Strona 106 z 520
Pokaż wyniki od 1,051 do 1,060 z 5198

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Szafirek , swietnie !!!
    Teraz do dzieła

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Szafirek, zazdroszczę... a mi odwrotnie. Dostalam wyniki i połowa z nich jest zawyżona

Harhor, ściskam ;* wyregulujesz i bedzie Oki

Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    asiafaj dziękuję

hathor, ja regulowałam swoje hormony 5 lat.. Niedoczynność i hashimoto. Przez chwilę wpadłam w nadczynność. A teraz jest idealnie.
    Tobie się uda raz dwa wszystko wyregulować- zobaczysz

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Dzięki za słowa pociechy

Senior Member Awatar panna-nienormalna
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-08-03 zobacz kalendarz
    Nela, starajcie się już, kasy zawsze będzie za mało, albo czegoś brakować do kupienia, przykład moich znajomych, którzy są książkowym ideałem jeśli o posiadanie chodzi, mają naprawdę wszystko, ale nie dziecko, bo tego nie da się kupić.
    Ja miałam umowę, a po poronieniu chciałam coś zmienić i znaleźć coś innego, nie zdążyłam ale w ogóle nie żałuję, mamy co jeść, mam zaradnego męża, a i ja dorabiam trochę jak coś się trafi, pieniądze w ogóle nie mają znaczenia jak widzisz to cudowne maleństwo na usg, ono wszystko czyni prostszym

Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Mama 2 Aniołków [*], staram się o pierwszą szczęśliwie zakończoną ciążę
    Ja na początku w swojej firmie byłam zatrudniona na umowę o dzieło... Zaczęłam chorować na helikobakter i wymusiłam na szefie umowę o pracę. Dostałam na czas nieokreślony ale na minimalną... Ale nie narzekam. W ciągu roku dostałam dwie podwyżki i mam nadzieję, że da mi kolejną. O to co będzie w firmie jak znów zajdę w ciążę się nie martwię, bo wszyscy mi kibicują abym zaciążyła :P
    Pawełek[*] 19 tc - 04.03.2017 r
    Aniołek[*] 8 tc - 30.06.2017 r.

"Nienarodzone dzieci nie odchodzą...one tylko zmieniają datę swojego przyjścia na świat"

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez Asia1487 Zobacz posta
    Asiajaf, tylko skromną pielęgniarkę.
    Asiafaj no to piąteczka!

Cytat Zamieszczone przez Hipp Zobacz posta
    Asiafaj no to piąteczka!
    Ups pomyłka teraz zauważyłam. Asia1487 sorki

U nas też jak zaszła w pierwszą ciążę sytuacja materialna nie była stabilna. Byliśmy 2 lata po ślubie i chcieliśmy się ustatkowac. Mieliśmy wybór albo kredyt na mieszkanie albo wracamy do domu moich rodziców robimy remont (rodzice dół my gora). Chcieliśmy mieć dziecko a gdybyśmy wzięli kredyt nie moglibyśmy sobie pozwolić na dziecko z tego względu ze nie miałam stabilnej pracy. Zaszlam w ciążę w wynajętym mieszkaniu i w trakcie ciąży wróciliśmy do rodziców. Mąż zrobił remont ja w tym czasie byłam na zwolnieniu i miałam płatny. Mąż sam zrobił wszystko więc nie placilismy ekipie jak skończył znalazł bez problemu prace A ja czekałam spokojnie na rozwiązane obecnie mąż ma stałą pracę ja nie pracuje ale chcemy drugie dziecko bo wiem ze nigdy nie byłoby dobrego momentu. Siedzę z dzieckiem w domu bo nie mam z kim go zostawić żebym mogła iść do pracy. Do przedszkola dopiero od 3 lat potem dopiero ja do pracy a nie chce dużej różnicy między naszymi malenstwami pokrótce o mnie
    Ostatnio edytowane przez kloniki25 ; 23-04-17 o 12:28

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów