Strona 97 z 167
Pokaż wyniki od 961 do 970 z 1669

Listopadówki 2017

Senior Member Awatar beeecia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-06 zobacz kalendarz
    Zależy jak długo chcesz gościć Gości jak z kolacją to będą dłużej, ale jak na roczek to kawa i ciasto i do domu, bo później dzieciątko zmęczone itd, chociaż u nas zawsze jest z kolacją bo z daleka wszyscy przyjeżdżają - ok 100-200km, więc trzeba nakarmić porządnie)

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    agnis

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    Ja pierwsze urodziny Marty robiłam z obiadem. No ale u mnie teściowie też mają 200 km. Biegam koło nich a i tak wiadomo teściowa nie doceni. Za to jak się do nich pojedzie to najlepiej jakbyśmy nic nie chcieli do jedzenia i picia... Jak mężowi zwróciłam uwagę to teraz przynajmniej obiad stara się zrobić ale czasami z taką miną męczennicy że się odechciewa do nich jeździć dlatego nie jestem tam częstym gościem. Poza tym nie szalej. Każdy zrozumie że jesteś w odmiennym stanie. Ja chciałam zabrać Młodą do wesołego miasteczka ale lipa bo jeszcze nie zdążyli się rozłożyć więc skończyło się na gumie i wizycie w lidlu.
    Ja jeszcze pracuję ale chodzę ospała a po południu nic nie robię w domu tylko się szwendam z młodą. Nadrabiam tylko w weekendy .
    Anetula odetchnęłaś!!

Senior Member
    Anetula1990

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-10 zobacz kalendarz
    Upiekę jakąś szyneczkę, ziemniaki tort i ciasto z jedno i starczy. U nas część będzie na 15,30 reszta w różnych porach, więc nie będę panikować. Mały się wymęczy to odetchnę bo śpi raz dziennie tylko, ale za to nauczyłam go zasypiać samemu wkładam do łóżeczka i mogę robić co chcę

Anetula dasz radę ogarniesz . Zrób tak jak piszesz a będzie dobrze.

Ja takie urodziny robię od 8 lat robimy synkowi do teraz urodzinki. Przyjeżdżają wtedy moi rodzice, męża rodzice, chrzestni Szymka, moja siostra z mężem i dzieckiem i takim sposobem zawsze mam 10 osób.
    Zawsze gotuje jakiś bigos, szynki kupuje, robię ze dwie sałatki i jest tort. Posiedzą, pogadają i do domu jadą .
    Szymonek jest z lutego więc na ten rok mam z głowy. Teraz jeszcze odkąd poszedł do szkoły to robię dwie imprezy bo jeszcze dla kolegów z klasy. W zeszłym roku miałam 12 dzieci w mieszkaniu, w tym roku zrobiliśmy Mu w kręgielni. Dzieci się poszalały a ja miałam porządek w domu .

Senior Member Awatar Taszka82
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-15 zobacz kalendarz
    Ja dziecięce urodzinki robię zawsze tak na 16-17, jest tort, owoce, jakieś jeszcze ciasto. Potem powoli stawiam kolację, jakieś jedno danie na ciepło, surówka, sałatka, wędlinki, sery, dla dzieci dodatkowo parówki. Ok 20 się goście rozchodzą, a są zawsze dziadkowie, chrzestni, czasem (bo ma daleko) szwagier z rodzinką.
    Aniołek 08.2008
    Syn 05.2010
    Córa 10.2012

Member
    Patapaja

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-04-10 zobacz kalendarz
    ja nie mam żadnego problemu z urodzinami Julii, córka urodziła się 10 kwietnia, jest to zawsze okolica świąt Wielkanocnych więc jest to łączone, ale obowiązkowo musi być tort i świeczki, w tym roku zapomnieliśmy o świeczkach i musiałam dzwonić po znajomych i pożyczyć , nie wiem jak do tego doszło, jak mogłam zapomnieć , ale moje dziecko nie było by zadowolone. Święta zawsze obchodzimy w domu mojej mamy , taka tradycja, jest najbliższa rodzina i to jest bajkowe.

Member
    Patapaja

O mnie
    dziewczyny mamy w końcu lato
    już nie mogę się doczekać świeżych owoców i warzyw - maliny, truskawki, jagody,( mmmmmmyh pierogi z jagodami albo truskawkami) czereśnie, borówki porzeczki - już nie mogę się doczekać wizyty w ogródku babci - i te jabłuszka, brzoskwinki, nektarynki - pomidory w końcu pachnące jak należy,

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Mam-ka24
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2013-09-19 zobacz kalendarz
    My nie możemy robić zadnych urodzin , imienin dla całej rodziny, to nierealne. brak miejsca.. mieszkamy z rodzicami , jakbysmy cała rodzine zaprosili , a jest na tyle liczna ze samych dzieci by bylo 16 ^^ razem z doroslymi 30-40 osob. -a to tylko najblizsza rodzina Bym musiała za każdym razem robić w restauracji.
    Albo rozkaldac na dwa dni imprezę

U mnie samopoczucie już lepsze. Ubranek nie mam zadnych jeszcze. Ale też nie wiem jakiej płci będzie dzidziuś..może w koncu 8 czerwca się dowiem

Senior Member Awatar aniaa88
    O mnie
    16.11.2017
    Cytat Zamieszczone przez Patapaja Zobacz posta
    dziewczyny mamy w końcu lato
    już nie mogę się doczekać świeżych owoców i warzyw - maliny, truskawki, jagody,( mmmmmmyh pierogi z jagodami albo truskawkami) czereśnie, borówki porzeczki - już nie mogę się doczekać wizyty w ogródku babci - i te jabłuszka, brzoskwinki, nektarynki - pomidory w końcu pachnące jak należy,
    W tym roku bedzue kiepsko z owocami, bo dużo wymrozilo ostatnio. Na pewno będą drogie :/ u nas nie będzie wiśni, jabłek może kilka, orzechów. Czekam na truskawki i borówki bo na szczęście przetrwały...

Member
    Patapaja

O mnie
    czy któraś z was wiedziała że jutro finałowy mecz ligi mistrzów - nieee
    ja też nie ale już niestety wiem

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

listopadówki 2017 imie dla dziecka

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów