Strona 108 z 331
Pokaż wyniki od 1,071 do 1,080 z 3307

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Kasiu bedzie dobrze ;* nic dziwnego, po tym co przeszłaś, że wątpisz , ale musisz wierzyć. Nie ma wyjścia , przyjmij , że Wasza zła passa juz sie skonczyla. Bedzie tylko lepiej

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    cosima88

O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Dla mnie ciąża to też jakaś abstrakcja...nigdy nie usłyszałam nawet serduszka. Zawsze kończyło się na etapie zarodka albo jeszcze wcześniej. Max. 6 tc.

My przy planach pierwszego dziecka bardziej zwracaliśmy uwage tylko na mieszkanie, bo ja ani a teściową ani z moimi rodzicami nie wytrzymałabym dłużej niż tygodnia, wiec to było dla mnie bardzo istotne... własny ale ciasny kąt.
    Pozatym kwestie finansowe i praca sie nie liczyły przy planach.

Kasia napewno jest Ci bardzo bardzo ciężko ale jak wiesz cuda się zdarzaja i napewno kiedys mam nadzieje jak najszybcie ta zła passa u Was sie skonczy i zdarzy sie największy Cud dla Was... czego z całego serducha Wam życze!!

kasia_88 dzięki za propozycję przechwycenia terminu,ale będę akurat jeszcze na wyjeździe...
    Spróbuję skonsultować się z tym Dubrawskim, on jest z Wawy i mam do niego bardzo blisko. Finansowo też mniej obciążający, zobaczę, jak mi nic nie pomoże, to pojadę do Łodzi, ale na razie spróbuję u tutaj

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cosima to ja mimo że usłyszałam raz serduszko to dalej nic to nie zmiana. Tydzień po tym jak biło juz go nie było. To jest tak abstrakcyjne innym osobom się udaje. Rodzą się dzieciaczki. Ja mimo iż jestem bardzo gotowa na dziecko. Bardziej się nie da. To i tak nie wyobrażam siebie jako matki. To jest takie niemożliwe i nierealne. Mimo że walcze, że czasami mam większe nadzieje to i tak w głębi serca jest to dla mnie niemożliwe do zrealizowania. Tak jaby juz Bóg wymyślił dla mnie inna drogę. Bez ciąży.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Ceruleum Zobacz posta
    kasia_88 dzięki za propozycję przechwycenia terminu,ale będę akurat jeszcze na wyjeździe...
    Spróbuję skonsultować się z tym Dubrawskim, on jest z Wawy i mam do niego bardzo blisko. Finansowo też mniej obciążający, zobaczę, jak mi nic nie pomoże, to pojadę do Łodzi, ale na razie spróbuję u tutaj
    Oki. To życzę w takim razie powodzenia. I trzymam mocno kciuki
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Member Awatar Tiki-Taka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Data
    13,09,2017
    Kasia piękne słowa życzę ci żebyś niedługo ujrzała 2 kreseczki . Cosima Kasia robiłyście to jakże śmieszne a ważne badanie na Toxo ? jak jest się nosicielką to właśnie są problemy z utrzymaniem ciąży ... Ale nie poddawajcie. Się znajoma starała się 3 lata później miała 3 poronienia następnie puste jajo płodowe później ciąża pozamaciczna ledwo ją uratowali .... A teraz ma śliczna córeczkę także nie poddawajcie się !!! Musi być dobrze ! Trzymam kciuki

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Tiki taka ja teraz u tego prof robiłam wszystkie jakie są możliwe. Więc okaże się jakie wyniki na wizycie.

Wiecie co ja wierzę w cuda na prawdę... mam jedną znajomą co zaszła po 10 latach starań w ciążę... już stracili nadzieję już się z tym pogodzili...i proszę ich synek ma już miesiąc kolejna dziewczyna... znajoma siostry starali się 5 lat leczyli się ona miała problemy z owulacja... miała niedrozny jajowod. I też jedyna opcja została in vitro ale nie chcieli.... i wiecie co? Zaszła w ciążę i to z niedroznego jajowodu. A co najlepsze urodziła wszystko dobrze poszła na kontrolę pół roku po porodzie i co??? Kolejna ciąża może łatwo mi mówić ale nie warto się poddawać.... tracić nadzieję. Na każdego przyjdzie odpowiedni czas. Znam osobiście takie przypadki gdzie pary odpuscily i wtedy właśnie się udało... Dziewczyny ja mocno w was wierzę :* i wy uwierzcie w siebe.

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Kloniki mój Alan w lutym skończył 3 lata. Cudowne dziecko

Asiafaj u mnie spokój. Żadnych objawów ciąży i okresu. Totalne zero jutro dopiero 7/8 dpo także do środy nawet nie liczę na jakiekolwiek objawy ewentualnej ciąży. Czekam cierpliwe i testuje za tydz w pon tj 1 maj. A jak u Ciebie?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów