Strona 89 z 167
Pokaż wyniki od 881 do 890 z 1669

Listopadówki 2017

Senior Member Awatar beeecia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-06 zobacz kalendarz
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Photo_1495741621498.jpg
Wyświetleń:	65
Rozmiar:	8.7 KB
ID:	101016
    To ja się pochwalę pierwsza

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    fantaeryk

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-09 zobacz kalendarz
    Mam_ka24 mozesz zaktualizowac tabele ) u nas bedzie Tymon. Po badaniach wszystko jest w jak najlepszym porzadku pozdrawiam i uciekam z forum na jakies 24h, bo wlasnie czekamy na odprawe promu w Dover ale mi sie swietnie zaczal urlop. Buzka :*

Senior Member
    Anetula1990

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-10 zobacz kalendarz
    Beeecia ładny brzuszek Fakt, że nie tylko ja mam już spory podnosi na duchu , później jak mi się uda też dodam zdjęcie. Jak z waszą pamięcią w ciąży? Moja jest słaba. Staram się pamiętać o wszystkim a zapomniałam kupić drzwi do nowego domu. Wczoraj po południu na hura musiałam jechać szukać. Rozumiem jakiś drobiazg zapomnieć , ale drzwi.... dobrze że o wymianie dachu jeszcze pamiętam

Senior Member Awatar beeecia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-06 zobacz kalendarz
    Anetula zdecydowanie nie da się już u mnie ukryć brzuszka. W poprzedniej ciąży to taki miałam w 6-7mcu i powiem szczerze, że wtedy strasznie chciałam żeby "w końcu " było widać że jestem w ciąży. Teraz już w sumie cieszę się że widać i że nie muszę się każdemu tłumaczyć z tych "dolegliwości" ciążowych

Ja właśnie wróciłam z USG piersi. Wszystko jest ok, przy okazji zaliczyłam spacerek i lecę na śniadanko

No i przy okazji:
    WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA MATKI moje Mamuśki ))

Senior Member
    Katka_84

Mieszka w
    Pomorskie
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży :)
    No właśnie, wszystkiego najlepszego Mamusie

Becia ślicznie wyglądasz! brzuszek ekstra

Senior Member Awatar Mam-ka24
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2013-09-19 zobacz kalendarz
    Witajcie

Wszystkiego Dobrego Mamuśki
    Witaj Edycia
    * z Wagą jestem w zasadzie dalej na minusie, co jest dziwne, bo już rzadko kiedy wymiotuje.
    Brzuszek już widać, ale nie aż tak bardzo , jak ubiore obcisłą bluzkę to juz fajnie zaokgrąglony
    BeeciaTwój już też fajnie widać)

Spodni żadnych ciażowych jeszcze nie mam, a pora sie rozejrzeć, bo moje już wszystkie mnie obciskają ;/

Zaktualizowałam tabelkę sami chłopcy prawie )Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	tabelkaaktuallna.jpg
Wyświetleń:	37
Rozmiar:	80.2 KB
ID:	101021

Member
    Patapaja

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-04-10 zobacz kalendarz
    hej
    a ja właśnie wróciłam z Polski ze swojego ślubu

mój mąż ma brata , który miej więcej od września spotyka się ze swoją dziewczyną,urocza para........oczywiście byli na ślubie .....i szok dziewczyna ma widoczny brzuszek ciążowy..... że jestem w stanie błogosławionym to z ciekawości się zapytałam w którym jest miesiącu i dlaczego nic nie mówili ..........a ona na to że nie wie którym jest miesiącu, test ciążowy robiła w lutym więc myśli że jest w czwartym, piątym miesiącu .......... kolejne pytanie - kiedy miała ostatnią miesiączkę ? .......... w październiku......
    szok - najgorsze jest to że jeszcze nie byli u lekarza, nie zgłosiła tego w pracy ( choć wykonuje prace fizyczną), dosłownie nic nie mają dla maleństwa, a ona może nie długo urodzić
    na weselu w centrum uwagi była ich głupota i nieodpowiedzialność - najgorsze to zwalanie winy jeden na drugiego - nic nie mówili bo nic nie wiedzą ( nie znają płci , ie wiedzą który miesiąc itp ), a nie byli u lekarza bo albo jednemu termin nie pasował albo drugiemu

jeżeli chodzi o wyprawkę to dla maleństwa nic nie mam , ale siostra już odkłada rzeczy po swoim dziecku ( ciuszki, wanienkę ze stelażem, przewijak), teściowa pracuje w Niemczech jako niania trojaczków płci męskiej i dwóch dziewczynek więc już zbiera ciuszki i kupuje nawet nie wiem co , mama obiecała dołożyć się do wózka i też dokupi parę ciuszków - ogólnie rzeczy dla dzieci w Niemczech są bardzo drogie więc resztę rzeczy dokupię w Polsce, w czerwcu zacznę od ręczników, kocyków, pieluszek i kilku akcesoriów

mam nadzieje że za tydzień poznam już płeć maleństwa

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Taszka82
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-15 zobacz kalendarz
    Zdrowy genetycznie synek. Przed chwilą dzwonił lekarz :-D
    Aniołek 08.2008
    Syn 05.2010
    Córa 10.2012

Senior Member Awatar aniaa88
    O mnie
    16.11.2017
    Cytat Zamieszczone przez Patapaja Zobacz posta
    hej
    a ja właśnie wróciłam z Polski ze swojego ślubu

mój mąż ma brata , który miej więcej od września spotyka się ze swoją dziewczyną,urocza para........oczywiście byli na ślubie .....i szok dziewczyna ma widoczny brzuszek ciążowy..... że jestem w stanie błogosławionym to z ciekawości się zapytałam w którym jest miesiącu i dlaczego nic nie mówili ..........a ona na to że nie wie którym jest miesiącu, test ciążowy robiła w lutym więc myśli że jest w czwartym, piątym miesiącu .......... kolejne pytanie - kiedy miała ostatnią miesiączkę ? .......... w październiku......
    szok - najgorsze jest to że jeszcze nie byli u lekarza, nie zgłosiła tego w pracy ( choć wykonuje prace fizyczną), dosłownie nic nie mają dla maleństwa, a ona może nie długo urodzić
    na weselu w centrum uwagi była ich głupota i nieodpowiedzialność - najgorsze to zwalanie winy jeden na drugiego - nic nie mówili bo nic nie wiedzą ( nie znają płci , ie wiedzą który miesiąc itp ), a nie byli u lekarza bo albo jednemu termin nie pasował albo drugiemu

jeżeli chodzi o wyprawkę to dla maleństwa nic nie mam , ale siostra już odkłada rzeczy po swoim dziecku ( ciuszki, wanienkę ze stelażem, przewijak), teściowa pracuje w Niemczech jako niania trojaczków płci męskiej i dwóch dziewczynek więc już zbiera ciuszki i kupuje nawet nie wiem co , mama obiecała dołożyć się do wózka i też dokupi parę ciuszków - ogólnie rzeczy dla dzieci w Niemczech są bardzo drogie więc resztę rzeczy dokupię w Polsce, w czerwcu zacznę od ręczników, kocyków, pieluszek i kilku akcesoriów

mam nadzieje że za tydzień poznam już płeć maleństwa
    Nie mogę uwierzyć w tą historię z bratem i jego dziewczyną... oni maja chociaż 18+? Jestem w szoku, że kobieta (nie przestraszona nastolatka) może tak nieodpowiedzialnie podchodzić do ciąży...i nawet nie być zainteresowana czy z dzieckiem wszystko ok... no i przy okazji nie dostaną becikowego, skoro nie jest pod opieką gin od 10 tyg...ale to akurat szczegół

Senior Member Awatar aniaa88
    O mnie
    16.11.2017
    Cytat Zamieszczone przez Taszka82 Zobacz posta
    Zdrowy genetycznie synek. Przed chwilą dzwonił lekarz :-D
    Super wiadomość To teraz już tylko cierpliwie czekać. ..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

listopadówki 2017 imie dla dziecka

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów