Strona 95 z 167
Pokaż wyniki od 941 do 950 z 1669

Listopadówki 2017

Senior Member
    agnis

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    a ja się zastanawiam nad kombinezonem ale takim łączonym dołem, żeby nogi były razem i chyba 68 trzeba bo w zasadzie listopad to początek zimy. a w ogóle zastanawiam się czy na przywiezienie ze szpitala nie kupić otulacza do fotelika czy koca. Powiedzcie dziewczyny czy będziecie kupować pościel czy śpiworek, poduszkę? Ja zastanawiam się nad klinem bo Marta jak była malutka to miała zapalenie uszu i stwierdzili że to może pokarm się cofa.
    Ja co do sprzętów to też jestem za kupowaniem używanych a co do ciuszków to ceny tych używanych są niewiele niższe niż tych z wyprzedaży np. w smyku. W taniej odzieży przynajmniej w Puławach są lekko podniszczone rzeczy a wyceniają na 6-10 zł. Zresztą może jakbym miała szansę biegać na otwarcie sklepu przy dostawie to może coś bym upolowała ale póki co pracuję więc nie ma szans.
    Ja też lubię aptekę gemini i od pierwszej ciąży jestem jej stałą klientką. Dziewczyny z pracy się śmieją że jestem lekomanką, bo zamawiam zazwyczaj za 300 (wtedy darmowa dostawa) ale przy małym dziecku trzeba mieć zaopatrzoną apteczkę a ceny są czasami niższe o 5 zł niż w stacjonarnych aptekach.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Taszka82
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-15 zobacz kalendarz
    Nad kombinezonem się w sumie nie zastanawiałam. Córa z końca października i miałam dla niej taki z nogawkami jak pajacyk i na dwa zamki i śpiworki do gondoli i fotelika.
    Też używane miałam na myśli przede wszystkim sprzęty.
    Jeśli chodzi o pościel, to mi się nie sprawdziła. Miałam Feretti komplet cały i przez dwoje dzieci praktycznie nieużywany. Jakaś sztywna ta kołdra była, szeleszczące poszewki. I ja i dzieci woleliśmy koce. Syn spał długo w śpiworku i pod kocem, córa niecierpiała śpiworka, więc koc, a jak mocno zimno to podwójny koc. Teraz mi się marzy kocyk la millou albo podobny na zimę. Prócz tego mam dwa takie polarkowe ikeowskie. Rożków nie lubię, ale może jeden kupię jakiś niedrogi na pierwsze 2-3 tygodnie.
    Poduszki klina nie miałam i nie kupuję, w razie potrzeby można podłożyć coś pod nogi łóżeczka albo pod materac.
    Aniołek 08.2008
    Syn 05.2010
    Córa 10.2012

Senior Member Awatar aniaa88
    O mnie
    16.11.2017
    Ja chyba kupię taki śpiworek do spania. Poduszki do tej pory nie używamy bo mały nie chce. Ja na początek miałam kolderke szyta z jednej strony minki z drugiej bawełna i w środku wkład. Służy nam już ponad 2 lata, do tego mamy też większą kolderke bawelniana i używamy obie. Chyba nie będę kupować nowej pościeli, najwyżej dostaniemy w prezencie. Kocyk kupiłam juz kiedyś bo były takie piękne w biedronce ze wzięłam 2 szt, jeden dla synka a drugi akurat bedzue do poscielenia w leżaczku.

Senior Member Awatar Mam-ka24
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2013-09-19 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny,
    Kurcze nie umie o niczym innym myśleć teraz. Wczoraj mi kuzynka powiedziała, że jej córka ma ospę, a myśmy niedawno u nich byli...
    Ja ani nie przechorowałam ani nie byłam szczepiona..
    teraz chodze jak na szpilkach, bo nie wiem czy dostana czy nie. To jest spore zagrożenie na plodu

O mnie
    Pomyśl dobrze kiedy u nich byliście i kiedy ją wysypało. Jeśli np tydzień przed wysypem, to spokojnie, najgorzej zaraża ospa dzień-dwa przed wysypem i w czasie pojawiania się nowych krost.
    Chociaż jak rok temu moja córka zaczynała chorować byliśmy u kuzyna, podczas tej wizyty zauważyłam pierwsze krosty, byliśmy tam ze dwie godziny i ich dwulatek nie złapał, też nieszczepiony.
    Aniołek 08.2008
    Syn 05.2010
    Córa 10.2012

Senior Member
    Anetula1990

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-10 zobacz kalendarz
    Mam-ka może zapytaj lekarza. Ja dziś mam wizytę u genetyka wyniki testu papa będę odbierać

Senior Member
    agnis

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    mam-ka to niedobrze że nie chorowałaś bo czym się jest starszym tym gorzej się przechodzi!!! Ospa wylęga się w ciągu 2 tygodni. Trzymam kciuki żebyś nie złapała

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Patapaja

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-04-10 zobacz kalendarz
    Pamiętam jak kupowałam pościel dla pierwszego dziecka - do wózka nie kupiłam bo nie znalazłam żadnej która by mi pod pasowała , poduszki były strasznie grube, a do łóżeczka znalazłam cienką kołdrę i poduszeczkę , choć pamiętam że na sam początek wystarczała zwykła tetrowa pieluszka. Julia uwielbiała spać na brzuszku, w tedy swobodnie mogła obracać główkę , co śmieszniejsze nawet na spacerze leżąc we wózku potrafiła płakać ze zmęczenia i nie zasnąć dopóki nie położyłam ją na brzuszek.

teraz planuje kupić do wózka śpiworek, i kombinezon (jeszcze nie zastanawiałam się jaki czy z nogawkami czy łączony) , do fotelika również zastanawiam się nad śpiworkiem ewentualnie nad kocykiem, do samochodu mamy blisko, tatuś zejdzie szybciej by nagrzać choć trochę samochód, a do samochodu można ubrać kurteczkę .

miałam dla córki śpiworek do spania i Julia nie cierpiała w nim spać, ograniczał jej swobodę ruchu , teraz biorę pod uwagę śpiworek, choć to nie jest dla mnie priorytet , cieszyłabym się gdybym została od kogoś używany

Senior Member Awatar Mam-ka24
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2013-09-19 zobacz kalendarz
    No jakby tak liczyć to wizyta była 20 maja..
    27 maja pokazały się ponoć pierwsze krostki u dziewczynki.

Dzwoniłam oczywiscie do ginekolog. Powiedziała, że jedynie w ciazy to podaje się surowicę-koszt 2,5 tyssiąca a i tak nie ma 100% pewności, że nie złapię. Do tego trza zazwyczaj czekac na jej sprowadzenie, bo to rzadka ampułka.;/
    Mam też zrobić z krwi test na przeciwciała na tą ospę, czy faktycznie ich brak.

O mnie
    Trzymam kciuki Mam-ka żebyś się nie zaraziła.

I Anetula za wyniki!

Ja mam wizytę 16:20, mam nadzieję na chociaż króciutkie usg...
    Aniołek 08.2008
    Syn 05.2010
    Córa 10.2012

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

listopadówki 2017 imie dla dziecka

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów