Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

wrażliwe oczy

Senior Member
    zeberka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-04-04 zobacz kalendarz

wrażliwe oczy

Mam bardzo wrażliwe oczy, wystarczy dym a już pieką, łzawią, podobnie na wietrze, jest to mega irytujące, kupuję różne krople, właśnie skończyły mi się jedne i szuakm innych bo słabo działały, stosujecie jakieś krople i coś polecicie?

2. dzieckozakupy.pl
    Mój mąż na to samo narzeka, więc podpinam się i tez czekam na rady. Miał jakieś krople ale nic mu nie pomagały, robil tez takie ćwiczenia żeby na zmiane blisko i daleko patrzeć, dawać im odpocząć np przy komputerze ale tak na dłuższą skalę to się dalej z tym męczy.

Senior Member
    Milla

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-27 zobacz kalendarz
    Idź do okulisty, ale takiego dobrego. Sama też mam problem z oczami, które ciągle mi łzawią, a wystarczy do tego odrobina słońca czy wiatru. Oczy mogą mieć stan zapalny, który trzeba byłoby wyleczyć, u mnie niestety tak łatwo nie jest i pomimo leczenia nadal mam problem. Najprawdopodobniej będę musiała zmienić okulistę.

Junior Member
    monia1989

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-19 zobacz kalendarz
    Zajrzyj do poradnika https://www.acuvue.pl/zdrowie-oczu/w...o-zdrowie-oczu, gdzie znajdziesz potrzebne wskazówki odnośnie dbania o oczy. Jeśli te porady nie pomogą, koniecznie idź do okulisty, żeby ten zastosował odpowiednie leczenie. Niegdyś miałam spory problem z pieczeniem oczu, głównie przez pracę przed komputerem, ale dzięki poradom udało mi się z tym uporać.

Member
    angela82

Mieszka w
    Łódź
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-11-30 zobacz kalendarz
    Data
    2013-11-30
    Jakoś nie jestem fanką kropli do oczy a szczególnie tzw sztucznych łez. Gdzieś czytałam opinię, że tego typu krople niepotrzebnie wysuszają oczy. Zamiast przynosić ulgę wrażliwym oczom moją im przynosić kolejne kłopoty. Polecam zapoznać się z tym artykułem: https://zdrowie.enel.pl/artykul/zmeczone-oczy Jest on co prawda skierowany do osób, które odczuwają dyskomfort z powodu zmęczonych oczu ale wydaje mi się, że osoby o wrażliwych oczach też znajdą tam kilka cennych rad.
    Na pewno gdy mamy wrażliwe oczy ważne jest używanie kosmetyków hipoalergicznych. Szczególnie jeśli chodzi o tusz do rzęs, płyn do demakijażu czy krem pod oczy warto wybierać taki dla wrażliwych oczu. Nasze oczy cały dzień narażone są na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych po co więc dodatkowo podrażniać je nieodpowiednimi kosmetykami.
    Można również zacząć łykać suplementy zawierające luteinę z cynkiem i selenem czy antocyjany (szczególnie ich dużo w borówkach i jagodach). Są to składniki wpływające na jakość naszego widzenia i łagodzą podrażnienia.
    Gdy nasze oko jest podrażnione warto szukać produktów zawierających takie składniki roślinne jak nagietek, świetlik lekarski, starzec popielaty czy fluorek wapnia, krzemionka lub węglan magnezu.

Senior Member
    zeberka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-04-04 zobacz kalendarz
    kupiąlm sobie krople hialeye free, fajnie działają, jak sobie zakroplę rano to mam wiele godzin spokoju, skład mają dobry, sporo tam wyciągów roślinnych, grunt że pomagają

Senior Member Awatar blues27
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2009-09-25 zobacz kalendarz
    Też mam takie wrażliwe oczy. Używam Starazolin Hydrobalance.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów