Strona 84 z 167
Pokaż wyniki od 831 do 840 z 1669

Listopadówki 2017

Senior Member Awatar beeecia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-06 zobacz kalendarz
    Hej co do chusty, to z tego co sie orientuje elastyczna chyba tylko dla noworodka się sprawdzi, bo jak będzie dzieciątko coraz cięższe to dupka za bardzo wpada i wtedy nie da sie porządnie zamotac

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Taszka82
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Katka_84 Zobacz posta
    Taszka tez mamy manducę

Aniu a może elastyczna? chociaż dla mnie tkana jest niezastąpiona ale wiem, że nie każdemu pasuje...
    Zaczynałam od elastycznej, na początek ok, ale jak się już pozna tkaną, to uważam, że dużo lepsza. Ale warto kupić używaną, raz, żeby nie wydać majątku i się przekonać czy to nam i dziecięciu pasuje, dwa będzie już złamana i łatwiejsza i przyjemniejsza w motaniu. Miałam też kółkową, ale krótko, bo nosić klocka na jednym ramieniu było mi ciężko. Jak już siedział to miałam Mei Tei-a uszytego przez koleżankę i był boski, manduca wydawało mi się, że będzie łatwiejsza w obsłudze od MT, ale niekoniecznie to prawda. Mt sprzedałam koleżance i może uda mi się go jeszcze odkupić... manducę odzyskam, to będzie na później. Na początek na bank kupię chustę tkaną
    Aniołek 08.2008
    Syn 05.2010
    Córa 10.2012

Senior Member Awatar Marynarka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-07-08 zobacz kalendarz
    No właśnie muszę się zorientować w tych chustach na początek, nawet tak po domu. Zuzia miała okropne kolki, boje się powtórek.

Starsza na spacerach to głównie nóżki, i w ogrodzie i po wsi. A jak gdzieś jedziemy jak dzisiaj na plaże i molo to nóżki i odpoczynek na ławkach. Wózek czeka w bagażniku, bo w gotowości musi być. Przyda się może na wycieczce w zoo, bo tam to wyprawa na cały dzień.
    Bardziej przeraża mnie jej brak samodzielności. Od początku wychuchana, wydmuchała, oczko w głowie całej rodziny, także męża który na co dzień nie jest w domu. Nie zaśnie sama, budzi się w nocy i przechodzi do nas/ do mnie, łóżeczko z jednym bokiem ma dosuniete do naszego łóżka w sypialni. Nie potrafi zając się sama sobą nawet przez 5 minut, jak ja "zostawiam" i się nie zajmuje to się po prostu szwęda po domu. Nocnikowanie to dramat, wysadzana regularnie potrafi mieć sucha pieluchę przez cały dzień ale sama nie wola nigdy mimo ze wydaje nam się ze rozumie jak się wola i gdzie się wola, itd. Jedynie co to sama potrafi zjeść jogurt, owoce, obiad typu drugie danie. To mnie przeraża bardziej.

Senior Member Awatar aniaa88
    O mnie
    16.11.2017
    Cytat Zamieszczone przez Katka_84 Zobacz posta
    Marynarka u mnie córka teraz ma dokładnie 2,5roku i nie korzystamy już od kilku miesięcy ani z wózka ani z nosidla. Ale mała też dużo chodziła jak była przygotowywana na rodzeństwo, jak to Aaga napisała

Taszka tez mamy manducę

Aniu a może elastyczna? chociaż dla mnie tkana jest niezastąpiona ale wiem, że nie każdemu pasuje...

Aaga na pewno zdążysz nie będzie wyjścia hehe byleby dzieć był skłonny do współpracy
    Elastyczną tez biorę pod uwagę, tylko ona jakoś bardzo krótko służy nie pamiętam do kiedy. Zwyklej tkanej juz nie chce, bo strasznie to wielkie, ciezkie, grube, tego materiału dużo trzeba zawijac... Chyba z kołkowa to łatwiej idzie, muszę filmiki na YouTube poprzegladac

Senior Member Awatar Taszka82
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez aniaa88 Zobacz posta
    Zwyklej tkanej juz nie chce, bo strasznie to wielkie, ciezkie, grube, tego materiału dużo trzeba zawijac...
    a z ciekawości zapytam jaką chustę miałaś, producent, skład materiału, długość?
    chust jak mrówków, może na złą trafiłaś?
    Aniołek 08.2008
    Syn 05.2010
    Córa 10.2012

Senior Member Awatar aniaa88
    O mnie
    16.11.2017
    Cytat Zamieszczone przez Taszka82 Zobacz posta
    a z ciekawości zapytam jaką chustę miałaś, producent, skład materiału, długość?
    chust jak mrówków, może na złą trafiłaś?
    Nie, była ok, po prostu dzuecko nie współpracowało a ja jestem niska drobna i tez mi w tych zwojach nie było za wygodnie... miałam little frog bawelna jakiś opal, no i była ciut za krótka bo na kieszonkę mi brakowało a kangur nie bardzo wychodził.

Pamiętasz do ilu kg Ci służyła elastyczna?

Senior Member Awatar Mam-ka24
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2013-09-19 zobacz kalendarz
    ĆŻeśc dziewczyny

Nie pisałam bo mialam małe pobojowisko w pokoju, musielismy nowe łozko kupic do naszego mini pokoju . Łozko piętrowe 3 osobowe. Chociaż synka boje się tam usypiać na górnym łozku, bo on lubi się budzić w nocy.
    U nas różnica wieku będzie 4 lata- i obawiam sie bardzo jak to będzie. Mój 3,5 latek teraz chyba przechodzi jakis bunt znowu. , poza tym okropny mamisynek , i rozpieszczony do granic możliwości:, cięzko będzie, ale jakoś trza będzie go usamodzielnić. Przedszkole niestety odpada bo ja nie pracuje, , i mi go nie przyjęli.

* Chust nigdy nie używałam , bo mały nawet w nosidełku mi wrzeszczał więc nic innego nie próbowalam, może teraz o tym pomyśle, to znacznie ułatwia

Zapisałam Się do szkoły rodzenia, bo u nas darmowa wystartowała a zawsze coś ciekawego moze sie dowiem,

[B]z tego co widzę[B] to sami chłopcy, u nas Wojna idzie czy co ))ja jeszcze nie znam płci, pewnie dowiem się 8 czerwca. : mam nadzieje .
    Po synu niewiele mi zostało ubranek, wszystko oddawałam na bieżąco koleżanką, lub rodzinie, ;/ Będzie trza wszytko na nowo.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Hej kochane moje.
    Ja dziś mam już dość nie chce mi się już chodzić do pracy. Ale ciągnę do połowy czerwca i koniec.
    Generalnie jakoś zmęczona dziś jestem.
    Ja też jeszcze nie znam płci mojego dzieciątka ale może dowiem się też 8 czerwca bo wtedy mam wizytę.

Senior Member Awatar beeecia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-06 zobacz kalendarz
    Jutro rano mam wizytę - i jakoś dziwnie się denerwuje.... dajcie siłę....Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	FB_IMG_1495526158868.jpg
Wyświetleń:	13
Rozmiar:	91.9 KB
ID:	100992

Beeecia nie denerwuj się wszystko będzie dobrze. Daj znać po wizycie :-)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

listopadówki 2017 imie dla dziecka

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów