Strona 105 z 331
Pokaż wyniki od 1,041 do 1,050 z 3309

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Witam nowe Staraczki :*

Ale Wam zazdroszcze tego testowania!! Trzymam mocno kciuki za II kreseczki
    Ja staranka zaczynam w czerwcu. Na razie się lecze i już nie mogę się doczekać zielonego swiatełka na staranka!!!

I jeszcze mam pytanko do Was... jakoś zebrało mi się przy tej pogodzie na przemyślenia i wątpliwości...- będę się starać o swoją drugą dzidzię (pierwszą straciłam) i zaczynam obawiać się kosztów posiadania dziecka. Chwilowo pracę ma tylko mój narzeczony, ja swoją rzuciłam bo przeprowadziliśmy się zagranicę. Wiem,że w ciągu paru miesięcy/ pół roku bym znalazła jakąs fajną, ALE jeżeli zajdę w ciążę w tym czasie.... to zostanie tylko pensja N., a ze staraniami boje się czekać kolejne pół roku bo i tak mam ogromne problemy ginekologiczne.
    Dziewczyny... czy warto tę kwestie roztrząsać, czy iść na całość i jakoś się ułoży? Jak to było u Was- zadbałyscie najpierw o stabilość finansową czy najważniejsza była ciąża bez względu na wszystko?
    Buziaki!!

2. dzieckozakupy.pl
    Kasia, no rzeczywiście majówka będzie obfita w sikańce :P

Asia, trzymam kciuki aby staranka owocne się okazały :P

Nela, to chyba każdy inaczej do tego podchodzi i każdy układ jest ok To indywidualna kwestia
    My mamy duży kredyt i nie wyobrażam sobie, abyśmy mieli niezabezpieczoną sytuację finansową, bo zwyczajnie nie dałoby mi to spać spokojnie.

Cytat Zamieszczone przez nela_90 Zobacz posta
    Witam nowe Staraczki :*

Ale Wam zazdroszcze tego testowania!! Trzymam mocno kciuki za II kreseczki
    Ja staranka zaczynam w czerwcu. Na razie się lecze i już nie mogę się doczekać zielonego swiatełka na staranka!!!

I jeszcze mam pytanko do Was... jakoś zebrało mi się przy tej pogodzie na przemyślenia i wątpliwości...- będę się starać o swoją drugą dzidzię (pierwszą straciłam) i zaczynam obawiać się kosztów posiadania dziecka. Chwilowo pracę ma tylko mój narzeczony, ja swoją rzuciłam bo przeprowadziliśmy się zagranicę. Wiem,że w ciągu paru miesięcy/ pół roku bym znalazła jakąs fajną, ALE jeżeli zajdę w ciążę w tym czasie.... to zostanie tylko pensja N., a ze staraniami boje się czekać kolejne pół roku bo i tak mam ogromne problemy ginekologiczne.
    Dziewczyny... czy warto tę kwestie roztrząsać, czy iść na całość i jakoś się ułoży? Jak to było u Was- zadbałyscie najpierw o stabilość finansową czy najważniejsza była ciąża bez względu na wszystko?
    Buziaki!!
    Kochana, zawsze możesz poszukać na razie byle jakiej pracy na umowe, żeby w razie wu mieć zabezpieczenie finansowe, płatne chorobowe, a później macierzyński niby należą się jakieś pieniążki od państwa, ale do czasu urodzenia dziecka niestety nie, dopiero jak juz urodzisz.

Ja w tym miesiącu niestety nie będę testowała, ponieważ dzisiaj 3 dni przed czasem dostałam @, ale jak już się miesiączka skończy to staramy się dalej

Dzięki dziewczyny!! :*

Sytuacje miałam bardzo stabilną (wlasne mieszkanie, samochod, stala praca), ale milość nie wybiera narzeczony jest obcokrajowcem no i się wyprowadziłam. Ciężko żyć w obcym kraju, ale może jakoś się rozkręcimy. Narzeczony ma swoją firmę, dopiero początki, ale idzie mu super, jednak mała obawa zostaje. Wiadomo,gdybym miała tam prace to chociaż macierzyński bym miała... ale boje się czekać te pół roku ze względów zdrowotnych. W najgorszym wypadku wrócę do Polski w ciąży. Dzięki :*

Senior Member Awatar Asia1487
    Mieszka w
    Podkarpacie
    O mnie
    Jestem mamą i staram się o drugie maleństwo
    Dzieki dziewczyny :-*Ja tez za nas wszystkie trzymam kciuki Ciekawe ktora zacznie styczniowy wątek

Nela, ja miałam tak że od początku po ślubie starałam się o w miarę dluga umowę o pracę,żeby potem mieć wyplacany przynajmniej macierzyński. W końcu trafiłam w szpitalu na umowę na zastępstwo więc wiedziałam że przynajmniej do porodu mam spokojna sytuację finansową a jak mi się umowa skonczyla to przejal Zus wyplacanie zasilku. W tej chwili pracując w przychodni nam umowę do konca roku. Ale z tego co wiem do porodu zwolnic mnie nie moze więc spoko. A o prace sie nie martwię bo w tym roku iles tam pielęgniarek idzie na emeryturę więc w razie czego znajdę nowa pracę.

Ooooo Asia ! Mamy medyka w zespole, super

U mnie dziewczyny juz spadła temperatura do normy

Senior Member Awatar *Mira
    Mieszka w
    Chorzów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-10-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez asiafaj Zobacz posta
    Ooooo Asia ! Mamy medyka w zespole, super

U mnie dziewczyny juz spadła temperatura do normy
    U mnie w styczniowym cyklu tez spadła. Teraz ten spadek ma 15 tygodni i na usg macha nogami na potege, także to nic nie znaczy

31.12.2016 - Aniołek (*) 8 tc.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ja się pochwalę, że moje TSH wynosi 0,703 idealne!! ale mnie to cieszy, pierwszy raz od wielu lat mam idealne TSH

nela90 decyzję o maleństwie można odkładać w nieskończoność, a to brak pracy, a do praca ale z kiepską umową, a to jakieś problemy rodzinne, a to zdrowotne. Wciąż coś. Więc jak będzie zielone światło od lekarza to działajcie, reszta się ułoży.

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Senior Member Awatar Asia1487
    Mieszka w
    Podkarpacie
    O mnie
    Jestem mamą i staram się o drugie maleństwo
    Asiajaf, tylko skromną pielęgniarkę.

Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    U nas to było tak, że przy pierwszej ciąży mialam umowę na czas nieokreślony, ale macierzynski liczyli mi z minimalnej krajowej, więc malutka.. a potem bylam na bezplatnym wychowawczym przez pół roku i szukalam nowej pracy. Jak już znalazlam to chcialam popracować z rok przed kolejną ciążą, żeby sobie poukładać sytuację. Ale mogliśmy sobie na to pozwolić, bo mój synek ma teraz 2,5 roku więc to jest dobra różnica wieku. Zresztą po cc nie chcialam za szybko zachodzić w kolejną. A koszt utrzymania dziecka dla mnie był pozytywnym zaskoczeniem. Dopiero prywatny żlobek jest ciężki dla budżetu. I wyprawka przed porodem,jeśli to pierwsza ciąża.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów