Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

2 latek budzi się w nocy i chce spac tylko mama

2 latek budzi się w nocy i chce spac tylko mama

Moja córka ma 2 latka. Spodziewam się za miesiąc kolejnego dziecka. Dlatego tez zdecydowałam się zabrać córce smoczka. Dostawała go tylko na noc. Kładąc ja spać dostawała butelkę i smoczka. Wychodziłam z pokoju i gasilam światło. Budziła się 2 razy ale to nie był problem. Bardzo dobrze zniosła zabranie smoczaka i szybko zapomniala. Musiałam jednak zmienić metodę zasypiania. Butelka i siedzialam z nią póki zasnela. Przez pierwszy tydzień budziła się 4,5 razy. Gdy byłam zmęczona nad ranem brałam ja do siebie. Teraz budzi się co godzinę i nie chce się uspokoić póki nie wezmę jej do siebie. Mogła bym się nie to zgodzić gdyby nie to ze za chwile będę rodzic. Nie wiem co zrobić. Jak na nowo nauczyć ja spania u siebie. Co zrobić żeby nie budziła się tak często.

2. dzieckozakupy.pl
    Administrator Awatar Kasia
    Mieszka w
    Sulejówek
    Może coś jej dolega? Wyrzynają się kolejne zęby? Boi się czegoś? Warto dociec przyczyny bo bez tego może być ciężko coś poradzić.

To chyba kwestia przyzwyczajenia lub wychowania, ale malec może tez się bać. Rozważałaś wizytę u psychologa?
    aktywna staraczka

Ja wiem z doświadczenia swojego i innych mamusiek że odstawianie smoczka to moze być istny horror, myślę ze tu jest przyczyna. Jeśli nic córkę nie boli to po prostu tęskni za smoczkiem, przyzwyczai się tylko potrzeba czasu.

Member Awatar mamaagniesia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-01 zobacz kalendarz
    Tak sobie pomyślałam, że skoro córa uspokaja się dopiero w Twoim łóżku to może warto dla dzidzi zainwestować w łóżeczko dostawne do waszego łóżka a córa by spała z wami wtedy? Bo ja mam właśnie taki plan na przyszłość ;p syn ma 4 lata i śpi z nami, zwłaszcza w ciągu tygodnia gdy mąż wyjeżdza do pracy. I jak sobie myślałam o ciąży i spaniu to wymyśliłam sobie właśnie to łóżeczko dostawne. Szukałam w necie i znalazłam cudeńko Odpowiada na wszystkie moje potrzeby, do tego jest ładne. Jedną ręką możesz opuścić jednen z boków, są 4 kółka więc łóżeczko jest mobilne, ma funkcję, że można zrobić z niego kołyskę oraz gdy dziecko ulewa i trzebaby było trochę podnieść łóżeczko to też ma opcję zmiany konta nachylenia. Ja mam zabudowane łóżko do ziemi, i też nie ma z tym problemu, żeby je dostawić także tylko czekam aż zajdę w ciążę Sprawdź sobie to jest łożeczko z Chicco z serii Next to me, być może będzie to rozwiązanie waszego problemu ze spaniem, wszyscy będzie obok siebie i będziecie spać spokojnie Daj znać bakhita jak udało wam się to rozwiązać

Senior Member Awatar gonia7777
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez mamaagniesia Zobacz posta
    Tak sobie pomyślałam, że skoro córa uspokaja się dopiero w Twoim łóżku to może warto dla dzidzi zainwestować w łóżeczko dostawne do waszego łóżka a córa by spała z wami wtedy? Bo ja mam właśnie taki plan na przyszłość ;p syn ma 4 lata i śpi z nami, zwłaszcza w ciągu tygodnia gdy mąż wyjeżdza do pracy. I jak sobie myślałam o ciąży i spaniu to wymyśliłam sobie właśnie to łóżeczko dostawne. Szukałam w necie i znalazłam cudeńko Odpowiada na wszystkie moje potrzeby, do tego jest ładne. Jedną ręką możesz opuścić jednen z boków, są 4 kółka więc łóżeczko jest mobilne, ma funkcję, że można zrobić z niego kołyskę oraz gdy dziecko ulewa i trzebaby było trochę podnieść łóżeczko to też ma opcję zmiany konta nachylenia. Ja mam zabudowane łóżko do ziemi, i też nie ma z tym problemu, żeby je dostawić także tylko czekam aż zajdę w ciążę Sprawdź sobie to jest łożeczko z Chicco z serii Next to me, być może będzie to rozwiązanie waszego problemu ze spaniem, wszyscy będzie obok siebie i będziecie spać spokojnie Daj znać bakhita jak udało wam się to rozwiązać
    Dwulatek jest juz za duzy na takie łózeczko. Ewidentnie mała przyzwyczaiła sie do spania z rodzicami i teraz sie buntuje. Musiszb yć konsekwentna, zwłaszcza, ze niedługo będziesz mieć w łóżku także noworodka. Spanie z dwulatkiem i maluszkiem razem nie jest bezpieczne, bo dziecko sie podczas snu kręci i może niechcący zrobić malcowi krzywdę. Musisz pocierpiec i być konsekwnetna, czyli nie brac jej do łózka, az się przyzwyczai do nowego sposobu spania.

Member Awatar mamaagniesia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-01 zobacz kalendarz
    Gonia no jasne, że dwulatka za duża, ale myślałam o dzidzi

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów