Strona 93 z 167
Pokaż wyniki od 921 do 930 z 1669

Listopadówki 2017

Senior Member
    agnis

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-27 zobacz kalendarz
    edycia 90 nie czytaj zbyt wiele takich forum, jeśli się dobrze czujesz i lekarz też nie widzi nic negatywnego to myśl optymistycznie.
    Ja miałam cholestazę w pierwszej ciąży i wylądowałam w szpitalu ale nieświadoma. Taką ciążę rozwiązują przed 38 tygodniem bo potem dziecko może się zatruć kwasami i urodzić martwe. Owszem trzeba zwracać uwagę na swoje wyniki, niepokojące objawy ale nie można czytać na zaś i się denerwować.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar aniaa88
    O mnie
    16.11.2017
    Cytat Zamieszczone przez edycia90 Zobacz posta
    A dziękuję teraz chyba najbardziej dokucza mi bieganie co chwile do łazienki mam do Was pytanie odnośnie martwienia się o maluszka. Może zacznę od początku czytam kilka blogów i profili w internecie dotyczących właśnie ciąży między innym mamaginekolog.pl która wczoraj umieściła wpis ze jej dzieciątko nie do żyło porodu. Słabo aż mi się wtedy zrobiło bo bardzo to wzięłam do siebie i od razu pojawiła się myśl że nie daj Boże żeby mi się to samo zdarzyło macie tak samo? Czy ja po prostu przesadzam. Ja wiem ze nick to ja powinnam mieć panikara ale musiałam się z kimś tym podzielić.

Epsilon90 miło spotkać a z jakiej okolicy jesteś i gdzie planujesz rodzic
    Pozdrawiam
    Ja mam podobne obawy, dlatego nie lubię się chwalić ciąża itp. bo tak naprawdę do ostatniej chwili nic nie jest pewne...ale trzeba być dobrej myśli i zachowywać optymizm pomimo roznych historii z otoczenia. Tez obserwuje mamaginekolog i byłam w szoku jak przeczytałam wczorajszy post....

Junior Member
    edycia90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-04 zobacz kalendarz
    Mam identycznie najczęściej mowie o ciąży jak ktoś zapyta o to w prost gdy np odnowie alkoholu... Staram się nie czytać tylko siła rzeczy przeglądając strony o ciąży zdarzają się takie tematy... A ja pomimo że staram się i myślę pozytywnie to moje pesymistyczne podejście do świata daje znać i zaczynam bez potrzeby panikować... Mąż juz tego słuchać nie może i nawet zaoferowal mi kupno detektora tętna... Ale chyba się nie skuszę

Senior Member Awatar beeecia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-06 zobacz kalendarz
    Ja też jestem wstrząśnięta, cały weekend myślałam o Nicole i jej Ernesciku. Nie wyobrażam sobie jaką tragedię musiała przejść i to tuż po Dniu Matki, który świętowali już we czwórkę
    Niestety i ja mam takie koszmarne myśli czasami, ale mam nadzieję że będzie ok:-) te myśli złe w niczym nie pomogą, a wychodzę z założenia, że co ma być to będzie i tak naprawdę niewielki mamy na to wpływ.

Senior Member Awatar beeecia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-06 zobacz kalendarz
    Edyta, mój mąż też słuchać nie może jak coś takiego gadam.....

Senior Member Awatar Magda26
    Mieszka w
    Gdynia - Słupsk
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-03 zobacz kalendarz
    Edycja90 tez tak mam ze mysle to normalne martwimy sie. Co do mama ginekolog to ona miała z tego co wiem od poczatku ciążę zagrożona współczuję jej ale my musimy myslec pozytywnie

Senior Member Awatar Taszka82
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Epsilon90 Zobacz posta
    Dzięki za rady! Im więcej tym lepiej Faktycznie trzeba zrobić listę i dopisać sobie co mogę kupić już teraz a co na samym końcu. Ja nawet nie mam nikogo od kogo mogę dostać jakieś ubranka, ale powinnam chyba mieć na kilka rozmiarów/długości, prawda?
    Omg taka ładna pogoda a Wy dziewczyny chore chodzicie.. Nie zazdroszczę i życzę błyskawicznego polepszenia!
    Jesli chodzi o ubranka, to moja rada jest taka, żeby nie kupować za wiele na 56. Po pierwsze nie wiadomo jak duże się dziecko urodzi, po drugie nawet jeśli będą dobre, to są tylko na moment. Moje dzieci rodziły się po 56 cm i te ciuszki może 2 tygodnie nosiły, spokojnie można w 62 rękawki podwinąć.
    U mnie na początku najlepiej się sprawdzały bodziaki (nie miałam problemu z zakładaniem noworodkowi przez głowę, chociaż wiem, że niekiedy mamy się boją) i pajacyki, dla jesiennej córy pajacyki welurowe i polarkowe bo mieliśmy wtedy chłodne mieszkanie. Nie kupuję wyjściowych ciuszków typu dzinsiki czy bluzy w tych najmniejszych rozmiarach, a bluzy z kapturem dla leżącego dziecka uważam za pomyłkę. Wyjściowe ubranka, mam na myśli takie właśnie spodnie, bluzy czy koszule, sukienusie zazwyczaj dostaje się w prezencie jak ktoś do dziecka przychodzi pierwszy raz. Ciuszki przed porodem, to max do rozmiaru 68, potem nie wiadomo jak pogoda, jak szybko maluch będzie rósł itp. Ja przed Wojtkiem kupowałam na wyprzedażch rzeczy na rok do przodu i potem się okazywało, że rozmiar nietrafiony do pory roku.
    Ja przed pierwszym porodem chciałam wszystko przewidzieć, kupowałam wszystko co może się przydać, bo wydawało mi się, że z dzieckiem już nic nie kupię, nic nie załatwię. Błędne myślenie, wszystko się da, jak nie osobiście, to mąż podjedzie albo babcia maluszka, no i są zakupy internetowe. Nie warto kupować za dużo, bo nie wiadomo co się nam sprawdzi. Jestem też zwolenniczką kupowania rzeczy używanych. Dla córy pamiętam kupowałam leżaczek używany za 110 zł i po kilku miesiącach sprzedałam go za 110 zł. Wolę kupić sprzęty firmowe/lepsze używane niż tańsze słabszej jakości.
    Aniołek 08.2008
    Syn 05.2010
    Córa 10.2012

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Ja rozumem, że się martwicie, bo sama niedawno odchodziłam od zmysłów, ale miałam pewne podstawy ale nie ma co czytać i sobie wymyślać. Tylko spokój może nas uratować.
    Aniołek 08.2008
    Syn 05.2010
    Córa 10.2012

Senior Member Awatar sonne
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-05-12 zobacz kalendarz
    Data
    2015-05-12
    Z rad zakupowych to polecam zakupy w smyk i 5 10 15 w styczniu. Super okazję mozna trafić na ubranka. Zawsze wtedy robie zapasy popieram ze bluzy z kapturem to jakas pomyłka u maluszka. Tak samo jak jakiekolwiek buciki.
    Śpiworek na podworko to tylko na 2 zamki i najlepiej zeby miał na dole zszyte z bucikami na stałe. Jest po prostu wygodny.
    Zakupy w aptece to u mnie w gemini bedzie. W poprzedniej ciazy zamowilam tam wszystko od laktatora termometru po smoczki butelki.
    Body na krótki rękaw, body na długi rękaw i pajace lub śpiochy to się nie zmarnuje

Zastanawiam sie tylko nad specjalnym śpiworkiem do nosidełka. Nie wolno dziecka wozić ubranego grubo. A samochód pod blokiem nie jest zimą nagrzany by rozbierac malucha. A te spiworki są super. Polecam warsztaty bezpieczny maluch - otwierają oczy na wiele spraw. Bylam w tamtej ciazy i w tej tez poszlam. A co nawet wylosowalam zestaw kosmetyków palmers o wartosci ok70zl. Szkoda tylko ze nie moge zniesc zapachu kakao.

Na koniec dodam że bardzo polecam szkoly rodzenia. Skarbnica wiedzy. My akurat mamy super darmową szkołę w mieście. Nie moge doczekać się 21 tyg zeby się zapisac na ćwiczenia.

O mnie
    Ja przed pierwszym porodem chodziłam na szkołę rodzenia i polecam świeżym mamom, ale mi się wydaje, że nic nowego już się nie dowiem, tak samo jak z gazet dzieciowych, ostatnio dostałam od teściowej taką gazetę, Maluszek czy coś w tym stylu, bo ktoś od niej ze sklepu wziął dołączoną płytę i gazetę zostawił. Przekartkowałam i wyrzuciłam.
    Aniołek 08.2008
    Syn 05.2010
    Córa 10.2012

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

listopadówki 2017 imie dla dziecka

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów