Strona 100 z 468
Pokaż wyniki od 991 do 1,000 z 4679

Chcę zostać mamą w 2018 roku !

Cytat Zamieszczone przez kloniki25 Zobacz posta
    Dziewczyny nie nadążam za wami
    a wracając do tematu... Dziewczyny a wasi mężczyźni badali się? Może to po ich stronie leży problem...
    Namawiam męża na badanie, podobno 30% wczesnych poronień to przez czynnik męski.

Aniołek 13tc[']

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez asiafaj Zobacz posta
    To ja zrobię prolaktyne jesli sie nie udało tym razem. Bo to trzeba do któregoś dnia cyklu ?5?
    Przed majówką będe badać prolaktynę po obciążeniu, mi lekarz zalecił 19-21dc dlaczego nie wiem zapytam się przy kolejnej wizycie.
    Na 100% będzie wyniki grubo ponad normę, w sumię zastanawiam się czy nie kupić castaginusa w aptece.

Aniołek 13tc[']

Mayo 21 dc ponieważ wtedy się sprawdza po owulacji czy ona była a jeśli jej nie było to czy nie jest spowodowane wysoką prolaktyną. U mnie nic by to nie dało bo mam bardzo nieregularne cykle od grudnia jak zaczęłam pić inofem. Myślę że castagnus za wiele nie pomoże lepiej poczekać na badanie iść do lekarza niech da leki na receptę na prolaktyne.

Rossiczka ja chciałam na aplikację ogólną później na sędziego ale...to jest środowisko do którego baaaardzo ciężko wejść więc odpuscilam i też będę obstawiać radcę prawnego ☺ oj wypadek był straszny chwila dosłownie brała żeby mi głowę odcieło bądź zmiażdżyło - 3 dni po ślubie i to w moje urodziny...ale ktoś tam nade mną czuwa ☺ także mocno na moim zdrowiu się to odbiło ☺

Kurde, dziś stwierdziłam rano, że się nakręcam. Żadnych badań więcej nie robię, niż te pakiety na trombofilię, jak będę u speca-gina od niej to zapytam, czy suplementy, które na nią biorę nie mają jakiegoś negatywnego wpływu. Trzeci cykl starań, a w sumie to rzetelnych to drugi, więc muszę wrzucić na luz. Kongo w pracy, kongo z budową domu, ogólne zmęczenie- to nie pomaga. Jeśli w wakacje się nie uda, to wtedy zacznę panikować.
    A jeśli zacznę szybciej, proszę mnie opieprzyć

Cytat Zamieszczone przez Rossiczka Zobacz posta
    mój mąż dzisiaj o ciąży powiedział swojej mamie, na co usłyszał "acha". co za małpa.... a jeszcze 1 kwietnia na urodzinach Tobiasza gadałą jak to wnuki liczy się na sztuki i każda sztuka jest cenna. Mój T. to jedynak jakby co
    Tak się zagotowałam, że głowa mała
    Teściowa <3 moja ma podobnie, wiec jeśli okaże się że jestem w ciąży to na pewno nie będzie zadowolona, bo ma już 2 wniczki i 3 w drodze ale nie ma się czym przejmować moim zdaniem

Senior Member Awatar Niuniabella
    O mnie
    Mama 2 Aniołków [*], staram się o pierwszą szczęśliwie zakończoną ciążę
    Kloniki, ja jestem po 1 stracie ciąży, gdzie udało się zajść od razu przy pierwszych staraniach. Mój mąż sam z siebie zapisał się najpierw do urologa. On stwierdził, że mąż jest w 100 % zdrowy i bardzo płodny. Zobaczymy on maja albo czerwca jak teraz pójdzie ze staraniami
    Pawełek[*] 19 tc - 04.03.2017 r
    Aniołek[*] 8 tc - 30.06.2017 r.

"Nienarodzone dzieci nie odchodzą...one tylko zmieniają datę swojego przyjścia na świat"

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar hathor
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą i chcę być jeszcze raz:)
    Nie robimy wnuków dla rodziców, tylko dzieci dla siebie. Jeśli są szczęśliwi, to super, a jeśli nie to ich sprawa...
    Ja dziś zrobiłam komplet badań na tarczycę i teraz czekam na wyniki. Trochę mnie pani nastraszyła, bo udało mi się upolować cudem wizytę na wtorek u endokrynologa mojego, a babka w recepcji mi powiedziała, że na wynik przeciwciał mogę czekać kilka dni:/
    Ale mam nadzieję, że wszystko się zgra terminowo.
    A ja mam dziś owu i zaczęliśmy się już starać, więc za mnie też trzymajcie kciuki, żeby po majówce były II

Hathor, trzymam za owocne starania
    Wyniki powinny być do wtorku, bez przesady jest dopiero przed godziną, mają pełne 2 dni

Niuniabella no to fajnie ze twój facet sam z siebie się zgodził na badania. Moja znajoma starała się ponad rok robiła różne badania wydała mnóstwo kasy i wyniki miała ok. W końcu namówiła męża poszedł i okazało się ze ma 1% zdrowych plemikow. Potem rozmawiałam z moją gin i powiedziała ze tak na prawdę to facet powinien badać się pierwszy bo jego badanie kosztuje grosze w porównaniu z naszymi. A może od razu sprawdzić czy po jego stronie leży problem.
    Co do tesciowych... hmm ja mam teściowa spoko sama mówi ze już rodzeństwo by się przydało dla małego. Ale mnie wkurzaja inne gatki życzliwych znajomych. "Zróbcie sobie drugiego będziecie mieć 500+" albo jak już jest ktoś w ciąży ooooo kolejna ciąża... zarobi 500 zl. Wogole jak można dziecko porównywać do pieniędzy??? Czy jest czy nie ma tego 500+ dziecko jest wyczekiwane i na pewno każda z nas bez tych pieniędzy chciałaby swoje upragnione maleństwo. A tak mówić mogą chyba tylko ci co nie kochają na prawde...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów