Strona 99 z 167
Pokaż wyniki od 981 do 990 z 1669

Listopadówki 2017

Senior Member Awatar beeecia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-06 zobacz kalendarz
    Ja czuję już od ok tygodnia /półtora, ruchy delikatne, od środka tylko i też tylko w pozycji leżącej i jak się skupię akurat na tym i akurat Młody fika. Teraz już 17+6 tc i liczę na corazinteensywniejsze odczucia

Dzisiaj byłam z mężem w tk maxx i stwierdziłam że body dla dziewczynek są takie ładne a dla chłopców takie szare bure ( no i był fajny kombinezon na 3/6 m-cy taki gruby, ciepły, w przecenie za 25zl, mąż oczywiście chciał już kupić ale to przystopowalam że jeszcze za wcześnie

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar sonne
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-12 zobacz kalendarz
    Data
    2015-05-12
    Super Solenizant.100 lat. I cudny tort.

Solenizant prze cudny. Gratuluję udanej imprezy.

Senior Member
    aaga

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-03 zobacz kalendarz
    Ale tu spokojnie.
    Ja dalej walcze z bólem gardła, ale do lekarza nie chcę iść. Jeszcze mi antybiotyk będzie chciał dać.
    A Wy jak się czujecie? Mnie brakuje sił na cokolwiek, a tu roboty przy 3 w domu sporo, a jak czegoś od razu nie zrobię to potem nadążyć ciężko. Do tego wczoraj w Kościele mi się słabo zrobiło.
    I ruchów dalej nie czuję.
    Oj chyba jakieś gorsze dni mnie dopadły...
    "Kropla miłości znaczy więcej niż ocean rozumu..." -Blaise Pascal

Córki: 04.05.2009 i 12.08.2011
    Syn - 22.09.2015
    Aniołek - 04.08.2012[*]

Senior Member
    agnis

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    aaga spróbuj tantum verde w areozolu i halls. Ja też się nasmarowałam amolem - gardło i uszy, włożyłam sobie waciki nasączone amolem i jak mi poszedł katar tak ciekło non stop a miałam wyjazd do teściów i szwagierki na urodziny jej dzieci - 200 km więc ledwo dojechałam. Jeszcze mnie przez szybę przygrzało + korki i pierwszy raz zwymiotowałam. Ale już lepiej się czuję, dziś normalnie w pracy i rano szybkie prasowanie bo u nas się ochłodziło.
    Ja dopiero 14 tydzień więc ruchów jeszcze nie czuję
    beecia za 25 zł to trzeba było wziąć bo za tyle to potem możesz odsprzedać nawet jako używany. A jak będzie trzeba to akurat nie będzie albo drogie. Ja się zastanawiałam w reserved za 45 zł kupić ale został tylko rozmiar 56 więc odpada. Ja byłam na szmatkach i nie mogłam się oprzeć pajacykowi - uniwersalny w żółte kaczuszki i wyglądał jak nowy więc wzięłam

Senior Member Awatar Taszka82
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-15 zobacz kalendarz
    Cudny roczniak. Wszystkiego najlepszego

Ja zamówiłam pierwszą rzecz dla maluszka - chustę

aaga, ja też nie mam na nic siły, normalnie zero energii. Rano jeszcze jak cię mogę, ale po południu zmuszam się, żeby ręką ruszyć. A jak śpię czuję się jak połamana. To z braku ruchu. Chcę się wybrać na basen popływać troszkę, ale to musiałabym z rana, a rano pracuję. Sobota najbliższa zawalona festynami u dzieci i urodzinkami kolegi, może niedziela...
    Aniołek 08.2008
    Syn 05.2010
    Córa 10.2012

Junior Member
    edycia90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-04 zobacz kalendarz
    To moja pierwsza tak wysoka ciąża i szczerze mówiąc nie mam zielonego pojęcia czego mam oczekiwać jeśli chodzi o pierwsze ruchy maleństwa. Co prawda słyszę i czuje bulgotanie w brzuchu ale nie wiem czy to ruchy czy po prostu dźwięki z rzoladka na które wcześniej nie zwracalam uwagi

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Mam-ka24
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2013-09-19 zobacz kalendarz
    Ja czuję od paru dni dopiero. (18 tydzien ciąży ) i też zazwyczaj wieczorkiem jak się położę, to wtedy dość często dzidzia sie rusza

Anetula ale słodziak ten Solenizant ) najlepszego dla niego

JA dziś do dermatologa, na konsultacje i niech mi posprawdza te pieprzyki, swędzące. Poza tym robi mi sie wyspka jak jestem na słońcu- oczywiscie anwet jak mam zakryty brzuch to i tak mnie wysypuje..po jakims czasie znika. ;/

Senior Member Awatar Taszka82
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-15 zobacz kalendarz
    Edycia, jak poczujesz maluszka, to będziesz wiedziała, że to on
    Bulgotanie to raczej nie dzidzia.
    Aniołek 08.2008
    Syn 05.2010
    Córa 10.2012

Senior Member Awatar sonne
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-12 zobacz kalendarz
    Data
    2015-05-12
    A uzywala któraś nosidla Tula? Mocno zaczynam się nad nim zastanawiac. Od wiosny na spacery z prawie 3ylatkiem nie wyobrazam sobie 1 gonic a 2 w wózku ciągnąć. Troche cena wysoka i kto da gwarancje ze bobo będzie chciało w tym siedzieć.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

listopadówki 2017 imie dla dziecka

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów