Strona 107 z 457
Pokaż wyniki od 1,061 do 1,070 z 4568

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar Kamilaa2191
    O mnie
    staram się o drugi cud :)
    Cytat Zamieszczone przez kloniki25 Zobacz posta
    U nas też jak zaszła w pierwszą ciążę sytuacja materialna nie była stabilna. Byliśmy 2 lata po ślubie i chcieliśmy się ustatkowac. Mieliśmy wybór albo kredyt na mieszkanie albo wracamy do domu moich rodziców robimy remont (rodzice dół my gora). Chcieliśmy mieć dziecko a gdybyśmy wzięli kredyt nie moglibyśmy sobie pozwolić na dziecko z tego względu ze nie miałam stabilnej pracy. Zaszlam w ciążę w wynajętym mieszkaniu i w trakcie ciąży wróciliśmy do rodziców. Mąż zrobił remont ja w tym czasie byłam na zwolnieniu i miałam płatny. Mąż sam zrobił wszystko więc nie placilismy ekipie jak skończył znalazł bez problemu prace A ja czekałam spokojnie na rozwiązane obecnie mąż ma stałą pracę ja nie pracuje ale chcemy drugie dziecko bo wiem ze nigdy nie byłoby dobrego momentu. Siedzę z dzieckiem w domu bo nie mam z kim go zostawić żebym mogła iść do pracy. Do przedszkola dopiero od 3 lat potem dopiero ja do pracy a nie chce dużej różnicy między naszymi malenstwami pokrótce o mnie
    Ja mam identycznie

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Asia1487
    Mieszka w
    Podkarpacie
    O mnie
    Jestem mamą i staram się o drugie maleństwo
    Hipp nic się nie stało :-*

Mój synuś poszedł do żłobka jak skończył roczek tzn w maju miał rok a poszedł od września. W tym roku idzie do przedszkola.
    Myśmy mieszkali prze pół roku u teściowej.Bo ja bylam chwilowo bez pracy a oszczędności praktycznie zero. Ale jak nam się zaczęła wtrącać do wszystkiego a szczególnie do wychowywania synka to mój mąż stwierdził że woli biedniej a bez kłótni. Ja od początku nie chciałam sie tam przeprowadzać. I pewnie gdyby nie brak finanse to nigdy by do tej sytuacji nie doszło. Ni ale jakos przeżyliśmy. I najważniejsze ze mąż byl ze mną i po mojej stronie a nie swojej matki.

Kamila o jak miło A ile twój pierwszy cud ma lat?

No wlasnie, kasa nie jest najważniejsza

Kamila jak tam?

Senior Member Awatar Tiki-Taka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Data
    13,09,2017
    To fakt nigdy nie ma dobrego momentu... sma się zamartwiałam jak pracy nie miałam ale jak poprzednia ciążę straciłam to jakoś system moich wartości się poprzestawiał....
    A neiktórzy mają wszystko prace kase a do szczęścia nie brakuje im dziecka i co i nie mogą ... czasami tak bywa niektórzy mają wszystko kasy masę ale co z tego jak dziecka miec nie mogą.... Inni znowu żałuja że staraja się jak się dopiero dorobią a od 2 lat nie się starają i żałują że nie zaczęli jednak wcześniej...

Także faktycznie nie ma co czekać, jakoś sie wszytko ułoży

Asiu najważniejsze zeby nikt się nie wtracal. U nas na szczęście jest ok. Mieszkamy z moimi rodzicami ale mamy oddzielne wejścia kuchnię łazienki itp. Najważniejsze zeby zgadzać się z mężem i być zawsze po swojej stronie a nie za rodzicami U nas od ponad 2 lat mieszkamy tak i jest ok Bardzo się tego bałam słyszałam opinię zeby nie mieszkać z nimi ale nam się udało

Senior Member
    cosima88

O mnie
    Staram się o ciążę od czerwca 2015 r.
    Ja już przestałam podporządkowywać pracę ciąży. W zeszłym roku miałam umowę na czas nieokreślony i co ? Tak nie lubiłam tej pracy, że pod presją braku ciąży w grudniu dopadło mnie załamanie nerwowe. Teraz mamy oboje pracę tymczasową, do końca kwietnia, bo jak wiecie przeprowadzamy się. Na jakieś pół roku do teściów pod Augustów. Mamy już wybrane mieszkanie w Suwałkach, ale deweloperskie będzie oddane dopiero w listopadzie. Więc zaczynamy wszystko od zera...
    Zostanie nam trochę oszczędności, bo przecież ze sprzedaży mieszkania w Poznaniu dostanę więcej niż wydam na nowe.
    A pracy będę szukała w zawodzie bez względu na umowę. Zrobię dodatkowe kursy.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Ja zaczynając starania miałam prace ale na umowe na czas określony. Na rok. Bez własnego mieszkania. Wynajmowalismy. W październiku po poronieniu rzuciłam prace. Męczyłam się tam. Teraz jeżdżąc do łodzi wydajemy oszczędności. Trochę pozyczylismy ale już oddaliśmy. Mieszkamy kątem u rodziców. Niewiem skąd weźmiemy kasę na dalsze leczenie. Oszczędności się skończyły. Tylko to co mąż zarobi na bieżąco. Ja pracy dalej nie mam. Ale cały czas się staramy. Nasza rodzina nie pozwoli nam na zaprzestanie starań z braku kasy. Będą nam ją pewnie wciskać jak tylko będą mogli. Mieliśmy budować dom. Ale nie mamy za co. Także wizja przyszłości kiepska ale będę walczyła o dziecko. Mogę mieszkać z dzieckiem w jednym pokoju. Ale jeżeli się już pojawi to będzie najbardziej kochanym i najszczęśliwym dzieckiem na świecie. Nawet jak będziemy we trójkę w jedynie pokoju do końca życia. To będzie najlepszy czas w życiu. O ile spędzimy je we troje...
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Kasia_88 piękne słowa :* Na pewno wszystko się wam ułoży. Tylko trzeba na wszytko czasu a za kilka lat terazniejszy czas będzie tylko wspomieniem :*

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Oby. Chociaż nie wierze ze kiedyś będzie lepiej. Ciąża jest dla mnie tak abstrakcyjna rzeczą. Jakoś nie wierze ze kiedyś mogę zostać matką. Zawsze miałam pod górkę. Nic nie mogłam doprowadzić do końca bo zawsze coś się nie udawało. Dlaczego teraz miało by sie udać? Domu też raczej nie wybudujemy. Chociaż cały czas probojemy. Ale to wszystko jest zbyt piękne żeby było prawdziwe.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów