Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Jaka jest u Was woda?

Jaka jest u Was woda?

No właśnie, jaką macie wodę w kranie? Bo u mnie jest okropna i nie da się jej pić, ale też po ugotowaniu jest niedobra. Pomyślałam, żeby kupić takii system uzdatniania wody: http://www.wariant.org.pl/takiego-sy...zcze-nie-bylo/ . Co o tym sądzicie warto? Bo czytałam, że woda zyskuje nie tylko lepszy smak, ale również właściwości prozdrowotne.

2. BabyApp
    To chyba warto. Ja mam twardą wodę i dużo kamienia w czajniku, a pralka pewnie się tam już psuje.

Junior Member
    Luuna

O mnie
    21.05.2017 <3
    Cytat Zamieszczone przez mirrka25 Zobacz posta
    No właśnie, jaką macie wodę w kranie? Bo u mnie jest okropna i nie da się jej pić, ale też po ugotowaniu jest niedobra. Pomyślałam, żeby kupić takii system uzdatniania wody: http://www.wariant.org.pl/takiego-sy...zcze-nie-bylo/ . Co o tym sądzicie warto? Bo czytałam, że woda zyskuje nie tylko lepszy smak, ale również właściwości prozdrowotne.

Rozmawiałam dziś z doradcą Piotrem Pisarskim i my się chyba wlaśnie na tą ecoperle zdecydujemy mnie przekonuje ten wkład ecoperla elixir bo dzięki niemu woda jest nie tylko czysta ale i alkaliczna

Junior Member
    Pia1984

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    16.03.2017 <3
    Data
    16.03.2017 <3
    Nawet nie wiecie jak się cieszę, że taki temat istnieje! <3

Jestem świeżo upieczoną mamą, a do tego łuszczycowcem. Dermatolog poleciła mi zamontowanie jakiegoś urządzenia do zmiękczania wody, bo ma pomóc w leczeniu mojej choroby a przy okazji być idealną do kąpieli maluszka tuż po narodzeniu. Filipek ma już miesiąc a my dalej nie kupiliśy zmiękczacza . Szukam porady jakie urządzenie wybrać albo na co zwrócić uwagę
    ps. odwrócona osmoza odpada, bardzo mi się podoba ale potrzebuję uzdatnienia na cały dom

Senior Member Awatar Myszka19
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-06-03 zobacz kalendarz
    No niestety w większości kranów w Polsce leci dość twarda woda. Pomijając to jaka jest dla naszego zdrowia to może być bardzo zła dla sprzetów w domu. Przez to zakamienia się na przykład pralka ( czy też spłuczka w toalecie - z czym sama ostatnio miałam do czynienia).

Nie wiem czy jest sens kupowania codziennie butelki mineralnej wody. Produkuje się w takiej sytuacji masę śmieci. Proponowałabym zajrzeć sobie na stronę:
    http://cosmowater.pl/

Jest tutaj możliwość poczytania sobie o filtrach, które montuje się na stałe . Może ktoś coś takiego w domu ma?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów