Strona 104 z 533
Pokaż wyniki od 1,031 do 1,040 z 5326

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez Ceruleum Zobacz posta
    kasia_88 byłam w Invimedzie w tym tygodniu i tam właśnie gin powiedział mi, że nie wie co mi poradzić i nie ma dla mnie propozycji kolejnych badań i że mogę spróbować in vitro. W bocianie byłam przy okazji różnych badań, ale oni też już nie za bardzo wiedzieli, co ze mną zrobić. Tak jak pisałam, jeszcze spróbuję tego immunologa od poronień, może on coś wymyśli
    Ja pierdziele co za bzdura! Co to za lekarze kretyni. Przeciez in vitro jest wtedy gdy nie możesz zajść w ciążę. Co z tego ze in vitro się powiedzie jak możesz poronic bo to z utrzymaniem jest problem. Właśnie prof Malinowski powiedział ze w takich przypadkach żadne in vitro.
    Jeżeli masz wolne kilka tys to możesz spróbować w lodzi jak zależy Cu na czasie to ja będę rezygnowala z wizyty która mam 4 maja. Moge wspomnieć że mam kogoś na moje miejsce i Ty wtedy tam zadzwonisz. I jadąc do niego na pierwszą wizytę lepiej już mieć kasę bo wtedy d razu robi wszystkie badania z krwi i nasienia. Mniej jeżdżenia. Podobno nie przyjmuje badań robionych gdzie indziej. Niewiem bo nie miałam badań specjalistycznych ani immunologicznych. Możesz wziąć. Może akurat mniej każe zrobić. Ja miałam komplet badań bo nie miałam nic.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

2. dzieckozakupy.pl
    Osobiscie uwazam, ze leczenie poronien in vitro mija sie z celem, bo przeciez ciaze sa. Ewentualnie mozna sprobowac z nasieniem dawcy, ale to juz inna historia. Ja bylam stalym bywalcem kliniki Angelius, bo mialam nam wlewy na nk, ale zaden z lekarzy nigdy nie wspomnial nawet in vitro.

Senior Member
    paatryszka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Kasiu a czemu rezygnujesz z wizyty 4 maja?udało się przyspieszyć termin?

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cytat Zamieszczone przez paatryszka Zobacz posta
    Kasiu a czemu rezygnujesz z wizyty 4 maja?udało się przyspieszyć termin?
    Patryszka pisałam o tym wcześniej. Gadałam z babka w przychodni. Poleciła żeby przyjść na wizytę dopiero wtedy jak juz wszystkie wyniki będą. Szkoda kasy na wizytę i na dojazdy. Wyniki histeroskopii beda dopiero za 5 tyg i najlepiej dopiero wtedy jechać. Także dlatego będę odwoływać wizytę.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

zgadzam się z Arwen, przecież zachodzisz w ciążę. To jej utrzymanie jest problemem, więc in vitro można powtarzać co chwilę i znów byś biedna traciła bez odpowiedniego leczenia
    Ostatnio edytowane przez asiafaj ; 22-04-17 o 10:43

Senior Member Awatar Tiki-Taka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-13 zobacz kalendarz
    Data
    13,09,2017
    A robiłaś sobie badanie na toxoplazmoze?

Dziewczyny ja też jestem tego zdania ze im vitro może za bardzo nie pomoc jeśli jest problem z utrzymaniem się ciąży. A z resztą jeszcze przed in vitro można spróbować inseminacji.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Szafirek
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2018-03-15 zobacz kalendarz
    Mikallo dzięki za informacje.

hathor, no jeśli to normalne to trochę wyluzuję z tymi skokami temperatury. Skoro zakończone starania to trzymam kciuki by okazały się owocne

Dziś upuściłam krew na tarczycowe badania, zobaczymy co i jak. Aż się boję czym mnie teraz zaskoczy moja jakże cudowna tarczyca.
    My ten miesiąc nie poszaleliśmy, więc czkam właściwie na @. Jakoś oboje nie mieliśmy siły. Chociaż kilka prób było więc nie mówię, że na pewno się nie udało. Co ma być to będzie.

Do sukcesu nie ma windy, trzeba iść schodami..

Ale bedzie testowania od weekndu majowego )) już się nie moge doczekać pierwszych dwóch kresek, a pozniej nastepnych i następnych...
    Musimy w końcu jakoś z przytupem zaczac 2018 rok

My tez w trakcie działań, zobaczymy czy tym razem się uda

Senior Member Awatar Asia1487
    Mieszka w
    Podkarpacie
    O mnie
    Jestem mamą i staram się o drugie maleństwo
    My też zakończyliśmy starania. Pozostaje czekać.....

Mąż poszedł na 2 zmianę do pracy, a synuś jeszcze śpi. Zmęczył się bo przed pojsciem do praca tata chciał go ostrzyc i wykąpać. A Antoś nie cierpi się strzyc. Ale co jakiś czas musimy go ostrzyc bo ma gęste włosy i szybko mu rosną.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów