierze. Zresztą im szybciej pot w ierdzisz to u lekarza tym szybciej on wdroży tabletki które wywolaja owulację. A t jest bardzo proste. Dlatego głowa do góry
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

hathor, no kocham ten suwaczek
    Ja miałam taki cykl poprzedni,że byłam pewna, że bez ciąży się zakończy. Tak też było, a ja nie miałam złudzeń :P

Asia, to racja, ludzie uwielbiają być od 6, nawet jeśli czynne od 10 i rejestracja na godziny

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów